Търсенето намери 129 резултата за
- 18 фев 2015, 15:22
- Форум: Всички останали игри
- Тема: Препоръчайте игра, свързана със FBI, CIA и т.н.
- Отговори: 2
- Преглеждания: 3921
- 15 фев 2015, 18:48
- Форум: Всички останали игри
- Тема: Препоръчайте игра, свързана със FBI, CIA и т.н.
- Отговори: 2
- Преглеждания: 3921
Препоръчайте игра, свързана със FBI, CIA и т.н.
Здравейте. Искам да помоля, ако може някой да ми препоръча някаква игра, свързана с ФБР, ЦРУ и т.н... криминална, свързана с мисии, дали под прикритие или "нормални" :mhihi: Например имаше една игра - James Bond: Nightfire, точно както по филма, с малко "по-фантастични" мисии или игра като сериала "...
- 15 фев 2015, 18:41
- Форум: GТА SА: Основен Раздел
- Тема: GTA San Andreas - Android
- Отговори: 2
- Преглеждания: 4197
GTA San Andreas - Android
Здравейте. Искам да попитам дали някой играе играта на телефон (Android). Аз я имам отдавна и все се каня да я инсталирам. Но да попитам, ако някой е имал някакви проблеми с нея или някакви значителни разлики с тази на PC да сподели. 
- 19 авг 2014, 10:43
- Форум: Софтуер, хардуер и телефони
- Тема: Програма за заснемане на работния плот
- Отговори: 2
- Преглеждания: 2915
Re: Програма за заснемане на работния плот
Благодаря!
- 11 авг 2014, 19:37
- Форум: Софтуер, хардуер и телефони
- Тема: Програма за заснемане на работния плот
- Отговори: 2
- Преглеждания: 2915
Програма за заснемане на работния плот
Здравейте. Някой да знае програма за заснемане на аудио и видео на работния плот и въобще на всякакви действия свързани с работата с компютъра? Пробвах с няколко програми, но се записваше само картина, без звук... Знам, че за игрите ползвах Fraps, но за десктоп не знам каква програма трябва.
- 27 юли 2014, 21:37
- Форум: Всички останали игри
- Тема: Проблем с FIFA 14
- Отговори: 0
- Преглеждания: 6126
Проблем с FIFA 14
Здравейте. Не съм писал тук сигурно от години... но имам въпрос за ФИФА 14. През учебната година нямах време да играя, но сега през лятото доста ми се доигра. Пробвах две версии от замунда - и двете не станаха. Даже с патча, който е качен, също. Въпроса ми е, коя ФИФА и от къде да изтегля за да я ин...
- 18 мар 2013, 20:44
- Форум: GТА SА: Основен Раздел
- Тема: Въпрос относно бандата Grove Street
- Отговори: 7
- Преглеждания: 4917
Re: Въпрос относно бандата Grove Street
Най-накрая осъществих мечтата си
- сложих ги тия трите допълнителни варианта на гангстери от Grove Street. Ако някой иска да си ги сложи ако още играе играта да ми пише. 
- 18 мар 2013, 19:00
- Форум: GТА SА: Основен Раздел
- Тема: Другите шофьори
- Отговори: 4
- Преглеждания: 3687
Re: Другите шофьори
А как да отворя файла и да променя текстовете там ала-бала? Предполагам файла е handling.cfg във GTA San Andreas/data?
- 17 мар 2013, 17:41
- Форум: GТА SА: Основен Раздел
- Тема: Другите шофьори
- Отговори: 4
- Преглеждания: 3687
Другите шофьори
Здравейте. Възможно ли е да се промени начина, по който останалите шофьори в играта карат автомобилите? Например, по магистралите се кара много бързо, както си караш с нормална скорост, нито бавно, нито бързо и изведнъж някой те нацепи отзад супер здраво и ти съсипе колата, която си запазил "цяла" п...
- 17 юли 2012, 20:38
- Форум: Говорилнята
- Тема: Търсачка /за всичко което искам да намеря/ !
- Отговори: 1891
- Преглеждания: 185763
Re: Търсачка /за всичко което искам да намеря/ !
Здравейте. Знаете ли от къде мога да закупя играта 24: The Game? Ето линк към уикипедия - http://en.wikipedia.org/wiki/24:_The_Game. Наскоро си дръпнах сезоните на сериала 24 и случайно разбрах, че има такава игра. Предварително благодаря! 
- 16 мар 2012, 13:19
- Форум: GТА SА: Основен Раздел
- Тема: Въпрос относно бандата Grove Street
- Отговори: 7
- Преглеждания: 4917
Re: Въпрос относно бандата Grove Street
Ами тогава за каква БЕТА версия на играта става на въпрос
- 14 мар 2012, 21:15
- Форум: GТА SА: Основен Раздел
- Тема: Въпрос относно бандата Grove Street
- Отговори: 7
- Преглеждания: 4917
Въпрос относно бандата Grove Street
Наскоро нещо ми се "доцъка" и си я дръпнах от замундата, но се хванах да прочета малко за играта - малко повече информация за бандите например и попаднах на следното: In the beta version of the game, there were four more known GSF Members: * The first beta member has short hair, wears a green bandan...
- 09 фев 2012, 20:29
- Форум: Говорилнята
- Тема: Търсачка /за всичко което искам да намеря/ !
- Отговори: 1891
- Преглеждания: 185763
Re: Търсачка /за всичко което искам да намеря/ !
Здравейте. Търся няква програма с която да тегля музика от сайтове... Намирам такива, но проблема е, че в тях трябва да поставиш линка на въпросната песен, а в сайта от който аз искам да тегля песните са на главната страница искарани като списък... Благодаря предварително! 
- 03 яну 2012, 15:42
- Форум: Говорилнята
- Тема: Търсачка /за всичко което искам да намеря/ !
- Отговори: 1891
- Преглеждания: 185763
Re: Търсачка /за всичко което искам да намеря/ !
Благодаря за бързия отговорBest Ed написа:Sims 2 Pets само за нея се сещам
- 03 яну 2012, 15:15
- Форум: Говорилнята
- Тема: Търсачка /за всичко което искам да намеря/ !
- Отговори: 1891
- Преглеждания: 185763
Re: Търсачка /за всичко което искам да намеря/ !
Здравейте. Значи трябва ми някаква игра за телефон, в която игра можеш да си отгледаш някакво животно...
Предварително благодаря!
Предварително благодаря!