Търсачка /за всичко което искам да намеря/ !

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Re: Търсачка /за всичко което искам да намеря/ !

Мнение от LibertyCityStories » 01 яну 2012, 11:34

gtalc2001 написа:Търся някои да ми даде урок как се минава
Drag на NFS:U .
То е ясно-трябва стрелката като е зелена да смениш,тогава е идеалния момент,но си спомням че на някои драгове трябва да отиде на червено дори,за да можеш да ги минеш,всмисъл трябва като дойде удобния момент за смяна на предавка да изчакаш още и тогава да смениш.На Underground 2 пък си спомням че имаше един драг дето с Мицубиши Еклипс на последната 6-та предавка стигаше максимални обороти и малко преди финала двигателя прегряваше и така отпадах от състезанието,и смених тактиката-като стигна максималните обороти отпускам малко газта но се уверявам че не са достатъчно близко за да ме задминат.естествено като се поохлади двигателя отново настъпваш газта и така отпускаш като започне да прегрява и настъпваш пак като се охлади,това е.

BTW За много години на всички :)

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 02 яну 2012, 01:07

thestig93 написа:Търся един филм... или са два, не съм сигурен. :lol: Сцените които си спомням от филма са 2.

1. Класическа сцена от 70-80те където бедни тийнеджъри са се събрали на улица в Ню Йорк и си говороят нещо. Имаше едно момиче, бяло, разпуснато. Имаше визия на "уличница". Имаше за приятел едно момче, май беше по-малко от нея.

2. Баща и син, седят в ван и ядат хот дог. Бяха на брега на океана/езерото (Ню Йорк или Чикаго). Мисля, че майката на момчето беше умряла, или ги беше изоставила. Бащата май беше безработен, но не съм сигурен. Момчето май беше гаджето на момичето от първата сцена, но не съм сигурен дали двете сцени са от един и същи филм.

Въобще толкова бегло си го спомням този филм... Беше много отдавна и ми се спеше много. Но филма ми се стори доста добър. Жалко, че не му проверих името още тогава. Знам, че съм дал безобразно малка, почти никаква информация, но толкова си спомням. :)
repost

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 02 яну 2012, 19:59

Ico_BG написа:Едва ли някой въобще ще се опита да ми помогне, но за тези, които изгарят от желание, все пак, ще попитам.

Търся софтуер, който да може да отваря, редактира и записва текстови файлове, НО - когато има промени на определена дума, да се запазва оригинала И променената, например:

Оригинален текст:
My house is very big.
Променен:
My къща(orig. house) is very big.
Ще е още по-добре, ако само при минаване със курсора над променената дума, да излиза балонче с оригиналната. Но... надявам се, че схванахте идеята. :)
up! Изображение

Потребителски аватар
gogata_300
Регистриран: 02 яну 2012, 12:25

Мнение от gogata_300 » 03 яну 2012, 12:18

моля дайте ми IP на BG сървър за GTA :sa: Multiplayer на фoрума :( :wink:

Потребителски аватар
DoubleV_80
Новодошъл
Регистриран: 01 юни 2010, 12:58

Мнение от DoubleV_80 » 03 яну 2012, 15:15

Здравейте. Значи трябва ми някаква игра за телефон, в която игра можеш да си отгледаш някакво животно...

Предварително благодаря! :)
Liverpool FC, Sporting CP, Atletico de Madrid

Потребителски аватар
Best Ed
Вманиачен
Регистриран: 26 яну 2011, 17:49

Мнение от Best Ed » 03 яну 2012, 15:37

Sims 2 Pets само за нея се сещам

Потребителски аватар
DoubleV_80
Новодошъл
Регистриран: 01 юни 2010, 12:58

Мнение от DoubleV_80 » 03 яну 2012, 15:42

Best Ed написа:Sims 2 Pets само за нея се сещам
Благодаря за бързия отговор :)
Liverpool FC, Sporting CP, Atletico de Madrid

tedo_kinta
Регистриран: 26 дек 2010, 19:46

Мнение от tedo_kinta » 05 яну 2012, 16:42

Търся си модове(предимно автомобили) да заместя в оригиналната GTA SA, НО да работят и в SAMP Convoy Trucking
Вчера си сложих няколко камиона, които УЖ работят в SAMP, но бях кикнат от админа заради лагващи модификации.

Мерси предварително!
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 05 яну 2012, 20:04

tedo_kinta написа:Търся си модове(предимно автомобили) да заместя в оригиналната GTA SA, НО да работят и в SAMP Convoy Trucking
Вчера си сложих няколко камиона, които УЖ работят в SAMP, но бях кикнат от админа заради лагващи модификации.

Мерси предварително!
Това че лагват в SAMP не означава че не работят със SAMP.Но ти няма как да знаепш кой мод лагва,докато не го пробваш.За да не те кикват или банват,като сложиш мода,влез в сървъра и кажи на някой админ да види дали мода ти лагва,ако ти лагва ще ти каже да го махнеш.ако не го махнеш тогава вече ще те кикнат пак.а особено в Convoy Trucking най-честите кикове са за лагващи модове,и мен са ме киквали,а един няколко пъти го кикваха,и то един след друг,явно човека не разбираше че трябва да махне модовете,и следователно накрая го баннаха

tedo_kinta
Регистриран: 26 дек 2010, 19:46

Мнение от tedo_kinta » 05 яну 2012, 22:13

А ти ползваш ли модове, ако да можеш ли просто да ги ъплоаднеш някъде (DOX например), за да не се налага да си чупя главата? Пък и напоследък много трудно влизам в сървъра щото вечно е пълен, за да пробвам всеки мод по отделно.
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 05 яну 2012, 23:06

tedo_kinta написа:А ти ползваш ли модове, ако да можеш ли просто да ги ъплоаднеш някъде (DOX например), за да не се налага да си чупя главата? Пък и напоследък много трудно влизам в сървъра щото вечно е пълен, за да пробвам всеки мод по отделно.
Не,не ползвам модове защото ми лагят много и ми секват още повече играта и удоволствието от нея,и за да не ме баннат.А ти какви точно модове търсиш?Ако търсиш хубави камиони,мястото е modownia.xaa.pl но сайта е на полски а и без регистрация не можеш да сваляш модове.А отново относно сървъра-ако имаш някакви дребни пари,дари ги на сървъра,в Convoy Trucking donator-ите са с превилегии в пиковите часове доколкото знам.

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 06 яну 2012, 22:17

Може ли някой да ми намери онлайн магазин, в който да се продават раниците от серията "Jamaica'' на Puma, защото знам само Sportdepot, но той не ми върши работа? :(
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Best Ed
Вманиачен
Регистриран: 26 яну 2011, 17:49

Мнение от Best Ed » 07 яну 2012, 00:10

Незнам човек, но като написах в Google '' Jamaica puma rucksack'' и има за целия китайски народ ..

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 07 яну 2012, 00:40

Best Ed написа:Незнам човек, но като написах в Google '' Jamaica puma rucksack'' и има за целия китайски народ ..
Идеята е, че не ми се занимава да поръчвам от чужбина, защото най-малкото ме мързи да си сложа пари в дебитната карта... Питам за български сайт. ;)
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 08 яну 2012, 15:49

Ще съм благодарен на всеки, който ми намери анализи на картините на Жак-Луи Давид. :D

Изображение

Убийството на Марат

Изображение

Наполеон при прохода Сан Бернар

Отговори

Върни се в “Говорилнята”