Откриха планета, на която може да има живот!!!

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
eclipse
Вманиачен
Регистриран: 26 юли 2005, 14:32
Контакти:

Мнение от eclipse » 29 май 2007, 22:01

wild_brainiac написа:американците на най-тъпи и най-много мръсят природата да ходат на друга планета да си прават колонии да се прават на големи и най ме дразни че ние така да се каже ги благоволим има повече надписи на английски отколкото на български по улиците на Бълария много сме податливи към чуждото
Даа...американците са най-тъпи и затова имат най-развитите военни и общо взето всякакви технологии, и са ведещиу в редица проучвания, изследвания и т.н. и т.н. :wink:

eto'o
Вманиачен
Регистриран: 29 сеп 2005, 17:01

Мнение от eto'o » 29 май 2007, 22:23

Само един офтопик те са напред заради нас ние сме измислили първия мобилен телефон!Ние сме измислили компютъра!и още много неща с военните не са чак толкова напред ние сме се сетили първи да пуснем бомби от самолет да и това сме измислили!
BLUE HOOLIGAN FOREVER!!!

Потребителски аватар
eclipse
Вманиачен
Контакти:

Мнение от eclipse » 29 май 2007, 22:26

eto'o написа:Само един офтопик те са напред заради нас ние сме измислили първия мобилен телефон!Ние сме измислили компютъра!и още много неща с военните не са чак толкова напред ние сме се сетили първи да пуснем бомби от самолет да и това сме измислили!
Айде, айде, стига изхвърлена и недоразбрана българкса история, патриотизъм и самочувствие. Хора, БЪДЕТЕ РЕАЛИСТИ!

BaD`BoY

Мнение от BaD`BoY » 29 май 2007, 22:38

БТВ те крият някаква информация за извънземните,но ме съмняват.Вярвам че има някаква друга форма на живот но няма да се появи сега а ще ни изчака да си доразвием расата!Айде че стана ебати оффтопика 8)

Потребителски аватар
wild_brainiac
Напреднал
Регистриран: 23 апр 2006, 09:39
Контакти:

Мнение от wild_brainiac » 29 май 2007, 23:32

Докато сме живи нито извънземни няма да видим нито нови планети тъй че живейте си живота 8)
Когато има толкова много самотни,
невероятно егоистично е да си самотен сам.

http://img46.imageshack.us/img46/2571/sigloff1qs4.jpg

който иска да бъде ухапан - цък

Потребителски аватар
ma6inata
BMW & American Muscle cars fanatic
Регистриран: 01 апр 2005, 09:55
Контакти:

Мнение от ma6inata » 30 май 2007, 00:00

eclipse написа:
eto'o написа:Само един офтопик те са напред заради нас ние сме измислили първия мобилен телефон!Ние сме измислили компютъра!и още много неща с военните не са чак толкова напред ние сме се сетили първи да пуснем бомби от самолет да и това сме измислили!
Айде, айде, стига изхвърлена и недоразбрана българкса история, патриотизъм и самочувствие. Хора, БЪДЕТЕ РЕАЛИСТИ!
Американците са доста тъпи. ;) Просто за пример компютъра - българин го е измислил и те само осъвършенстват след това. ;)

За толкова малка държава бих казал, че имаме много постижения, не можеш да го отречеш. ;) А те за толкова голяма държава с толкова много повече народ можеха бая повече неща да измислят.
wild_brainiac написа:Докато сме живи нито извънземни няма да видим нито нови планети тъй че живейте си живота 8)
Съгласен. И като има друга планета, на която може да се живее какво ще стане? :wink: Ще тръгнат хора да се местят от планета на планета ли? :mhihi: :mhihi: :mhihi:
'73 BMW 2002 tii
-----------------------
Газ до ламарината - не гледам разхода, държим се за волана и гледам да не се утрепам!

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен
Регистриран: 11 апр 2007, 17:53

Мнение от Ruder » 30 май 2007, 15:01

BaD`BoY написа:
wild_brainiac написа:а дано америка се изсели там ние тука да живеем "като хората"
Защо бе!?Цигани,турци и иракчани там да си правят кефя тяхната майка аз чудеса да и покажа!
ако това стане ша е СУПЕР
Защо още влизам тука...? И аз не знам.

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен

Мнение от Ruder » 30 май 2007, 15:20

значи американците са тъпи ама вие играете GTA а кой я е напраил а ?

Потребителски аватар
wild_brainiac
Напреднал
Регистриран: 23 апр 2006, 09:39
Контакти:

Мнение от wild_brainiac » 30 май 2007, 15:48

Ако Българите бяха колкото американците сега щяхме да играем GTA 8
Когато има толкова много самотни,
невероятно егоистично е да си самотен сам.

http://img46.imageshack.us/img46/2571/sigloff1qs4.jpg

който иска да бъде ухапан - цък

Потребителски аватар
eclipse
Вманиачен
Контакти:

Мнение от eclipse » 30 май 2007, 16:18

wild_brainiac написа:Ако Българите бяха колкото американците сега щяхме да играем GTA 8
Айде без неподготвени изказвания :roll:
А ma6ina, да вярно е, че българин е създател на мирко чипа, който е спомогнал за направата на компютъра/мисля, че така беше, но не съм много сигурен/ . И все пак, Джон Атанасов да е учил у нас, да е живял у нас? Не, нали. Просто се е родил българин, така че за мен не е повод за гордост.
И разбира се, че за малка държава сме измислили много неща. Автоматичната картечница все пак също е наше дело :wink:

А относно извънземните, не мисля че някой крие каквито и да е извънземни и т.н. А все пак Вселената е прекалено голяма, за да сме единсвените, така че рано или късно наистина ще открием друг живот :)

Потребителски аватар
ma6inata
Контакти:

Мнение от ma6inata » 30 май 2007, 16:28

Не знам, Джон Атанасов къде е учил, но знам че се е смятал за българин, а не за американец. ;) Според мен трябва малко повече да защитаваш българското. ;) Не смятам, че сме най-умния народ, но сме по-умни от много други. :)

Нямам нищо против американците, но ме нервират две неща:
1. Винаги искат да са различни от всички други държави
2. Претендират, че са най-великата сила в света, но голяма част от американците са много кухи.
'73 BMW 2002 tii
-----------------------
Газ до ламарината - не гледам разхода, държим се за волана и гледам да не се утрепам!

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен

Мнение от Ruder » 30 май 2007, 17:54

ma6inata написа:Не знам, Джон Атанасов къде е учил, но знам че се е смятал за българин, а не за американец. ;) Според мен трябва малко повече да защитаваш българското. ;) Не смятам, че сме най-умния народ, но сме по-умни от много други. :)

Нямам нищо против американците, но ме нервират две неща:
1. Винаги искат да са различни от всички други държави
2. Претендират, че са най-великата сила в света, но голяма част от американците са много кухи.
той е българин но се е родил в САЩ

Потребителски аватар
eclipse
Вманиачен
Контакти:

Мнение от eclipse » 30 май 2007, 18:01

Ruder написа:той е българин но се е родил в САЩ
Следващият път прочети малко история и ще разбереш, че не си прав :wink:

А Машина, съгласен съм с изборените от теб доста дразнещи черти на американците и тяхната политика :wink:
Даже бих добавил манията им за петрол/ или в прав текст-контрол над света/

И да, определено сме доста повече от доооста други народи 8)

Потребителски аватар
ma6inata
Контакти:

Мнение от ma6inata » 30 май 2007, 21:02

eclipse написа:Даже бих добавил манията им за петрол/ или в прав текст-контрол над света/
Да, толкова петрол са изхабили, че не е истина. Тия мускули може да са мания, ама с тия 7-8-литрови двигатели с по 200 коня, извинявам се, ама къв е смисъла не мога да разбера... Ама това е друга тема. :wink:
'73 BMW 2002 tii
-----------------------

Отговори

Върни се в “Говорилнята”