Българските медици се завърнаха!!!

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Fin4agata
Регистриран: 14 яну 2007, 11:29

Българските медици се завърнаха!!!

Мнение от Fin4agata » 24 юли 2007, 11:05

Хайде честито,днес сутрента бяха освободени нашите медицински сестри и палестинския лекар и се завърнаха в България!

Потребителски аватар
Ubieca
Неконтролируем
Регистриран: 12 яну 2006, 18:51

Мнение от Ubieca » 24 юли 2007, 11:30

Ха честито, дай се напием заради тех :mhihi:
Радвам се, и честно казано не очаквах да се върнат толкова рано...
Лизбийците кво получиха в замяна ?
Спаменето ми в последно време, се дължи на това че вероятно ще ме изгонят от "форума"! - ъъъ

Потребителски аватар
Fin4agata

Мнение от Fin4agata » 24 юли 2007, 11:40

Ubieca написа:Ха честито, дай се напием заради тех :mhihi:
Радвам се, и честно казано не очаквах да се върнат толкова рано...
Лизбийците кво получиха в замяна ?
Разбрах,че поставили някакви условия на ЕС,но не разбрах какви точно.

Потребителски аватар
Gigabyte
Диагноза "Голфаджия с багажник"
Регистриран: 15 сеп 2005, 20:50

Мнение от Gigabyte » 24 юли 2007, 11:43

Преди избори как да не ги освободят....

Потребителски аватар
SpEcTaToRa
Напреднал
Регистриран: 27 яну 2006, 10:54
Контакти:

Мнение от SpEcTaToRa » 24 юли 2007, 13:54

бравооо много се радвам за медиците толкова много изстрадаха,но браво издаржаха на напана :).Преди си мислех че тези гъзове(ЛИБИЙЦИТЕ)никога няма да ги освободят,но работите се оправиха и с голяма подкрепа от ЕС(Европейският Съюз) и по-специално Франция това нямаше да стане поне според мене .Но най-важното е че те се върнаха живи и здрави 8)

Потребителски аватар
Ubieca
Неконтролируем
Регистриран: 12 яну 2006, 18:51

Мнение от Ubieca » 24 юли 2007, 14:04

Ха да поздравим Френската Царица !
Спаменето ми в последно време, се дължи на това че вероятно ще ме изгонят от "форума"! - ъъъ

eto'o
Вманиачен
Регистриран: 29 сеп 2005, 17:01

Мнение от eto'o » 24 юли 2007, 14:07

Радвам се че се завърнаха просто там е било ужасно сигурен съм!
BLUE HOOLIGAN FOREVER!!!

Потребителски аватар
Fin4agata

Мнение от Fin4agata » 24 юли 2007, 15:21

А сега остава да пуснат една бомба над тея мазни цигани :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Потребителски аватар
vesko18
Сериозен
Регистриран: 17 мар 2007, 10:37

Мнение от vesko18 » 24 юли 2007, 16:24

Не една а две :mhihi:
Да им е честито, сега трябва само да се възтановят.

Потребителски аватар
Fin4agata

Мнение от Fin4agata » 24 юли 2007, 16:33

vesko18 написа:Не една а две :mhihi:
Да им е честито, сега трябва само да се възтановят.
Първо ще ги прегледат специалисти,а след това отиват на почивка :)Ще се въстановят,но все пак това е белег за цял живот и никога няма да го забравят :wink:

Потребителски аватар
ma6inata
BMW & American Muscle cars fanatic
Регистриран: 01 апр 2005, 09:55
Контакти:

Мнение от ma6inata » 24 юли 2007, 23:47

Добре, че си дойдоха. Въпреки, че нещата бих казал се развиха по кофти начин. И тези парични обещетения ще рефлектират върху нас. Не ме разбирайте прогрешно, живота е нещо безценно, но това мисля е работа на държавата, а не на нас. И браво на страните, които помогнаха за освобождаването, защото ако не бяха те, още щяха да седят там. И най-вече бравос на Франция. По принцип нямате си идея колко ги мразя французите. Страшно противни са ми, и все пак си мисля че отчасти са го направили за да се чувстваме задължени, знам ли... Може и от добри чувства да го правят, но чак пък толкова..
А че и сестрите не са цвете за мирисане ясно. Просто друг е въпроса, че пак не заслужаваха 8 години. Нали се сещате, че е нужно за нещо съвсем малко да ги обвинят и оттам се е почнало. За медицинските сестри не съм сигурен, но за палестинския лекар да. Просто баща ми е лекар, бил е в Либия, в същата болница с него и са се познавали. Слава Богу бащата се е върнал две години преди да започне всичко това със сестрите.. И баща ми ми е разказвал за него, но няма смисъл сега да си разваляме настроението. :) Повода е хубав. :)

Не ме разбирайте погрешно за тия негативни работи дето ги казах - радвам се много за медицинските сестри, но нещата не се развиха съвсем по идеален начин и показахме как без чуждата помощ нищо нямаше да направим, и че живеем в една мижава държава. :) Все пак важното е, че са тук. :)

Claude

Мнение от Claude » 29 юли 2007, 12:28

Трябваше ли да минат през всичко това, за да се бриберат ?

d1nera
Новодошъл
Регистриран: 27 май 2007, 16:26
Контакти:

Мнение от d1nera » 29 юли 2007, 12:55

Не трябваше, но...
Prison Break - как да държим идиот зает?
Сезон 1: Бягаме от затвора, избягахме, погледни Сезон 2
Сезон 2: Фанаха на, погледни Сезон 1

Потребителски аватар
Gigabyte
Диагноза "Голфаджия с багажник"
Регистриран: 15 сеп 2005, 20:50

Мнение от Gigabyte » 29 юли 2007, 14:05

ma6inata написа:Добре, че си дойдоха. Въпреки, че нещата бих казал се развиха по кофти начин. И тези парични обещетения ще рефлектират върху нас. Не ме разбирайте прогрешно, живота е нещо безценно, но това мисля е работа на държавата, а не на нас. И браво на страните, които помогнаха за освобождаването, защото ако не бяха те, още щяха да седят там. И най-вече бравос на Франция. По принцип нямате си идея колко ги мразя французите. Страшно противни са ми, и все пак си мисля че отчасти са го направили за да се чувстваме задължени, знам ли... Може и от добри чувства да го правят, но чак пък толкова..
А че и сестрите не са цвете за мирисане ясно. Просто друг е въпроса, че пак не заслужаваха 8 години. Нали се сещате, че е нужно за нещо съвсем малко да ги обвинят и оттам се е почнало. За медицинските сестри не съм сигурен, но за палестинския лекар да. Просто баща ми е лекар, бил е в Либия, в същата болница с него и са се познавали. Слава Богу бащата се е върнал две години преди да започне всичко това със сестрите.. И баща ми ми е разказвал за него, но няма смисъл сега да си разваляме настроението. :) Повода е хубав. :)

Не ме разбирайте погрешно за тия негативни работи дето ги казах - радвам се много за медицинските сестри, но нещата не се развиха съвсем по идеален начин и показахме как без чуждата помощ нищо нямаше да направим, и че живеем в една мижава държава. :) Все пак важното е, че са тук. :)
И аз и баща ми не ги обичаме откакто имаме Пежо :lol: Никога повече Пежо Изображение .Само немските машинииии Изображение
Изображение

ПП: Сори за офтопика ама не се сдържах :lol:

eto'o
Вманиачен
Регистриран: 29 сеп 2005, 17:01

Мнение от eto'o » 29 юли 2007, 19:10

Радвам све като българин че се завърнаха но днес като гледах кадрите просто съм абсолютно потресен от тяхните реакции те слизат и още на летището президента ги помилва!А Кристиана казала "а дремеми нали вече сме тука"!Да но да се замисли че има българи там не са бли само те ами ако пострадът ето това не го одобриявам аз да ги освободият а те да кажат е голема работа извинете но това е най голямата простутия!
BLUE HOOLIGAN FOREVER!!!

Отговори

Върни се в “Говорилнята”