Отново на училище...

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
jaso13
Новодошъл
Регистриран: 20 фев 2007, 18:13
Контакти:

Мнение от jaso13 » 07 окт 2007, 23:26

Да ве да...То няма смисъл само 7-ми клас да прецакат-липсва логика....А и то тия уроци са пълна тъпотия-имах чувството,че кат хода на тях и затъпявам.Дори ми беха казали да не идвам ако исках,ама наще дадоха 1000лв :roll:
Е са кат сте 7-ми клас да ви спрат компютъра и да видим дали няма да изкарате добри оценки на изпитите :wink:
just_a_jaso13

Потребителски аватар
ma6inata
BMW & American Muscle cars fanatic
Регистриран: 01 апр 2005, 09:55
Контакти:

Мнение от ma6inata » 08 окт 2007, 14:59

ОТ: за какво учите толкова много 7 кл. не мога да разбера? :wink: Сами се набивате в по-добри училища, където и оценките ви се пишат по-трудно. Ако сте в малко по-убито даскало ще имате малко по-красива диплома. :wink:
'73 BMW 2002 tii
-----------------------
Газ до ламарината - не гледам разхода, държим се за волана и гледам да не се утрепам!

Потребителски аватар
Gigabyte
Диагноза "Голфаджия с багажник"
Регистриран: 15 сеп 2005, 20:50

Мнение от Gigabyte » 08 окт 2007, 15:53

ma6inata написа:ОТ: за какво учите толкова много 7 кл. не мога да разбера? :wink: Сами се набивате в по-добри училища, където и оценките ви се пишат по-трудно. Ако сте в малко по-убито даскало ще имате малко по-красива диплома. :wink:
Аз съм така.В старото даскало съм си ама се чуда сега след 8 клас дали да правя нищо.Пари за квартира,за ядене и лоши оценки... Закво ми е :wink:

Потребителски аватар
eclipse
Вманиачен
Регистриран: 26 юли 2005, 14:32
Контакти:

Мнение от eclipse » 08 окт 2007, 21:02

Gigabyte написа:
ma6inata написа:ОТ: за какво учите толкова много 7 кл. не мога да разбера? :wink: Сами се набивате в по-добри училища, където и оценките ви се пишат по-трудно. Ако сте в малко по-убито даскало ще имате малко по-красива диплома. :wink:
Аз съм така.В старото даскало съм си ама се чуда сега след 8 клас дали да правя нищо.Пари за квартира,за ядене и лоши оценки... Закво ми е :wink:
За да можете например да поумнеете малко в по-елитните училища, където чутелите не гледат как да избягат и кога да влязат пияни в час...а след това да влезете в университет и оттам евентуално да си намерите добра работа...просто е :wink:

Потребителски аватар
Gigabyte

Мнение от Gigabyte » 08 окт 2007, 21:12

eclipse написа:
Gigabyte написа:
За да можете например да поумнеете малко в по-елитните училища, където чутелите не гледат как да избягат и кога да влязат пияни в час...а след това да влезете в университет и оттам евентуално да си намерите добра работа...просто е :wink:
Тва ,че са елитни ,не значи ,че учителите няма да идват пияни.И мога да кажа ,че на всички олимпиади които сме ходили ние от "не-елитното" училище сме заемали първите места.Дори една съученичка беше на 3 място в БГ по География от както ти ги наричаш "не-елитно" :evil:

Потребителски аватар
pl3zzunka
Начинаещ
Регистриран: 19 авг 2007, 23:07
Контакти:

Мнение от pl3zzunka » 08 окт 2007, 21:56

A фе зависи в каква обстановка учиш, 'щото като гледаш всички около теб как бездействат, започваш и ти, а в другия случей - не ти се иска да си най-зле от целия клас... Но се пак умното си умно.
ma6inata, хубава диплома ли ти трябва или знания ? Просто да влезеш в университет или да влезеш където искаш, там да си учиш, по професия да си нещо, което искаш не само сега, ами и след десет години в понеделник сутрин след приятни weekend със семейството ?
Най-прецакани са подгответата, толкова много думи ще им се насъберат... дупе да им е яко :lol:
...and you can do what you want, 'cuz it's frozen down here..

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
wild_brainiac
Напреднал
Регистриран: 23 апр 2006, 09:39
Контакти:

Мнение от wild_brainiac » 09 окт 2007, 01:33

мозъка е мускул като мускулите на ръцете на краката ако не го тренираш редовно той отслабва и не ти върши работа затова който казва "е такива подробности за какво ми са?" отг. си е мн прост когато дойде време на важните неща не по цяла нощ да зубриш като идиот еми да запомниш нещата от раз. Досега знанията не са навредили на никои така че бъдете спокойни нищо няма да ви стане ако отделяте повече време пред учебниците...
Когато има толкова много самотни,
невероятно егоистично е да си самотен сам.

http://img46.imageshack.us/img46/2571/sigloff1qs4.jpg

който иска да бъде ухапан - цък

Потребителски аватар
wild_brainiac
Напреднал
Регистриран: 23 апр 2006, 09:39
Контакти:

Мнение от wild_brainiac » 09 окт 2007, 09:43

не само на 16 съм почти де :D ама съм се осетил навреме колко е важно ученето :)
Когато има толкова много самотни,
невероятно егоистично е да си самотен сам.

http://img46.imageshack.us/img46/2571/sigloff1qs4.jpg

който иска да бъде ухапан - цък

Потребителски аватар
eclipse
Вманиачен
Регистриран: 26 юли 2005, 14:32
Контакти:

Мнение от eclipse » 09 окт 2007, 10:26

Gigabyte написа:
eclipse написа:
Gigabyte написа: Аз съм така.В старото даскало съм си ама се чуда сега след 8 клас дали да правя нищо.Пари за квартира,за ядене и лоши оценки... Закво ми е :wink:
Тва ,че са елитни ,не значи ,че учителите няма да идват пияни.И мога да кажа ,че на всички олимпиади които сме ходили ние от "не-елитното" училище сме заемали първите места.Дори една съученичка беше на 3 място в БГ по География от както ти ги наричаш "не-елитно" :evil:
Pl3zzunka e напълно права :)
А Gigabyte, не се жегвай толкова. Радвам се за твоята съученичка, но с нищо не можеш да ме убедиш, че това да си в по-елитно училище е лошо. А то всъщност самото училище какво е, не е важно, важни са учителите. Просто в ''по-елитните'' училища преподавателите в много от случаите са по-добри. Разбира се има и много изключения. Също така, в ''по-елитните училища'' влизат хора с по-висок успех, следоователно има по-голям шанс да не са някакви селендури, които живеят с мисълта как най-бързо да се напоркат, да се издрайфат едно хубаво а след всичко това да се напушат до немай-къде...

И неговора само празни приказки, колкото да си чешам езика/в случая пръстите/. До 7ми клас бях в едно училище 119-то СОУ, след 8ми клас съм в 35то, което някои го водят за ''3та немска''/пълни глупости са според мен тези 1ви, 2ри и т.н./. Както и да е, в 119то след 7ми клас се влиза с 2ка по литература и 2ка по математика, ако имаш пълна шестица в дипломата. в 35то, бала е по-сериозен...когато кандидаствах беше над 30. Считайки бала, смея да твърда че 35то е далеч по-елитно и добро от 119то. И най-накрая до същественото:
119: Свърталище на малоумници без абсолютна никаква цел в живота, гледащи кой да напсуват и как да се заядат с даскалите;
35 : Доста по-приемливо, не казвам че няма кретени, напротив пълно е, но само в моя клас има повече свестни хора, колкото в цялото 119то взети накуп...
Имал съм доста години на разположение, за да си изградя това мнение за двете училища и смятам, че имам правото да имам подобно мнение.
Но наистина, най-важното е на какви учители ще попаднеш. Засъжаление вече добрите преподаватели останаха малко...аз имам късмет повечето ми учители да са доста печени и добри...

Потребителски аватар
Gigabyte

Мнение от Gigabyte » 09 окт 2007, 14:19

Бати ташака има некои учители при нас дет не стачкуват вече (2-3) и хем си ходим всеки ден за 1 час рано-рано пък хем после ще ни взимат ваканцията.Само 3 думи мога да кажа : MADE IN BULGARIA!!!

Потребителски аватар
jaso13
Новодошъл
Регистриран: 20 фев 2007, 18:13
Контакти:

Мнение от jaso13 » 09 окт 2007, 17:02

[quote="j0r33tt0"]... а тая учителка по английски е супер тъпа параноичка...[quote]

И наща е неква откачалка-мисли се за най-великата и най-умна.1 път ми се наложи да не съм в часа и на др път кат почна да ми държи сметка къде съм бил се едно ми е майка...Накрая се оказа,че греши че съм стоял 1 час до училището и млъкна :roll:
just_a_jaso13

Потребителски аватар
ma6inata
BMW & American Muscle cars fanatic
Регистриран: 01 апр 2005, 09:55
Контакти:

Мнение от ma6inata » 09 окт 2007, 17:33

Е не казвам да влезете в най-убитите училища :mhihi: Казах 'малко по-...'. :wink: Аз съм в средно училище и си ми е най-добре. Защото в класа ми не всички са някакви баламурници, които кесят само пред учебниците и пред компа. Ученето мога да кажа, че е горе-долу лабаво и така. Пияни учители има навсякъде. Пред директорите се правят на много строги, ама иначе ти преподават набързо и ти казват 'само минете през задното стълбище'. И ми е интересно - толкова ли много научавате като 20 и кусур човека ти викат на главата. Рано или късно се взимат частни уроци и да не ви се дават пари без тях сте наникъде. :wink: Естествено и аз си мисля за бъдещето, не искам да съм някакъв убитак, но това са едни от най-хубавите ни години и искам да прекарвам малко по-малко време над учебниците и малко повече навън с приятели. :) 8)
'73 BMW 2002 tii
-----------------------
Газ до ламарината - не гледам разхода, държим се за волана и гледам да не се утрепам!

Потребителски аватар
Gigabyte

Мнение от Gigabyte » 24 окт 2007, 16:55

К*ра за нас:

http://standartnews.com/bg/article.php? ... cle=208520

Не стига ,че ходих последните 3 седмици за по 1-2-3 часа пак ще отучваме.Мамицата им мръсна и министри :evil: :evil:

Съжaлявам за простотиите дет използвам ама тия по-добре да се хвърлят от някой мост ,че са жалкии...

Едит: аа то пишело 7 и 12 само :) Дано да е така ,защото съм 8миии :lol: 8)
А wtf е тва?В заглавието пише:
Само 7-и и 12-и клас ще наваксват пропуснатото в събота
А в информацията пише:
Днес той привиква шефовете на регионалните инспекторати, за да решат проблема. Идеята е децата в 7-и и 12-и клас да приключат годината както досега , за да могат да кандидатстват в гимназии и университети. За останалите се обмислят уроци в събота и неделя, както и удължаване на годината.
Едно пише в заглавието ,друго в статията?

Потребителски аватар
Ubieca
Неконтролируем
Регистриран: 12 яну 2006, 18:51

Мнение от Ubieca » 24 окт 2007, 17:06

Напротив, всички ще отучват без 7-ми и 12-ти ;) Това е заради матурите и т.н. ;)
Спаменето ми в последно време, се дължи на това че вероятно ще ме изгонят от "форума"! - ъъъ

Infernus

Мнение от Infernus » 24 окт 2007, 17:08

еееиии,няма пък ! Или всички или никои...да ги е** в шибяняците....само едни ша страдат...ще ме хванат ама друг път през Ваканция

Отговори

Върни се в “Говорилнята”