придобиване на удостоверение за таксиметров превоз на пътниц

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

придобиване на удостоверение за таксиметров превоз на пътниц

Мнение от LibertyCityStories » 21 окт 2009, 14:25

здравейте.наскоро останах без работа и сега не мога да си намеря нова и май май както го предвиждах преди години ще се хвана да карам такси.в момента уча Наредба 34 но въпроса ми е как се провежда изпита за придобиване на удостоверение за таксиметров превоз на пътници,всмисъл пак като за книжка ли е,с писмени въпроси с А,Б,В и т.н. или устно да обяснявам,или писмено но пак да обяснявам.искрено се надявам да е както листовките(тест) защото така ми е най-лесно(както в даскало :D ),щото ако ме карат да обяснявам дори и писмено да е се страхувам че няма да се справя.сто пъти по-лесно а да налучкваш(не че се надявам да налучкам а просто да знам отговорите и да ги отбележа правилно),щото ако трябва да обяснявам и се спичам и забравям всичко.айде моля ако има тука някой таксиджия съфорумец,или ако някой може да пита баща си(ако той е таксиджия),щото аз ако питам моя той ше каже "не щеш да се научиш а просто да отбиеш номера",или "искаш да ги научиш колкото да вземеш изпита",и затова специално този въпрос не мога да му задам.благодаря ако някой ми съдейства :)

Потребителски аватар
Frankie
Вманиачен
Регистриран: 16 май 2008, 17:12

Re: придобиване на удостоверение за таксиметров превоз на пътниц

Мнение от Frankie » 22 окт 2009, 00:13

Не мисля че ще намериш компетентен отговор точно тук бате ... ако беше за таксиметров шофьор за някоя мисия в :iii: :VC: :sa: или :IV: :D разбирам... по-добре пиши в някой автомобилен форум където пишат възрастни :) сигурен съм че там ще намериш компетентен отговор или пък се разрови в гугъл ;) успех

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 22 окт 2009, 14:55

thanx,man.и все пак ако някой разбере нещо по въпроса нека пише тук,аз точно защото и тук има възрастни хора като vasil_72 и други може би,точно затова се надявах че и тук ще се намери някой но все пак благодаря :)

Потребителски аватар
DaKi4
Новодошъл
Регистриран: 03 май 2009, 16:53

Мнение от DaKi4 » 22 окт 2009, 18:09

Либерти току що говорих с братовчед се който кара такси и ми каза че е с избираем отговор теста но имаш право на 2 грешки.Надявам се да съм помогнал.Успех на изпита :wink:

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 22 окт 2009, 18:19

DaKi4 написа:Либерти току що говорих с братовчед се който кара такси и ми каза че е с избираем отговор теста но имаш право на 2 грешки.Надявам се да съм помогнал.Успех на изпита :wink:
мерси,брато.а за грешките мама си е***о.дано не съм кат един дето кат решавахме пробно листовки,пича на 30 въпроса правеше 25 грешки :D

Отговори

Върни се в “Говорилнята”