За гаджетата

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

За гаджетата

Мнение от LibertyCityStories » 19 дек 2009, 22:10

здрасти на всички.пише един много ама много загорял форумец дето още не може да си намери момиче,и искам да ви попитам имате ли гадже,за да знам на кого от форума трябва да ме е яд и кой споделя съдбата ми :D да,донякъде наистина ме е яд на хора дето имат яки пички за гаджета,но също така ми се иска да чуя мненията ви по различни въпроси свързани с това да имаш гадже,имате гадже,хубаво ли е да имаш гадже,всмисъл харесва ли ви да си имате такова или ви е по-добре да сте сам,имали ли сте,как се отнасяте към връзката ви,правите ли всичко за половинката си,и правили ли сте го(знаете кое).също така колко гаджета сте имали,без да се правите на бройкаджии,всмисъл да се фукате че сте били с едиколко си момичета,и с коя ви е било най-хубаво да сте гаджета.също така ако има други загорели тука дето и тях ги изнервя това че не им върви с момичетата,нека пишат,може да си направим клуб на загорелите :mhihi:

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Re: За гаджетата

Мнение от stallion » 19 дек 2009, 22:15

Не, нямам :cry: Но пък съм само на 14 и не се притеснявам. :mhihi: Само понякога се чудя: лятото хората ходят по гаджета, аз карам колело с още 20-тина човека :mhihi:
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 19 дек 2009, 22:25

Имам Светослава се казва :D
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 19 дек 2009, 22:27

stallion написа:Не, нямам :cry: Но пък съм само на 14 и не се притеснявам. :mhihi: Само понякога се чудя: лятото хората ходят по гаджета, аз карам колело с още 20-тина човека :mhihi:
аз съм зле в сравнение с теб,на 21 че и половина съм,а нито съм имал нито имам гадже,и като гледам май това няма да се промени,дано се лъжа че не искам да съм сам цял живот,та аз дори една нощ не съм бил с момиче та камо ли да има нещо по-сериозно между мен и някое момиче.ама кат цъкам по цял ден на компа кво може да ме очаква,нищо,мацето няма само да дойде при мен,трябва сам да си го намеря,а не правя нищо по въпроса,нито по кафета ходя,нито излизам някъде
bone_G написа:Имам Светослава се казва :D
разкажи малко повече за вас,как се запознахте,как се харесахте,от колко време сте заедно,какво харесваш в нея,правиш ли я щастлива(нямам предвид специално в онзи смисъл а по принцип)

Потребителски аватар
pR0_b1ker
Вманиачен
Регистриран: 20 авг 2009, 14:54

Мнение от pR0_b1ker » 19 дек 2009, 22:32

Вие сте назад с тея работи май,аа.(Това беше само бъзик) :mhihi:
Аз още на 7 имах гадже със целувки с език и всичко.След това на 8 скъсахме.Казваше се Цветомира.След това на 10 имах друго,казваше се Марина.И сега трябва да избирам пред 3 момичета и не знам коя да избера.Еми какво да се прави.Сега от няколко години се мъча.LibertySityStories да не мислиш че аз съм си мръднал пръста да си търся гаджета.Охоооо,хич не съм. :mhihi:
Сами си идват при мен. 8) Пък иначе споко.Все трябва да си намериш някой женски екземпляр.
Едит:Да не помислите че съм на 10.Нищо подобно.
ПП.Колко ли грешки съм направил в този пост? :razz:
Последна промяна от pR0_b1ker на 19 дек 2009, 22:38, променено общо 3 пъти.
Изображение
Your solo nature means that you're very capable of fending for yourself. It also means, however, that you have trouble finding your place in groups.

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 19 дек 2009, 22:33

Аз може да съм все още на 15, но от 2-3 години бия на комплекси, че си нямам приятелка. Засега споделям твоета съдба Либърти. С таксито ако си близо до гарата може и да се видим тия дни даскало и да обсъдим тази тема. Аз в тази черна дупка наречена с тъпото име "Каспичан" нищо немога да си хвана. Тук има само някъкви грозни Ранърси от които и жаба за блатните реки нестава :mhihi:
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем
Регистриран: 24 мар 2009, 19:25

Мнение от bobi_tes » 19 дек 2009, 22:43

Имах до преди 3 дни казваше се Василена :cry:
Step into the light and then you'll know
You were stopped and dropped by the Walls of Jericho

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Мнение от vasil_72 » 19 дек 2009, 22:48

Нека и аз да се включа макар, че съм вече женен, то си е нормално за мен де. Мисля, че на твоята възраст, (ти си на 21, нали) е нормално да си имаш гадже, но ако нямаш това не е нищо фатално, защото имаш още страшно много време пред теб. Аз бях точно колкото теб, когато си хванах първото уж сериозно гадже, всичко преди това бяха разни ученически глупости направо да си го кажем. И уж беше сериозно, ама то на жените никога не може да им разбереш логиката на 100 %, те просто са наистина по-различни от нас мъжете. Като станах на 23 имах и друга уж пак сериозна връзка, но само за 6 месеца и тя се разкапа. После реших да си стоя сам за известно време, за което не съжалявам, изкарах висше образование и разни такива работи и после си намерих "моята си жена", малко преди да завърша. Походихме си няколко години, заживяхме заедно без брак мисля, че това е доста важно да се разбере дали ще си паснат характерите, защото без това не може да се изгради семейство. Накрая си се взехме както си му е редът и това е положението. Не, че да се хваля, ама жена ми е направо златна, направо и се чудя как ме търпи да си джиткам на GTA и да се занимавам с "глупости" тъй да си го кажем. Има и друго, ч когато срещнеш момичето, независимо дали ще стигнеш до брак с нея или не, отначало се виждат само хубавите неща, защото човек е заслепен прекалено много от хормоните, защото те бушуват в тялото му. Казвам го, защото е истина. После започват да си излизат и недостатъците, които неизбежно всеки човек притежава. Трябва да прецениш дали можеш да живееш с тези недостатъци, защото идеален човек няма, но има неща с които може да се направи компромис, а с други - не. Аз например не бих живял с жена пушачка, като пример го давам, аз самият съм непушач, но всеки си решава сам. Спокойно, все ще си намериш някоя, и ще разбереш колко странен може да бъде понякога "противниковият" пол. :mhihi:

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 19 дек 2009, 22:58

Много си прав Васил. Сега и аз много искам да си намеря нещо да опъна, но знам, че дори и да е така след някоя и друга година ще ми омръзне с нея, по простата причина, че аз съм я избрал като предмет за удоволствие, а не като полувинка за съвместим живот.
Изображение
TeraHardwareBG

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 19 дек 2009, 23:03

благодаря за мнението,Васко.и аз мисля така.аз и не бързам де,но искам да стане в този живот :? готов съм на компромиси към момичето,и си абсолютно прав за това че отначало се виждат само хубавите неща в половинката ти.между другото и аз съм непушач,и когато съм харесвал някое момиче,когато съм разбирал че пуши моментално изведнъж харесването ми към нея изчезва,чак толкова голям противник ли съм на пушенето :D че чувствата ми да изчезват.значи,искам да кажа че ако е ей така,за една нощ или просто да си пофлиртувам с момиче,бих допуснал и бих я изтраял да е пушачка,но ако между нас искам да има сериозно нещо тогава просто не искам да е пушачка.не заради парите които ще изгълта за цигари,а защото не искам да гледам как жената която обичам страда и си трови здравето и живота.
друг въпрос искам да задам към всички-какви момичета харесвате,някви т.н. тупалки,отворени,фукли,или добрички скромни момиченца които просто искат любов и грижа

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 19 дек 2009, 23:07

Ти остави, в класа ми има хубави момичета, но 90 процента от тях пушат като ЗИЛове и ГАЗки :mhihi: :mhihi: по 1 кутия в междучасията всеки ден когато са надаскало. Много мразя другия да пуши. Аз пуших в продължение на седмица когато бях седми клас и много бързо ми омръзна.
Изображение
TeraHardwareBG

Потребителски аватар
pR0_b1ker
Вманиачен
Регистриран: 20 авг 2009, 14:54

Мнение от pR0_b1ker » 19 дек 2009, 23:11

LibertyCityStories написа: друг въпрос искам да задам към всички-какви момичета харесвате,някви т.н. тупалки,отворени,фукли,или добрички скромни момиченца които просто искат любов и грижа
Добрички скромни момиченца които просто искат любов и грижа. :wink:
Изображение
Your solo nature means that you're very capable of fending for yourself. It also means, however, that you have trouble finding your place in groups.

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 19 дек 2009, 23:15

Оф, аз пък познавам едно момиче, обаче мислим наистина много сходно, почти еднакво. Притеснява ме това че тя е и красива, а в този разгонен период... Ми Флюбих се ... :mhihi: А не ми се занимава с гаджета точно сега :? Пък и се познаваме от 6 години, някак си не върви :?
ПП: Либърти, ами по едно време в подписа ти пишеше "Мило обичам те", какво стана? Споко все пак, има време да си намериш приятелка :wink:
Последна промяна от stallion на 19 дек 2009, 23:19, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 19 дек 2009, 23:17

Алоо боби и сестрами се казва така :D внимавай, бъзикам се еми за Светослава какво да ви кажа тя е спокойно момиче обичам си я допадаме си като характероо :D и си се разбираме :wink:
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 19 дек 2009, 23:21

stallion написа:Оф, аз пък познавам едно момиче, обаче мислим наистина много сходно, почти еднакво. Притеснява ме това че тя е и красива, а в този разгонен период... Ми Флюбих се ... :mhihi: А не ми се занимава с гаджета точно сега :?
ПП: Либърти, ами по едно време в подписа ти пишеше "Мило обичам те", какво стана? Споко все пак, има време да си намериш приятелка :wink:
ами по него време харесвах едно момиче,и съм и го казвал и тя го прие добре,и мисля че от всички които съм харесвал досега,нея съм харесвал най-много щото макар че тя бе от малкото момичета които са го приемали добре,реших да не предприемам действия да и предлагам връзка щото явно толкова много държах на нея че не исках да ми се разсърди,щото повечето които съм им казвал че ги харесвам и го приемат добре,като спомена думата гадже и веднага се правят на обидени и повече не щат да ме виждат.а не исках да видя резултата при нея какъв ще е,дали ще се разсърди или ще се съгласи,просто реших да живея с мисълта че с нея ще бъдем просто приятели,завинаги.и все пак написах това в подписа си,тя нямаше как да разбере че се отнася за нея,щото макар че съм и казвал че я харесвам,тя не може да знае дали не харесвам и друга,и че я обичам най-вече.а и не чете из тоя форум :D и въобще не знае че съм писал подобно нещо :mrgreen:
Последна промяна от LibertyCityStories на 19 дек 2009, 23:23, променено общо 1 път.

Отговори

Върни се в “Говорилнята”