За гаджетата

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Re: За гаджетата

Мнение от nrjboyan » 24 дек 2009, 21:40

denis_tes написа:Реших да се престраша да я питам просто ей така, та то взе че извадих къзмета :mhihi: .Ама не знам как да я покана на среща, защото мога да се у*ера :oops:
Първо започнете с кафенца, ако се съгласи няма да имаш проблеми по нататък. :wink:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

Мнение от Claude » 24 дек 2009, 22:54

Ами и аз бих отделил няколко минутки да задоволя любопитството на либърти (и другите). Имал съм две гаджета през живота си ( по-точно в момента съм с второто). Сегашната ми връзка е сериозна, предишната също. Предишната беше 1 година и накрая скъсахме. Уж се обичахме много и всичко беше наред, но през последния месец гаджето ми си беше намерила друг (един голям батко) и до ден днешен не можах да разбера с какво повече ме превъзхождаше този. Това го разказвам възможно най-кратко, защото иначе е дълга история. Имаше една година затишие след това и дойде един ден с който се запознах по интернет с момичето, с което съм сега . Първоначално цели 2 месеца сме карали само на чат и разговори (аудио и видео разговори), защото тя е от Велико Търново. Аз уча там, но не живея постоянно там и през лятната ваканция си бях вкъщи. Но наистина много искахме да се видим и бяхме достатъчно търпеливи да дойде първият учебен ден, за да се видим. И за няколко дена се получи това, което исках и вече повече от 3 месеца сме заедно. Наистина много се обичаме и ми се иска това никога да не свършва. Това също го разказвам накратко, защото също е дълга история.

И както може би разбрахте аз съм човек, който предпочита сериозните връзки и свястните момичета.

Потребителски аватар
denis_tes
Сериозен
Регистриран: 04 апр 2009, 21:34

Мнение от denis_tes » 24 дек 2009, 22:58

Утре съм на кино :D Менси много Боги и Бояне :wink:
Toq dole prili4a na MC Ren, kopele myahahah
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Боги
Вманиачен
Регистриран: 11 юни 2008, 13:31

Мнение от Боги » 25 дек 2009, 00:12

denis_tes написа:Утре съм на кино :D Менси много Боги и Бояне :wink:
Браво, браво. Въпреки, че не съм го опитвал, изглежда, работи :mhihi:
National
Organisation of
Man
Against
Amazonian
Masterhood

NO MA'AM

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ
Регистриран: 06 окт 2009, 20:37

Мнение от yodaag » 25 дек 2009, 00:13

Кви срещи ви гонят бе аз никога не съм бил на среща, винаги е ставало ей така - без усложнения :mhihi:
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 25 дек 2009, 00:25

Боги написа:
denis_tes написа:Утре съм на кино :D Менси много Боги и Бояне :wink:
Браво, браво. Въпреки, че не съм го опитвал, изглежда, работи :mhihi:
Ми опитай де.. :wink:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 25 дек 2009, 09:07

Прочетох мнението на Клод и усетих че тоя човек е много свестен, батка да си дам мнението за първата ти история: аз смятам че първото момиче не те е оценила правилно в което е сгрешила, тя е имала задни мисли или не те е вземала насериозно, и щом те заменя така без да и мигне укото според мен е някоя типична ку*волясна коза, не ми се обиждай не знам точно какви са ви били отношенията но това мнение го написах по информацията от поста ти, а за новото момиче - успех да сте щастливи :wink:
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
Frankie
Вманиачен
Регистриран: 16 май 2008, 17:12

Мнение от Frankie » 25 дек 2009, 10:34

има една поговорка, която се отнася точно, за нас младите - е*и и бягай :mhihi: после, знаете ли как ще ви липсват тея времена, и че не сте ги изживели както искате, ами сте се заробвали по едно момиче ... след 27-та година е нормално чевек да се задоми, преди това, според мен трябва стабилно да си поживее 8)

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 25 дек 2009, 10:51

Frankie написа:има една поговорка, която се отнася точно, за нас младите - е*и и бягай :mhihi: после, знаете ли как ще ви липсват тея времена, и че не сте ги изживели както искате, ами сте се заробвали по едно момиче ... след 27-та година е нормално чевек да се задоми, преди това, според мен трябва стабилно да си поживее 8)
Еее, Франки, кефиш!! :mhihi: Мислех си, че само аз мисля по този начин, но сега виждам, че и други мислят като мен.

btw, ВЕСЕЛА КОЛЕДА!!!!!
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Мнение от vasil_72 » 25 дек 2009, 11:10

Frankie написа:... след 27-та година е нормално чевек да се задоми, преди това, според мен трябва стабилно да си поживее 8)
:arrow: Правилно! :wink:
Vladko1 написа:Еее, Франки, кефиш!! :mhihi: Мислех си, че само аз мисля по този начин, но сега виждам, че и други мислят като мен.

btw, ВЕСЕЛА КОЛЕДА!!!!!
Споко, не си само ти, аз се ожених на 33, ако се бях оженил примерно на 23 щеше да е наистина много необмислена постъпка. :mrgreen:
Весела Коледа и от мен на всички! :D

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 25 дек 2009, 11:51

Frankie написа:е*и и бягай :mhihi:
That's right, yo! :mhihi: Владко, не си само ти бе, всеки мисли по този начин, просто някои за по-кратко. Точно при мен вмомента под "кратко" се има предвид 24/7 :mhihi:
Последна промяна от stallion на 25 дек 2009, 12:18, променено общо 2 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 25 дек 2009, 12:10

Еми примерно повечето така правят аз първата така беше :D ама тя си го търси шото май беше ку*ве и така :wink: ама все пак всички хора сме различни примерно може някое свестно момиче да ти харесва и да си вървите.
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

Мнение от Claude » 25 дек 2009, 12:32

bone_G написа:Прочетох мнението на Клод и усетих че тоя човек е много свестен, батка да си дам мнението за първата ти история: аз смятам че първото момиче не те е оценила правилно в което е сгрешила, тя е имала задни мисли или не те е вземала насериозно, и щом те заменя така без да и мигне укото според мен е някоя типична ку*волясна коза, не ми се обиждай не знам точно какви са ви били отношенията но това мнение го написах по информацията от поста ти
Ами не мисля, че е такава, но тя ме е лъгала в продължение на 1 месец. Просто аз бях усетил, че се отдалечава от мен, да се държи странно и дори понякога агресивно към мен. И един ден не издържах и я питах дали иска да сме заедно повече и тя каза "не". Но дори не ми даде обяснение защо и не искаше да ми даде колкото и да я молех. После разбрах от други хора, че през последния месец е излизала с един. Дори е имало случаи как вечерта като се прибираме аз я изпращам до тяж, а след няколко минути идвал оня малоумник с колата си да я вземе :evil:
И в крайна сметка с това момиче от тогава до ден днешен не поддържам връзка, не общувам с нея, дори не я поздравявам и мисля, че напълно си го заслужава. Сигурно и до известна степен се срамува от себе си за това, което е направила, и за това може би не ми даде никакво обяснение защо иска да скъса смен. Както и да е, на нейната съвест ще тежи. Момичето, с което съм в момента съвсем не е такова и съм мого щастлив с нея.

Весела коледа на всички!

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 26 дек 2009, 02:53

Аз също съм минал през тоя период, но си намерих половинка. Всъщност сега съм с третата половинка през живота си.
Първата сама предложи да станем гаджета, макар че тя беше с 4 години по-голяма. След 3 месечна връзка, тя ме заряза, но добре, че не се бях влюбил в нея. Аз я държах за гадже само защото се нуждаех от такова. Всички в класа имаха, само аз нямах.

Втората беше една много добра по характер съученичка. С нея започнах около 4 месеца след приключването на старата връзка. С нея беше голям купон. Седехме заедно на един чин даже. Но аз както винаги не се влюбих в нея, а тя в мен. С нея се задържахме 7 месеца и после пак тя ме заряза, щото си беше намерила по-добър. Е тоя като ми казаха кой е и си викам "Тоя ако е по-добър от мен, аз съм трамвай." Всъщност той не беше никак по-добър от мен и след 1 месец я остави. Но тя пак се върна при мен с искането да станем пак гаджета, но аз съм инат и й казах "Съжълявам, но аз да не съм ти някаква резерва! Нека да си останем просто приятели." Тогава тя осъзна, че е допуснала грешка и не е трябвало изобщо да се занимава с другия. Останахме си приятели. От време на време си лафим, но не е като преди.

Сега съм с третата половинка. Колкото и да не ви се вярва пак не съм влюбен, а вече 4 месеца имам връзка с нея. Ама като се сетя, че около 1 година съм градил тая връзка и не ми се иска да някой да я прекъсне. В момента всичко е перфектно, а най-доброто което мога да направя за нея е да я накарам да плаче от смях. А това ми е в кръвта. Лошото е, че през повечето време ме няма до нея и не знам какви ги върши, но пък всяка вечер се чуваме по телефона. Но на живо, а не по телефона, като съм до нея я карам да се пръсва от смях. :mrgreen: Да се надяваме, че нещата ще си останат така. :)

Явно моето чувство за хумор ги е накарало да направят тази стъпка, но за съжаление първите две не успяха да се застоят дълго при мен. Сегашната мисля, че ще се задържи по-дълго.
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 26 дек 2009, 11:09

venom4et0o пожелавам ви да сте още дълго заедно,и да я разсмиваш,дано я разсмиваш със смешни и интересни работи а не кат един съученик дет само идиотщини разправяше и хората им се смееха което показваше и те колко големи идиоти са
venom4et0o написа:Е тоя като ми казаха кой е и си викам "Тоя ако е по-добър от мен, аз съм трамвай." Всъщност той не беше никак по-добър от мен и след 1 месец я остави.
относно това,явно той е бил тролейбус :mhihi: щом го е имала за по-добър

Отговори

Върни се в “Говорилнята”