Дата и час: 19 Яну 2018, 23:35

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 54 от 54 [ 800 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 50, 51, 52, 53, 54
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: За гаджетата
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2013, 01:55 
Прекаляващ
Аватар

DaNiElSkI написа:
...

И двете са хубави. Едната по ми допада на външен вид, но няма да кажа коя. Ти сам трябва да си прецениш. А и ако това ти е избора ти препоръчвам да не ги избираш по външен вид ами по други характеристики. :lol: Щото така или иначе и двете са хубави. :wink:

Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Окт 2013, 09:54 
Аватар

Бахти.. У нашия клас само кифли :D. Какви завиждам :D

МнениеПубликувано на: 10 Окт 2013, 13:32 
Новодошъл
Аватар

При мен момчета работата е малко сложна :D тръгнах с едно момиче преди седмица по много странен начин :D Бях в едно кафене и тя ме гледаше постояно и ми се плезише и аз като си тръгвах отидох и се запознахме и тя ми каза да остана... И така аз останах и после ни стана скучно и я заведох с колата на едно местенце,където попринцип ги водя за... :D и тя мацката ме пита дали си имам приятелка и аз като и казах не и тя ми вика искаш ли да ходим wTF :O :D и аз и викам да и след тва почнахме се натискаме и я ... (това беше първото момиче което ... на първа среща :D ) и ми беше ясно,че е някоя к*рвичка и се занимавах с една друга и така да го кажа изневерих и :D и тая с която и изневерих и каза всичко и тя ни блокира и двамата в фб .... Та се чудя сега как да и се извиня,дали ще ми прости,че от двата стола на земята стана... Не съм и звънял още (сигурно няма и да ми вдигне) ,но има едно герданче в колата ,което тя ми подари дали да и драсна едно смс-че и да и кажа,че искам да се видим или някакъв др съвет да ми дадете,че на сухо не ми се седи :D

Изображение ;)
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Окт 2013, 14:31 
Неконтролируем
Аватар

Като не ти се седи на сухо да не ѝ беше изневерявал. Жените по принцип са много странни същества, но в случая мацката, с която си вървял има пълното основание да те зареже като куче. Може би грешката си е изцяло твоя, защото си излъгал и втората мацка, че не си зает. Както и да го гледаш, първата мацка е аут. Втората ако наистина е с наклонности да си отваря краката на 2 без 10 още на първата среща, значи и с нея нямаш много голям шанс, понеже ще и тя ще те остави. Можеш временно да я използваш като секс кукла, но май няма да се получи нищо съществено... Както и да го гледаш пак на земята ще си седиш... За това имате ли нещо ценно, пазете го! :wink:

Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Окт 2013, 11:39 
Новодошъл
Аватар

venom4et0o написа:
Като не ти се седи на сухо да не ѝ беше изневерявал. Жените по принцип са много странни същества, но в случая мацката, с която си вървял има пълното основание да те зареже като куче. Може би грешката си е изцяло твоя, защото си излъгал и втората мацка, че не си зает. Както и да го гледаш, първата мацка е аут. Втората ако наистина е с наклонности да си отваря краката на 2 без 10 още на първата среща, значи и с нея нямаш много голям шанс, понеже ще и тя ще те остави. Можеш временно да я използваш като секс кукла, но май няма да се получи нищо съществено... Както и да го гледаш пак на земята ще си седиш... За това имате ли нещо ценно, пазете го! :wink:

Прав си брат ,вчера и звънях тя ми затваря... Смс-и писах не отговаря ,явно няма да мине номера :D Аз изобщо не очаквах,че тази с която и изневерих ще и пише... Много са гадни тези ку*ки,много обичат да си правят гадно :D Тя нарочно го направи за да ме остави мойта... Между другото аз съм си виновен напълно,защото още като и изневерих се опитах да и кажа какво съм направил,но тя така и не ми повярва :D Мислише,че се бъзикам,даже се беше разплакала... Пред мен като се разплачи някоя немога просто става ми жал и дори да е вярно казвам,че е бзк :D Както и да го погледна сам си вкарах автогол... НИКОГА повече няма да повторя тази грешка ! :D Така,че момчета вземайте поука от моите глупости и като си хванете пу*енце не се правете на големите играчи :D

ПП : Момчета да ви се похваля,това момиче което ме блокира снощи ми се обажда и ми вика ела у дома спешно... Като отидох разбира се ми беше сърдита,но оправих нещата,явно момичето има чуства към мен :) Та си спах у тях и за сега нещата вървят както трябва :D

Изображение ;)
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 54 от 54 [ 800 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 50, 51, 52, 53, 54

Часовете са според зоната UTC + 2 часа