За гаджетата

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Re: За гаджетата

Мнение от Ico_BG » 01 сеп 2012, 21:53

Не.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 01 сеп 2012, 22:18

Ico_BG написа:При нас е доста сложно... Водим се гаджета уж, ама не сме :mrgreen:
Е какво му е толкова сложното. Как се водите гаджета ама не сте?

Потребителски аватар
predator
Начинаещ
Регистриран: 15 юли 2011, 13:05

Мнение от predator » 01 сеп 2012, 23:59

^И на мен нещо не ми стана ясно :mhihi:

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 02 сеп 2012, 00:09

That's why it's complicated, smartass. :lol:

Ходихме, но сега нещата се застояха и вече според нея не ходим, но всеки ден поддържаме връзка, виждаме се от време на време... Просто ваканцията и петте километра разстояние ни разделиха. Да, казах ваканцията...

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 02 сеп 2012, 00:22

Ico_BG написа:според нея не ходим,
:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Според нея, А? Ами кажи й че ходите за да не е на това мнение...
При мене положението е като в нискобюджетен турски сериал.
Аз свалям едно момиче което не ми обръща внимание, а през това време сестра й ме преследва докато един френд се опитва да я зарибява но тя не се интересува от него, а пък тоя фр е преследван от братовчедка ми. Бати сюжета бати чудото.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 02 сеп 2012, 00:40

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 02 сеп 2012, 00:52

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 02 сеп 2012, 00:54

Не намеквам нищо.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 02 сеп 2012, 01:29

Абее да ви кажа за един френд дето се опитваше да свали една позната на негов приятел и всеки ден ходеше у тях и аз виждах че тя се държи някак подигравателно с него и че разговаря с него само защото й е смешен (не забавен). Повтарях му да я остави, но той не ме слушаше и един ден се прибра депресиран и почна да повтаря колко гаден бил живота. Оказало се че има гадже което счупило вратата на въпросната и го навинили пред баща му и му казали, че ако не каже че е бил той щели да го пребият. А и той е малко притеснителен и без това според мен щеше да замръзне на място. Питам се защо не ме слуша. Всеки като си науми нещо с някоя и няма кой да го разубеди (в моите случаи). Бил съм се държал като баща им беше майка им. Проблема му е че той по цял ден мисли само за секс. Имам чувството, че ако му поръчам една прост*тутка ще се успокои и лесно ще си намери женка. Аз например съм имал сексуални отношения с женски индивиди но според мен това дали си нае*ал някое ку*венце не означава че си голяма работа. Опитвам се да му го втълпя в главата но за него това сякаш е най-важната му цел. За къде бърза толкова? Цели 8 години харесваше една Петя и така и не й го каза но тя не беше за него а по скоро за магистралата. В момента при мене нещата вече стават досадни но в моето село няма много момичета и или са кур*ета или си имат гадже. Аз скоро няма да имам време за моми но и не бързам за никъде. Имал съм гадже за над 2 години което мисля че е рекорд тук :mhihi: . За мен е по-важен самия човек до мен а не това което се крие под полата. Ако моя фр някога осъзнае какво имам предвид може и да му потръгне.

Потребителски аватар
DaNiElSkI
Начинаещ
Регистриран: 31 авг 2011, 16:17
Контакти:

Мнение от DaNiElSkI » 07 авг 2013, 23:27

Вече никой не поства, до колкото разбрах някой вече ще се женят :mrgreen: Аз сега съм без приятелка, но има една която явно ме харесва, защото знам от сигурен източник, който и е казал че ме харесва, а и няма как да ме излъже ! Просто по нещата които пише я разбирам. Относно нея, красива е по-малка е от мен НАЙ-ВАЖНОТО така да го кажа "надарена"! И това е общо взето мисля да и предложа ама още не съм съвсем сигурен :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 08 авг 2013, 10:25

Ако мислиш че тва е най-важното не ви виждам за особено дълго заедно :mhihi: Аз го считам само за бонус и си имам щастлива връзка повече от 2 години :mhihi:
Изображение

Потребителски аватар
DaNiElSkI
Начинаещ
Контакти:

Мнение от DaNiElSkI » 29 сеп 2013, 21:33

...
Последна промяна от DaNiElSkI на 27 окт 2013, 13:42, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 29 сеп 2013, 23:24

Е как така ние ще ти казваме коя :D Какви са тия лапешки истории, трябва да си прецениш въобще струва ли си да се занимаваш с някое от тия момичета :D Щом "не можеш да прецениш" значи никоя от тях не ти е много присърце, мен ако питаш :lol:
Изображение

Потребителски аватар
DaNiElSkI
Начинаещ
Контакти:

Мнение от DaNiElSkI » 29 сеп 2013, 23:44

stallion написа:Е как така ние ще ти казваме коя :D Какви са тия лапешки истории, трябва да си прецениш въобще струва ли си да се занимаваш с някое от тия момичета :D Щом "не можеш да прецениш" значи никоя от тях не ти е много присърце, мен ако питаш :lol:
Момент, не съм казал вие да преценяте, искам да видя и вашите мнения! Просто ще ми е любопитно коя според повечето от вас е по-хубава. Иначе вече съм убеден с коя да опитам. Още веднъж, не си ме разбрал правилно ;)
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 30 сеп 2013, 16:37

Това вече ти си го преценяш. На мен лично нито едното момиче не ми допада, но това е защото аз си имам свой собствен вкус от към момичета, пък и не ги познавам, за да ти дам някакво адекватно мнение. Иначе да ви се похваля, аз все още съм lonely boy. Не че няма кандидатки. Две колежки нещо напоследък много почнаха да се закачат с мен, ама нали съм си малко като себе си... Правя се, че не виждам какво правят. Също и една далечна приятелка ми прави някакви предложения, но в момента последното нещо, от което имам нужда е приятелка... :mhihi:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Отговори

Върни се в “Говорилнята”