Всичко за училището!

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Best Ed
Вманиачен
Регистриран: 26 яну 2011, 17:49

Re: Всичко за училището!

Мнение от Best Ed » 08 май 2013, 14:27

fuck school thug life nigga

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 10 май 2013, 23:45

На изпита за прием по математика имах максимални точки заедно с дипломата и 6.00 оценка от изпита. Имаше сам 2-ма с такъв резултат.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 11 май 2013, 12:36

Нещо последно време изключително много се разпуснах. Вчера правихме класна по Математика-ЗИП и от 4 задачи, успях да реша само една. Знам, че самият аз не уча, но в съвкупност и с калпавата ни госпожа, която не може да въдвори ред и дисциплина в стаята си, съм направо тройкаджия.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 11 май 2013, 16:03

Ха аз дето изкарвах най-високи резултати от целия пловдив, сега се "боря за тройка" защото не уча. Вече не виждам смисъл, имам много за учене по специалните предмети, ходя и на курс за мрежов администратор, и отделно трябва да се занимавам с неща като история и литература и тем подобни загуби навреме, иначе ако нямах толкова много за учене по специалните предмети и курса пак щях да съм си със 6-тици по-математика.
Старата ми г-жа по математика - Г-жа Благоева (какво благо име) ми беше казала че математиката е като верига и ако само един пръстен липсва, цялата верига се къса, и се оказа права, но не съжалявам че не уча по математика и изкарвам тройки четворки и петици, защото аз правя нещо като разпределение по приоритет. 1-во място - курса, 2-ро специалните предмети, 3-то математиката, и нулево - 0 - разказвателните предмети. Иначе главата ми ще се пръсне........

Отговори

Върни се в “Говорилнята”