Нашите сънища.

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Нашите сънища.

Мнение от Ico_BG » 19 авг 2010, 08:34

Първо, идеята ми дойде от темата на Владко: "Да споделим какво мислим".
Реших да не спамя там и тук да си разкажем каквито и да е сънища,
било то забавни, страшни, тъжни, независимо какви. Дори пророчески. :D

Ваш ред е, после ще пиша.
Надявам се, че тази тема ще бъде интересна и екипа на форума да я одобри. :)

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Re: Нашите сънища.

Мнение от LibertyCityStories » 19 авг 2010, 08:58

Първо ще кажа,луд си ли :D
и аз тъкмо си виках уж там споделяме кво мислим а почнахме да разказваме сънища.
ми аз ще почна с това:беше лятото на 2008,пак тоя месец не помня коя дата беше.комшийката ме срещна като отивах до магазина,тя се връщаше.мале,едни къси гащички,потниче,те напръщели,секс брат,ко да ти кажа :shock: :lol: вика "ко праиш" туй онуй,викам "ам нищо тъпея,ти",тя вика "ем и аз няа ко да прая,ко искаш ела у нас да са видим да пийм по кафе",викам "ам добре,ай ще напазаря и идвам",и тя ОК.и опса,аз си мисля че тя само иска кафенце приказка туй онуй,и си викам не сме се виждали цяло лято и туй шее пак някъв приятелски разговор.отиам братче,оная ма покани,седнах аз на масата у трапезарията им,а тя у кухнята нещо правеше,викам "ко праиш","ам готвя да хапнем".Хм,жена да ми готви,на мене :shock: "тука има нещо" си викам аз на акъла :razz: викам "де беше цяло лято та нямаше","ам на морето бачках" вика.и беше пуснала телевизора,и аз зяпам с едното око него с другото нея :ramp: и поедно време ти каам,оназ кат каза "оф,нещо съм надебеляла",и аз малко ли филми съм гледал,и усещам кво иска мичето(съкратено от момичето :mhihi: ).обаче опсааа,Ицо няма презерватив щото никога не е очаквал че неговата комшийка или въобще някоя мацка ще надебелее пред неговите очи.и ко мислиш,викам "глупости,много си си готина",и се усмихвам и тя се усмихна,но аз вътрешно ме хвана такъв яд че нямам гума,след малко викам "трябва да тръгвам,ай някой път да пийм кафе пак",тя каза добре,прибрах се и направо щях да умра :evil: след няколко дни и пиша на скайпа да излезем из града да се разходим заедно,тя вика добре,но така и не излязохме,няколко пъти я питам "ари ко става",тя вика "все съм заета,ше та потърся кат имам време",и ето че днес тя вече има сериозен приятел а Ицо всяка вечер сънува как нещата са се развили по друг начин,как тя му се оплаква че е надебеляла,и кактой вади презерватива и я почва насред кухнята без да му пука че техните може всеки момент да се върнат.но както казах това е просто един хубав сън,и ще си остане такъв :mrgreen: :cry:

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 19 авг 2010, 09:02

И защо пък да е луд? Има ли нещо лошо в темата :roll: аз чесно казано сънувам рядко или поне не си спомням както и днес непомня какво съм сънувал и дали съм сънувал, пък и ако сънувам са некви безмислени работи или най-якото беше - били сме групата на карналово и един с некфа ф2 кошара ми вика слагай 100 кинта и се дърпаме и викам добре минах го и накрая имаше некакъф човек с бастун и черни дрехи уплаших се и се събудих :mhihi:

Едит:

Случвало ми се е да сънувам некои работи с приятели, примерно сме били някъде уговаряме се за някъде некфи сбирки други работи и такмо минат дни и ги позабравя и вземе та се случи и аз като си спомня и си мисля това не се ли е случвало вече?? и после си правя извода много странно и често ми се случва.
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 19 авг 2010, 09:12

LCS, a аз си помислих, че всичко това е било сън :mrgreen:
Голям си късметлия .. :?

Веднъж сънувах един ужасен сън. Но нали знаете, че докато се разказва, не изглежда толкова страшен и ужасен. :mhihi:
Сънувах как аз, майка ми и баща ми отиваме в гр. Елена на гости при баба и дядо. Аз изобщо се нямам с тях (като бях на шест,
баба ми се опита да ме убие, което е друга история :mhihi: ). Влизаме и всичко нормално. Баба ми се разхожда, дядо ми някъде
навън. Къщата е малка, аз какъвто съм 1,58 сантов, почти опирам в тавана. :mhihi: Почти изцяло е изградена от дърво, само отвън,
естествено има тухли и е замазана. Масата също беше дървена, ама от тези .. грубо скованите, дори без покривка. Някъде, като в
сън, бях навън. Влизам вътре и какво да видя - майка ми на тази маса, разпорена (не си мислете друго.. тялото е разпорено) и баща ми над
нея с нож, все едно, че дере коза. :shock: През сълзи му викам: "Тате, какво си направил?". А той, съвсем спокойно и с усмивка ми
каза: "Спокойно сине, това е наша традиция." :shock: :mhihi: И пак, както в сън, се оказахме до нашата пътна вратичка. Влизам аз и
виждам пред мен сестра ми с гаджето ѝ. Засилвам се и викам: "Виждаш ли този? Той уби мама. Каза, че е традиция". А тя през смях каза:
"Ти да не се шегуваш?". Аз целия разтреперан ѝ обяснявам за случилото се. През това време баща ми носеше кървавия нож, кървавите
дрехи и каза: "Аз сега ще съм ви родител". Обърна се към мен и ми каза, че и аз ще трябва да го направя след време.. ОМГ :mhihi:

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 19 авг 2010, 09:17

това го казах от гледна точка на това че в другата тема взехме д апишем сънища и той веднага пръкна тази тема,и ми стана забавно как от една тема се раждат мног одруги :D не че го обиждам нещо.
между другото тази комшийка за която говорех,открадна едно от гаджетата на сестра ми,но не си мислете че това коеот искам да направя е за отмъщение,просто муцката ис е готина,има яки бомби,дупе,всичко,облича се секси,предизвикателно,а като малка си слагаше плюшени играчки уж че има големи цицки,и оттогава всеки в квартала който я познава иска да си играе с плюшените и играчки :D включително и батко ви Ицко :mrgreen:
а относно това което Пешо(нали така се казваше bone_G) каза,и на мен много пъти ми са ми се случвали неща които имам чувството че са се случвали вече.но което е по-интересно че се случват абсолютно по същия начин,имам предвид замесени са абсолютно същите хора,действията са същите,предмети,действия и всичко е абсолютно същото.ето например,наскоро като взехме рентата,като отивахме към село си спомням че изпреварихме един камион,и на следващия ден пак отивахме на село да вземаме житото да го караме към града за да вземем купони за хляб,и пак изпреварихме един камион,и тогава като се загледах камиона сякаш беше същия,мястото на което го изпреварихме беше същото,като отидохме на село,мястото където държим житото,сякаш и там всичко се разви по същия начин от предния ден,баща ми отвори вратата на хангара,погледна житото и мислеше колко да дадем колко да оставим,и сякаш изрече същите думи от предния ден,а аз му отговорих по същия начин.да ви кажа това нещо имаше някакво наименование,всмисъл това дето имаме чувството че някои неща са се случвали и се повтарят по същия начин,се наричаше с няква дума но я забравих.ако някой я знае нека каже.

ами както казах историята донякъде се повтори в съня,и нататък когато трябваше да се действа това беше само в съня за жалост

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 19 авг 2010, 09:24

Сънувал съм.., малко сякаж е пророчески съня, майка ми, когато беше в Гърция, че си идва след две седмици.
Една непозната приятна жена ѝ прави червени кичури. След това една друга ѝ слага пломба на левия кътник. Минаха
две седмици. Майка ми се прибра с нови червени кичури и пломбиран ляв кътник. Попитах я кога са ги правили и тя каза,
че е било две седмици преди да си дойде. Точно в деня, когато го сънувах. :shock:

Сънувах и класната ми преди около 5-6 месеца, че е бременна, сънувах бебета и още някои неща.. Сега това е вярно. Някъде е в 5-6 месец..

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан

Мнение от bone_G » 19 авг 2010, 09:45

LibertyCityStories написа: а относно това което Пешо(нали така се казваше bone_G) каза,и на мен много пъти ми са ми се случвали неща които имам чувството че са се случвали вече.но което е по-интересно че се случват абсолютно по същия начин,имам предвид замесени са абсолютно същите хора,действията са същите,предмети,действия и всичко е абсолютно същото.ето например,наскоро като взехме рентата,като отивахме към село си спомням че изпреварихме един камион,и на следващия ден пак отивахме на село да вземаме житото да го караме към града за да вземем купони за хляб,и пак изпреварихме един камион,и тогава като се загледах камиона сякаш беше същия,мястото на което го изпреварихме беше същото,като отидохме на село,мястото където държим житото,сякаш и там всичко се разви по същия начин от предния ден,баща ми отвори вратата на хангара,погледна житото и мислеше колко да дадем колко да оставим,и сякаш изрече същите думи от предния ден,а аз му отговорих по същия начин.да ви кажа това нещо имаше някакво наименование,всмисъл това дето имаме чувството че някои неща са се случвали и се повтарят по същия начин,се наричаше с няква дума но я забравих.ако някой я знае нека каже.

Точно описание!
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
yMeH
Напреднал
Регистриран: 26 май 2008, 22:30

Мнение от yMeH » 19 авг 2010, 12:54

LibertyCityStories написа: имаше някакво наименование,всмисъл това дето имаме чувството че някои неща са се случвали и се повтарят по същия начин,се наричаше с няква дума но я забравих.ако някой я знае нека каже.
Нарича се Deja Vu даже имаше такова кафене до нас.

Иначе като бях на 5-6 ме преследваха някакви ръждиви роботи, между колите, и даже хванаха един от моите приятели, но аз бягах и не видях :mhihi: , другото което е блъскала ме е кола насън, седя аз и два фара приближават и аз си викам е ся не мога да мръдна, ма*ната му и тъкмо да ме блъсне и аз се събуждам целият в пот, случвало ми се е същото със падане от сграда и така
Изображение

Потребителски аватар
pepi787
Напреднал
Регистриран: 11 май 2008, 11:49

Мнение от pepi787 » 19 авг 2010, 13:17

А случвало ли ви се е когато сте уморени и тъкмо се унасяте да сънувате,че стъпвате в дупка,на стълбище или нещо подобно и да трепнете,подскочите?

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 19 авг 2010, 13:23

pepi787 написа:А случвало ли ви се е когато сте уморени и тъкмо се унасяте да сънувате,че стъпвате в дупка,на стълбище или нещо подобно и да трепнете,подскочите?
не можах да те разбера :?

Потребителски аватар
pepi787
Напреднал

Мнение от pepi787 » 19 авг 2010, 13:31

Ами тъкмо се унасяш и започваш да сънуваш,че примерно ходиш някъде.По едно време се появява някаква неравност като дупка ,шахта и тем подобни и ти се спъваш.Като се спънеш трепваш целия и се събуждаш.Питам защото и на мен ми се е случвало,а и на повечето ми приятели.

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 19 авг 2010, 13:41

pepi787 написа:Ами тъкмо се унасяш и започваш да сънуваш,че примерно ходиш някъде.По едно време се появява някаква неравност като дупка ,шахта и тем подобни и ти се спъваш.Като се спънеш трепваш целия и се събуждаш.Питам защото и на мен ми се е случвало,а и на повечето ми приятели.
да,и не мен доста пъти.а да питам за шахтата,стъпваш върху нея,или във нея,щото аз съм сънувал че стъпвам в нея и падам долу :oops:

Потребителски аватар
pepi787
Напреднал

Мнение от pepi787 » 19 авг 2010, 13:43

По-скоро в нея,но веднага се стряскам...

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан

Мнение от bone_G » 19 авг 2010, 13:49

Още едно нещо си спомних спъ си и идва баща ми и той станал некаде към 2 часа и вика стани намери фенера сетил се нещо в гаража :mhihi: и аз викам добре обаче ми е като в съня умесва ми се всичко и съм заспал след 5 секунди пак ми вика и така накрая ме бутна :Д :mhihi: и се осазнах иначе той ми викне отговора му и неспирам да си санувам :roll:
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 19 авг 2010, 13:57

bone_G написа:Още едно нещо си спомних спъ си и идва баща ми и той станал некаде към 2 часа и вика стани намери фенера сетил се нещо в гаража :mhihi: и аз викам добре обаче ми е като в съня умесва ми се всичко и съм заспал след 5 секунди пак ми вика и така накрая ме бутна :Д :mhihi: и се осазнах иначе той ми викне отговора му и неспирам да си санувам :roll:
аз па се сещам като бях 13 клас,сестра ми 11,и една вечер тончо в 12 аз тъкмо спирам компютъра и си лягам и тъкмо скачам в леглото и тя се събужда поглежда си GSM-а и се стряска,и ми вика "няма ли да ставаш",викам "да ставам ли",тя вика "да,за училище" :mhihi: явно ако си е изкарвала батерията на телефона и часовника и се е нулирал и в 12 полунощ и е показвало 6:30 сутринта,ама тя се стресна може би щото тя става в 6 и няма да има време да се оправи :mhihi:

Отговори

Върни се в “Говорилнята”