Нашите сънища.

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
pepi787
Напреднал
Регистриран: 11 май 2008, 11:49

Re: Нашите сънища.

Мнение от pepi787 » 19 авг 2010, 14:49

По принцип като по-малък бях бая закоравял сомнамбул.Абе ставах нощес и правех глупости...Бях на 4-5 (спомням си го защото по-странните моменти ми се запечатват в главата) и сънувам,че отивам до тоалетна (за щастие по малка нужда :mhihi: ) .По едно време се стряскам,лампата свети,аз прав застанал на леглото си,лея насред стаята,а баща ми седи на вратата и се смее :mhihi: .Повече не помня от тази нощ.Няколко пъти говоря на сън и после брат ми ми разказва,например веднъж съм се надигнал от леглото,брат ми ме е попитал какво става,а аз съм почнал да викам (ще цитирам дословно) "бум,бум,бум" :mhihi: .Често се събуждах на земята...и т.н..Мога да ви разправям още ама ще ви омръзне...

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 19 авг 2010, 20:06

Това което, боун каза, се нарича Дежа Вю, което се случва много често дори и на мен. :D
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 19 авг 2010, 21:00

nrjboyan написа:Това което, боун каза, се нарича Дежа Вю, което се случва много често дори и на мен. :D
не,нещо друго беше,нещо от сорта на ...бия нещо такова,но не клаустрофобия,или дали не беше ....тизъм,но не аутизъм.абе нещо от сорта на тия неща.между другото това е нещо като способност а не като чувство,а дежа вю е нещо като чувство така че не става дума за дежа вю

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 19 авг 2010, 23:51

Де Жа вю, мхм, да, даже хората около мен съм им разказвал в 60-70% от случките какво ще се случи, поне каквото аз мисля и те са се изумявали колко точно съм разказал нещата.
Иначе какво сънувам, че съм някой много готин, и става нещо и помагам на хората с физическа сила, като правя нещо или попречвам на някого :mrgreen: мноо тъпо нали? Но иначе винаги се опитвам да помогна на някой с каквото мога, но толкова фантастично го сънувам :mhihi: И накрая винаги печеля сърцето на мацката :mhihi: Като на филм от 40те, нали? :mhihi:
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 20 авг 2010, 08:57

Vladko1 написа:И накрая винаги печеля сърцето на мацката :mhihi: Като на филм от 40те, нали? :mhihi:
абсолютно :mhihi:
аз па ко сънувах снощи,егаси :shock: начи,те наште откакто започнах първата си работа дрънкат едни глупости че харесвам едната си колежка и че спа с нея,а тя е женена с деца,и е само с..20 години по-голяма от мен.викам "вие у ред ли сте с акъла,никога не бих направил такова нещо".и снощи ко мислите,сънувам че наистина тая ми е любовница и наште са разбрали и ме съуждат докато спа и почва един як скандал,и сънувам и че в същото време у тях пък тя се кара с мъжа сии децата им гледат.направо ад беше.най ме е яд че нищо от това което приказват наште от две години насам не е вярно а те само дрънкат и ми надуват главата,че остаи това ами и на брачедка ми май са го разказвали,добре че тя явно си държи езика зад зъбите че само това ми трябвацялата рода да разбере за нещо което дори не е вярно

Потребителски аватар
pepi787
Напреднал

Мнение от pepi787 » 20 авг 2010, 09:20

LCS,и ти си го закъсал :mhihi:

По-темата:Моите сънища често са на някакви по-готини места,каквито съм сигурен,че няма на Земята (имам в предвид не да си представяте Марс или нещо подобно,ами раположение на сгради,някакви други обекти,които в интерес на истината не се връзват с обстановката) .Та на тези места винаги или ме преследва някой,или аз преследвам някой.И когато ми стане най-интересно се събуждам...

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 20 авг 2010, 09:20

Неколко пъти съм сънувал че карам м1-то на роси :mhihi: нека да е дежавю :roll:
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 20 авг 2010, 10:00

Случвало ми се е през деня да играя някоя игра (най-вече приключенска или 3D екшън), но не
мога да мина някое ниво. И когато си легна, сънувам как да го мина и то по правилния начин :D
Случвало ми се е с Total Overdose.. трябваше да се плъзна по едно въже на един кораб, а аз обикалях
като пумпал.. :mhihi: но ето, че съня ми помогна. :mrgreen:

Потребителски аватар
pepi787
Напреднал

Мнение от pepi787 » 20 авг 2010, 10:14

Според мен това с игрите си има обяснение...Например при теб-несъзнателно си видял въжето и когато си сънувал мозъка ти е събрал 2 и 2 какво трябва да се прави...

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 20 авг 2010, 11:06

Ico_BG написа:Случвало ми се е през деня да играя някоя игра (най-вече приключенска или 3D екшън), но не
мога да мина някое ниво. И когато си легна, сънувам как да го мина и то по правилния начин :D ето, че съня ми помогна. :mrgreen:
така поставих рекорда си от 126 на Turismo на GTA 3 :) ама пък вчера разбрах че наистина световния е 121 :?
@pepi787,що съм го закъсал :?:

Потребителски аватар
pepi787
Напреднал

Мнение от pepi787 » 20 авг 2010, 11:09

Имам в предвид,че щом и ваще не ти вярват,значи нещо си сгафил... :mhihi:

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 20 авг 2010, 11:15

pepi787 написа:Имам в предвид,че щом и ваще не ти вярват,значи нещо си сгафил... :mhihi:
е,това си е така,но това е отделен въпрос :mrgreen:

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 20 авг 2010, 12:32

Сподели де :roll:
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 08 сеп 2010, 08:37

хехе,снощи сънувах че по чудо съм освободил достатъчно място на компа за да изтегля и инсталирам GTA IV,и я инсталвам,и тя по чудо тръгва,и егати кефа дет е,направо ше се скъсам от кеф.съня ми продължи докъм 8 без 20 когато станах,и не знам колко време съм го сънувал но си спомням че играта започна така-появих се някъде,взех една кола,и отидох до няква сграда,нещо като огромна зала,спрях пред вратите и,слязах от колата и започнах да оглеждам наоколо без да правя нищо :mhihi: не знам всъщност как се развива началната сцена на играта но това беше моя вариант :mhihi: даже ине знам кво трябваше да направя по-нататък :mrgreen:
Определено трябва да се хвана да изгледам мисиите от играта поне да разбера за кво се разправя с нея,че взе да ми става интересно :)

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 08 сеп 2010, 08:47

И представи си, то само от един сън. :mrgreen:

А аз постоянно сънувам някакви глупави сънища, в които участват приятелите и познатите ми.
Сънувах, че сме в компютърната зала в училище и не можем да си пуснем компютрите. И натискаме
ENTER по клавиатурите, за да тръгнат компютрите. Или пък, пак в училище, в класната стая да лепим дъвки.
Нищо интересно. А и понякога не се сещам точно какво съм сънувал и малко преди да си легна,
започвам да имам видения, т.е. предния сън се показва. :mhihi: Вчера, btw, не знаех вече колко пъти ми се беше появило deja vu.
Че и deja vu на deja vu.. :mhihi: Веднъж се побърках.. сънувах как класната ни дава тест. На другия ден ни изненада със тест и като
почнах да пиша .. имах чувството, че съм го писал вече. В този случай не знам дали ума ми помогна или съня..

Отговори

Върни се в “Говорилнята”