Нашите сънища.

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
fashionmc
Новодошъл
Регистриран: 23 авг 2009, 23:26

Re: Нашите сънища.

Мнение от fashionmc » 13 мар 2012, 19:16

А случвало ли ви се е да неможете да се събудите ? Ужасно е просто...

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 13 мар 2012, 20:28

fashionmc написа:А случвало ли ви се е да неможете да се събудите ? Ужасно е просто...
Не,но ми се е случвало да не мога да стана,защото ме мързи

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 14 мар 2012, 12:17

LibertyCityStories написа:
fashionmc написа:А случвало ли ви се е да неможете да се събудите ? Ужасно е просто...
Както на мен днеска, затова и не съм на училище.

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 14 мар 2012, 13:40

thestig93 написа:
Ех хубаво си беше 12-ти и 13-ти клас

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 14 мар 2012, 13:58

Ех хубаво си беше 12-ти и 13-ти клас [/quote]

13 клас ли? btw ти сега с какво се занимаваш?

Потребителски аватар
pro24
Начинаещ
Регистриран: 06 дек 2009, 12:42

Мнение от pro24 » 30 апр 2012, 18:17

А случвало ли ви се е (не знам дали "вървя" по темата) като примерно някой момент от живота да го усетите така, сякаш вече сте го изживяли и става нещо като replay , това ми се случва 5-6 пъти в месеца , от както се помня Някой с подобни отклонения ?
Изображение

Потребителски аватар
predator
Начинаещ
Регистриран: 15 юли 2011, 13:05

Мнение от predator » 30 апр 2012, 19:54

Да, казва се Deja Vu, понякога и на мен ми се случва
Последна промяна от predator на 30 апр 2012, 19:55, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 30 апр 2012, 19:54

Отклонението се нарича Deja Vu и е обсъждано назад в темата
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 30 апр 2012, 20:42

Не знам дали съм го казвал назад в темата,но и на мен доста често ми се случва.Случва се така че случайно сякаш се повтаря едно нещо и усещам че вече се е случвало и след него почват да се повтарят редица други събития.доста е странно,но и интересно това явление

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 30 апр 2012, 21:29

А аз ба(beep)ти и откачения сън сънувах. Вчера станаха 9 години, откакто дядо ми беше погребан. Ходихме на гробището, за да запалим свещ и т.н. Разбира се, някои от семейството бяха по-емоционални и се разплакаха, което е напълно разбираемо. Но на мен не ми се доплака и си мислих за съвсем други неща. Даже се замислих дали не съм лош човек. Надвесил се там над каменната плоча, аз разсъждавах за съвсем други неща и умът ми беше на хиляди километра от това, което се случваше до мен.

Та, относно съня...

Сънувах дядо ми. Досега съм го сънувал около 2-3 пъти през тези 9 години. От доста време изпитвам някакъв страх да влизам в стаята, в която той почина (стаята даже се нарича битова). Не знам, прекалено параноичен съм, може би. Просто ми е едно твърде мрачно настроението, когато вляза там. В съня си аз бях в тази битова стая. Бях на леглото, на което дядо ми беше издъхнал, имаше една лампа в стаята, която светеше слабо. Бях сам в стаята, но усещах присъствие на приятел. Изведнъж се отвори вратата и влезе светлина. Тази светлина бе след това закрита от някакъв тъмен силует, на който едвам очите се виждаха. Аз знаех, че това е дядо ми. Просто... това стана сякаш за миг. Видях го за толкова кратко време. И на негово място след това се появи кутия (кутията на Пандора ). Отворих кутията и от нея излезе змия... С две глави. Сънят бих го нарекъл кошмар. Тази змия веднага тръгна да ме хапе, хапеше ме само по дланите и забиваше ужасно много зъбите си. Но не ме уби или поне отрови. Отново, като на сън, аз някак си знаех, че змията може да отрови само човек от женски пол. Не знам защо точно. По-рано споменатото чувство, че има приятел до мен, се изпари. Чувствах се самотен. И наказан. За нещо си... ;d Змията изглежда се опитваше да ме убие, защото след това отново се опита да ме отрови, но отново не успя. И макар да знаех, че няма да успее, винаги страхът надделяваше, когато посягаше с двете си глави към мен. Та, общо взето това беше целия сън. Понякога да се чудя как мозъкът ми си измисля всички тези неща по време на спане.

Което ме подсети...

Според вас кошмарите добро нещо ли са? При мен винаги когато сънувам кошмар, става и някаква физична промяна в тялото ми. Например, веднъж котаракът си бил отворил сам вратата през нощта (да, прави го), влязъл е в моята стая и се е настанил. Вероятно няколко минути по-късно, понеже съм и неспокоен, когато спя, съм го или изритал, или ударил... не знам и той ме е ухапал. Или ухапа, не знам точно в какво време да пиша, lol. Та точно в този момент мозъкът изпраща най-ужасните неща, от които се ужасявам, какви ли не кошмари и глупости, за да се събудя и да премахна дразнителя (в случая, котаракът).

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 30 апр 2012, 23:37

Що ли си мисля, че вместо плюшено мече, нощем прегръщаш този пич?

Изображение
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 30 апр 2012, 23:54

Всъщност, този пич ми е отсреща на леглото, поставен на стената така, че отдолу от контакта нощната лампа да осветява плашещите му очи и зъби.

... просто си мислих, че ще премахне всички страхове ;d бду, не е точно в този профил, а в този -

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/ori ... 1309588243

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 05 май 2012, 10:32

По принцип има разни суеверия, че когато ти се появи близък човек в съня, той се опитва да ти каже нещо. Това са само суеверия, разбира се... Съвсем нормално си е сънищата ти понякога да бъдат много странни, при всеки е така...

+ това, няма абсолютно нищо странно да сънуваш дядо си, точно когато е годишнина от смъртта му, все пак когато това се случва ти е постоянно в мислите и, като заспиш си е нормално да сънуваш нещо свързано с това.
Ако пък и толкова не вярваш в случайности, относно тези сънища, прочети кво значи в някой сановник...
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 05 май 2012, 10:53

Аз пък съм чувал, че сънуваш неща, които са ти направили впечатление през деня... Случвало ми се е много рядко
Изображение

Потребителски аватар
pro24
Начинаещ
Регистриран: 06 дек 2009, 12:42

Мнение от pro24 » 05 май 2012, 12:59

venom4et0o написа:Аз пък съм чувал, че сънуваш неща, които са ти направили впечатление през деня... Случвало ми се е много рядко
+1, при повечето случеи при мен сънувам неща, които не са ми направили впечатление през деня, нито пък това за което си мисля
Изображение

Отговори

Върни се в “Говорилнята”