Нашите сънища.

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Re: Нашите сънища.

Мнение от Vladko1 » 06 май 2012, 10:09

Сънувах че ходя на ьаскало с колата, имаше още хора с мен. После в даскало се случиха някакви неща. Излизам и се качвам на колелото(не знам от къде дойде) и съм готов да пътувам до моя град. Тъкмо потеглям и се озовавам пред някакъв блок, където знаей че има wi-fi. Извадих телвфона да ровна малко и след малко някаква бабка ми извика името и излезе. Аз седнах на земята, защото се схванах, а тя почна да ме пита за вентилаторите на компа си Спъна се и падна върху телефона и се събудих
Много тъп сън, но стм сънувал още по-откачени, но вече ги забравих
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 06 май 2012, 15:11

You were just mindfucked

И*аси странния сън. Аз пък сънувах, че снимам с Canon 550D, но и моя сън беше доста шантав, понеже случайно (няма случайни неща) снимах една черна 7-ца от баварски произход и излезнаха някакви пичове и почнаха да ми се карат... Казах им, че ще скрия номерата и те казаха ама да я споделиш на стените ни във фейсбука
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 30 май 2012, 18:50

Не знам къде да го напиша. Не е по темата, но не ми се правеше нова. Та, онзи ден ми се случи нещо странно. Не е толкова странно, де, но да го кажа, че не ми дава мира.

Та, чатя си аз с едно момиче и по едно време ми се доходи до тоалетната. Викам й - отивам до WC-то, ще се върна след 13 минути и... (в този момент се чудих кое число да избера за "измислени" секунди, тогава изведнъж се сетих за 47). Казах й, че ще се върна след 13 минути и 47 секунди (правих се на глупав шегаджия... ;д). През цялото време, за което бях в тоалетната (мястото за размисъл), мислих върху това и имах усещането, че ще съм уникално точен. Отидох до чешмата да се измия и мислих за това през повечето време. Пуснах аз чешмата, топлата вода бавно дойде и си казах - ейй, съдбата ме проклина, няма да си изпълня обещанието. Та... вече се върнах, седнах на компютъра и изпратих съобщение, че съм се върнал. Проверих времето, сметнах секундите и за мое учудване... бяха изминали точно 13 минути и 47 секунди от времето, за което беше изпратено едното съобщение, до другото.

Май много Touch и LOST гледам...

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 05 юни 2012, 16:45

И*аси фена... Аз пък снощи сънувах, че съм с една гореща колежка и има le sexy time... След секунди се озовах в една черна Mazda Miata MX-5 с 13B двигател, в която бях със същата колежка и дрифтвах по един склон близо до моето село...
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
XceLLenT
Регистриран: 26 апр 2012, 20:56

Мнение от XceLLenT » 28 юни 2012, 14:49

Аз Наскоро Сънувах "СТРАНЕН" сън !

-------------------------------------------------

Значии, седя си в нас и си играя на компа. И изведнъж отвън се чуват някакви изстрели и викове, отварям входната врата и гледам терористи стрелят по гаджето и по моите приятели. Но моята врата е бронирана, не само в съня наистина е бронирана и ги прибрах другите умряха.
Отивам на терасата, и к'во да видя АК-47 .
Взимам го, излизам и ги почвам . Нали избивам ги, но идват руски, немски, абе войници от цял свят . Бяха армия, започвам да къртя. Свършват ми патроните,и веднага с бегом в моята стая, но там седяха, онези от Кал оф дюти Модерн Уарфар (Соуп, Капитам МакТавиш и др.) Дават ми гранатомет и скачаме през терасата въпреки, че съм на третия етаж :Д И долу, кой да видя Ония от Модерн Уарфар 2/3 (ВЛАДИМИР МАКАРОВ) Убивам го , но идват всички войници, ние с тея от калл... тръгваме да тичаме и виждаме пропаст , скачаме вътре аз се обръщам и започвам с гранатомета (БУМ, БУУМ)Но се Оказва, че нямам парашут и точно преди да се размажа не земята се събудих целият изпотен, и на земята .
Изображение

BMW

Звярът е тук

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 10 юли 2012, 14:48

Ей малкия, много GTA играеш :D аз пък тази вечер сънувах как се блъскам някъде с е30-ката, и после и правим ремонт, мтех2 пакети ббс-ки, жълто кони.... абе глупости :D
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 12 юли 2012, 19:17

Колата клекна ли на земята като немска овчарка :mrgreen:

Аз пък снощи сънувах, че съм отново на Car-Audio събора в Бистрица, ама тоя път и колите и хората са повечко... Бах, кефа си е кеф :D :rock:
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 15 юли 2012, 22:36

Сънувах много странен сън, включващ баба Ванга. :mrgreen:

Аз и майка ми се намираме в някаква болница, в която пациентите са от стари по-стари и си личи, че последната капка живот тече у тях.
Всички кашлят и разнасят тази смъртна атмосфера из целия малък и квадратен коридор. Само аз и майка ми сме по-младите вътре.
По-едно време идва една жена и аз като страничен наблюдател, просто наблюдавах... и забелязах, че е сляпа. Някак си вътрешно знаех,
че тази жена ще е важна фигура от продължението на съня. И тя дойде до майка ми, сякаш като първата й приятелка и я заприказва.
Говориха си и изведнъж попита - това той ли е? И майка ми й кимна позитивно. След това жената дойде към мен, усмихна се и ми взе ръцете в своите.
Стискаше ги, сякаш се опитваше да гадае нещо. По едно време, ако си спомням правилно съня, заплака или се смути нещо, от това, което е "видяла".
Ами... каза ми, че ще бъда велик човек, ще бъда човек на народа и ще преуспея рано или късно в живота. Но имало и нещо тъмно, някаква тъмна енергия,
която я е плашила и която не се знае в какво ще се обърне. lol... И това беше един от най-реалните ми сънища. След това, сякаш сменях епизоди на различни сериали,
сигурно още 2-3 различни съня започнах да сънувам, в един от който бях в някакъв голям Хари Потърски замък, а в другия бяхме с някакви момичета на полянка на пикник...

:D

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 23 юли 2012, 22:45

Миналата вечер гледах убийствен пъзел - последните части точно преди да си легна.

Та сънувах госпожите от старото ми училище - г-жа Генкова (250 килограмово чудовище 3 метра високо и 3 метра широко :mhihi: ) беше завързана и трябваше да си реже собствените си сланини за да напълни с 5 килограма плът една кофа за да се измъкне от пламъка под нея защото беше намазана с бензин. Та с кеф гледах как госпожата си реже корема и накрая успя да напълни кофата и тъкмо реши че е успяла и аз драснах една клечка и така или иначе я подпалих. С такова удоволствие гледах как се гърчи и пищи от болка - както казват по филмите "цял живот чаках това".

После госпожата по математика трябваше да извади един ключ от чаша със киселина и тя бръкна с едната ръка но я извади от голямата болка. Въпреки това ръката й продължи да се разяжда от останалите капки. Тя бръкна с другата ръка, изпищя здраво и успя да извади ключа и тръгна да отключва ключалката си за да се измъкне но откри че ключа не иска да влезне защото бях сложил друг ключ и когато й показах истинския ключ тя започна да се моли да й го дам и аз казах добре. Сложих го в чашата с киселина и вкарах вътре една метална тръба и казах че трябва да хване ключа със зъбите си докато й изливам киселината в устата и й наврях тръбата в устата. Киселината започна да се излива и видях как ключа влиза в тръбата и като свърши течността махнах тръбата и видях как тя държи ключа в зъбите си но след секунда венците й се разпаднаха и зъбите и ключа паднаха на земята. Тя още беше жива когато видя как корема й се разтваря и червата й потичат. Секунди по - късно тя издъхна.

След това госпожата по история стоеше със маска със пирони и ключа беше зад дясното й око. Дадох й нож и кука и тя веднага си ги вкара в дясното око и го извади но като бръкна в очната си кухина видя че там нямаше нищо. Аз се извиках че май съм се объркал и съм го сложил зад другото й око. Тя извади и другото и там нямаше нищо. Аз се спуках от смях и й показах ключа в ръцете си и й казах че ако го иска трябва да си отреже езика и да й го сложа на негово място. Тя го отряза, аз го сложих в устата й тя го взе и започна да отключва веригата си но таймера изтече и маската се затвори. Имаше пирони само отпред за да се забият в лицето й и да остане жива но беше плътно затворена. Кръвта й напълни маската и тя се удави в собствената си кръв.

След това се събудих с усмивка и видях как майка ми слага храна на масата. Тя ме попита защо се усмихваш и аз и казах че сънувах нещо прекрасно :twisted: .

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 23 юли 2012, 23:06

:shock: Не съм единствения психар :mhihi: Ба*ти и съня, 'дето си сънувал, честно! :D

Което ми напомни... Не съм сънувал напоследък нещо интересно, че да ви разкажа (всъщност, сънувам, но забравям за какво се разправя сънят), затова малко оф-топик ще пиша, за който се подсетих от предишния пост. Нормално ли е да си мисля за някакви брутални убийства в ежедневието ми? Явно многото гледане на филми ми е променило психиката. Значи... наскоро си взехме едно коте, много хубаво е, много ми хареса. Малко хапе, ама голяма работа. Та... взех го аз и изведнъж на ума ми дойдоха какви ли не мисли. Усетих му слабото вратле и веднага пред очите ми изскочи една сцена как аз му скършвам вратлето като на малко пиле и езикът му се провясва навън, като сигнал, че животът е излязъл от него. Също така, докато мяука, някак си много странно си отваря устата... И по времето, докато му е отворена, си представям сцена, в която му "раз-таковам" устата, т.е. направо отделям долната челюст от горната. И се получава следния ефект: Thank you, Amnesia!. Дали е от играта Amnesia, дали от най-различни сериали и филми, не знам, но е малко плашещо колко съм се променил. Наскоро пътувахме със сестра ми в колата на гаджето й, той ускори до 140 км/ч по прав път и по едно време ми дойде на ума да му завъртя волана и да катастрофираме. :lol:

Също така, усещам колко параноичен съм станал. Когато влизам в банята - правя две неща предварително - изключвам копчето на бойлера (за да не стане някакво изпускане на електрически ток и да се изпържа като затворник на стол с 40 години репутация в затвора като the big boss) и другото - проверявам зад вратата и навсякъде да не би да има някоя змия. :mhihi: Друг пример - проверявам дали бутилката с газ е спряна, за да не заспа в близост до кухнята и да се отровя, гледам да не стоя точно под лампата, за да не при случай на земетресение, светещата крушка да угасне в главата ми, натрошена. И така нататък...

Болен мозък ли съм или това е нещо нормално в резултат на The Final Destination, SAW и още много други? :mrgreen:

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 23 юли 2012, 23:20

Аз винаги съм си представял как се святкам с 200 км/ч със мотор и се праскам в някакъв парапет, политам във въздуха и се размазвам на асфалта. Имал съм желание и аз да върша брутални убийства на невинни животинки и като стоя в рейса и гледам някаква жена да стои със гръб със мен започвам да си мисля едно нещо и след това сънувах как в рейса вадя пистолет със заглушител (не искам да слушам как гърми пистолета а искам да чуя разпльока на черепа на застреляния) та стрелям аз в главата й отзад и после се вдъхновявам и започвам да стрелям на посоки.
Всичко това и твоите мисли също са провокирани от филми и игри с насилие но в повечето случаи си остават само извратени фантазии но има и случаи човек да си купи пистолет, да застреля госпожата си, съучениците си и да се самоубие.
Иначе аз миналата седмица сънувах как се събуждам и гледам как една от моя клас ми смуче чатала. И после я оправих в сливата и докато е прасках в стаята влезнаха майка ми, татко и леля ми. Мама и татко гледаха като вцепенени, а леля каза очакваше се, добре че е момиче, а не някакво животно. И не знам но ми стана смешно и се събудих и се изхилих много здраво.

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 23 юли 2012, 23:36

Баси психарите! Четох с кеф вашите истории и си представях как това се случва на вас... Е*авка :mrgreen:

Между другото снощи си спомням, че сънувах как съм си в Студентски град и стоим и лафим с приятели. По едно време се появява едно много готино девойче, което странно, но си падна по мен. След кратки лафчета с обща продължителност час и нещо (превъртам лентата, понеже и аз не помня много добре) започнахме да се приближаваме все повече един до друг. Докато се усетя и тя беше седнала в мен, при което се усещам, че вече сме сами. Стана ми готино, а на нея твърдо. Решихме да се позабавляваме. И в този момент се сетих, че не се бях къпал от предния ден... Реших да я оставя за малко, докато си взема душ и след т'ва да стане интересно. Но тя взе, че влезна с мен под душа. Съблече се чисто гола и пред мен се разкри невероятен хоризонт. Две доста големи планини, поляна под тях, под нея една нива, готова за оране и най-долу една пещера, в която да ти е кеф да се спуснеш. И нито един стрък трева... Изпаднах в блаженство. И тъкмо да се захвана за работа и Изображение

След цялата тази история вече се увеличава желанието ми да накарам телефонът ми да спрегне глагола разбивам се.
Изображение

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 25 юли 2012, 21:19

Вчера доста време карах самолети в :sa: , гонках се със изтребителите и тн. Вечерта като легнах се опитвах да измисля текста на някаква песен и се надявах да сънувам че съм много богат във имение като Томи Версети. Обаче сънувах че съм пилот на самолет. Верно че сънуваме това което сме преживели през деня. Между другото самолета ми се разби в училището ми и това ме накара да се почуствам щастлив секунди преди да се взриви самолета и да умра.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 25 юли 2012, 22:19

А, аз голям сън сънувах. Не го помня, обаче беше много як, интересен и т.н. :D По-интересното обаче е, че точно на събуждане, когато се сблъсках с реалността, ми дойде идея за проект на After Effects. И... току-що го реализирах що-годе. Резултатът съм го пуснал в темата за рендъри. Интересно нещо е мозъкът... :D На теория много неща знам от програмата, трябвало е малко "разбъркване" на понятията, за да се получат интересни ефекти.

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 25 юли 2012, 23:36

Имам чувството, че A.T.L. мрази своето училище, както и всички, пристъпили прага му даже и един път...

Аз снощи сънувам, че сме били на сбирка с класа. Лафчета, кой какво прави, к'во учи, бачка ли, не бачка ли, гадженца, мадженца... А бе глупости колкото искаш. По едно време с един много добър мой приятел, който също беше в моя клас сме решили да се оттеглим от групичката, че сме си имали някаква работа... Да бе, сигурно :D Та казахме си довиждане и се измъкнахме. В случая искахме да отидем да търсим подходящи места за фотосесия, понеже се бях сдобил с Canon EOS 550D. Та тъкмо тръгнахме и видяхме, че облаците се движат необичайно бързо. Реших да направя снимки и видео. Окей, но след т'ва видяхме, че някаква шахта ги засмуква... Още снимки за фейса и БосфорTV... След което аз му казах "Брат, става напечено, дай да се прибираме!". Речено - сторено. Тъкмо се прибираме в къщи, но не в Благоевград, където беше сбирката, а на село в моята родна къща. (И*аси телепорта 'начи...) и чухме гръм, след няколко секунди видяхме и светкавица. Точно обратния принцип на реалността. Изплашихме се и хукнахме към моята кола (Mazda Miata MX5 MKI) и дим да ни няма. След т'ва не помня какъв беше екшъна... :D
Изображение

Отговори

Върни се в “Говорилнята”