Нашите сънища.

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Re: Нашите сънища.

Мнение от venom_961 » 26 юли 2012, 00:25

Като прочетох горните постове се учудих и то доста. Сънищата са базирани на голям процент от това което сме видяли и усетили... Няма нещо което да сънувате, а в реалния живот никога да не сте го виждали. (Освен ако не е предмет на кратката памет) Например племената от Африка не може да сънуват Телевизори и тем подобни освен ако не са ги виждали... Та пичове, малко ми е жал за вас, щом сънувате такива неща... Кървища, киселини, рязане на сланини..WTF!? Уча психология и бих ви посъветвал да потърсите някаква помощ. Съвсем сериозно ви говоря... Дано да се шегувате...
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 26 юли 2012, 00:42

То отдавна си се знае, че аз имам психологически проблеми. :lol: И oh, please, не ми казвай, че гледаш филми с ангелчета и че не си гледал брутални сцени. Иначе аз в реалния живот никога не съм посягал да убивам нещо/някой си брутално, нито съм виждал на живо някой да го прави. Просто имам голям movie experience. :D Да, до известна степен това рано или късно ми влияе на психиката, но не чак дотам.

Скоро мисля да пробвам изживяването Нирвана, но трябва да потърся сайта, в който го четох. Просто ми е интересно... :D

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 26 юли 2012, 03:29

venom_961 написа:Като прочетох горните постове се учудих и то доста. Сънищата са базирани на голям процент от това което сме видяли и усетили... Няма нещо което да сънувате, а в реалния живот никога да не сте го виждали. (Освен ако не е предмет на кратката памет) Например племената от Африка не може да сънуват Телевизори и тем подобни освен ако не са ги виждали... Та пичове, малко ми е жал за вас, щом сънувате такива неща... Кървища, киселини, рязане на сланини..WTF!? Уча психология и бих ви посъветвал да потърсите някаква помощ. Съвсем сериозно ви говоря... Дано да се шегувате...
Споко, всички учим психология.
А, стана ми интересно... ти кръв не си ли виждал?! :lol: Не е задължително да видиш "рязане на сланини" в РЕАЛНИЯТ ЖИВОТ, за да го сънуваш, все пак си виждал сланини, виждал си ножове и т.н. (ти може и да не си, защото се изказа странно :D ), мисълта ми е, че останалата част е въпрос на въображение.
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Мнение от venom_961 » 26 юли 2012, 09:42

Попринцип кръв виждам само когато се порежа някъде или по някой екшън филм, а ножове виждам всеки ден. Колекционирам ножове. Това ми е хобито :D . Но не съм сънувал как колям някой с тях.. Въпрос на въображение, наистина.. Но като цяло точно заради това, че ужасите се отразяват зле на психиката, не ги гледам. Единствения филм който е в този стил и признавам като качествен е Scream. Другото са си извращения на макс... Особено онази прУстотия "Човешка Стоножка"..
Между другото някой от вас пробвал ли е онзи номер от 9gag? Затваряш си очите и седиш 20 минути в будно състояние без да мърдаш и накрая ги отваряш и си парализиран? Аз го пробвах преди няколко дни, но не се получи нищо... xD
Изображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 26 юли 2012, 11:57

Това мисля, че се наричаше ''Lucid dreaming'', т.е. получава се, когато тялото ти е уморено, а мозъкът не, което фактически значи, че тялото ти е "заспало" един вид, а принципно си буден. Има доста начини, по които може да го предизвикаш, но аз лично не го препоръчвам, защото обикновено на хората, на които им се случва случайно го преживяват тежко и с години го преодоляват. Дори познавам една приятелка, която на скоро и се случи подобно нещо, но после нямаше проблеми, като изключим, че не беше спала от страх 3 дни... :D Тялото няма как да си го мръднеш, дори да го искаш, единственият начин да се отървеш от това е да си мръднеш главата. Също така да подчертая, че се появяват разни образи, като халюцинации например, но не може да се обяснят по този начин, просто защото това е сън. Лично приятелката ми, която слуша много стара музика, беше видяла как около нея танцува Peggy Lee и се приближава към нейното легло. :lol: Ето повече инфо: http://en.wikipedia.org/wiki/Lucid_dream , като цяло това е доста интересно, така че който иска да го прочете, ако се интересува от такива неща. Но по-добре не се опитвайте умишлено да си предизвиквате тези неща, защото психически се отразяват кофти.
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 26 юли 2012, 13:32

Което ми напомня на един мой подобен случай... 11-ти клас, втория срок... Заринат от проекти. Не бяха само мои. Имаше и на няколко приятелчета. Та петък след даскало малко релакс и ги нападнах. Единствената вечер, която спах беше точно петъка. Събота не спах, неделя свърших нещата в 1 часа през нощта и си бях казал, че няма да спя. Бях взел на един приятел лаптопа да си пускам музика от него и след като свърших с проектите реших да джиткам NFS UG2... Така и стана. После ми омръзна и реших да си пусна Colin McRae Rally 2.0... Изкарах няколко етапа и почна да ми се доспива. По едно време се усетих. Карам, но в същото време спя. Мисля, че беше станало нещо подобно на lucid dreaming-а. Очите ми бяха отворени, движех пръстите си по клавиатурата, но мозъкът ми беше изключил и все пак карах. Не знам как точно се беше случило... fast forward... предаване на проекти... голям глад... засищане на глада... going home... Изображениедо следващия ден...
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 26 юли 2012, 14:05

venom4et0o написа:Имам чувството, че A.T.L. мрази своето училище, както и всички, пристъпили прага му даже и един път...
Абе има и хубави неща като приятелите и моментите в които прецакваме някой учител. Та аз мразя учителите и предметите които те не могат да преподават, примерно да ти дадат контролно, ти да не решиш нищо и на следващия ден да вземеш урока със задачите на контролното и да се почудиш дали госпожата го прави нарочно.

Иначе се шегувах за част от бруталните работи но иначе имам доста лабилна психика и си падам малко откачен. Иначе преди доста трепех всякакви животни но сега не мога да убия и муха, защото гледам повече да помагам и да върша добро въпреки че все си мисля за момента в който ще застрелям някое животно с пушката и ще го одера и препарирам. Все пак се сещам че може да има малки това животно и да останат без родители та убийствата на животни малко не ми допадат толкова, но ако имам възможност ще одера жива г-жа Генкова за нея няма милост, тя е демон и носи само злини, а дъщеря й ще се зарадва че съм я спасил от злата й майка. Тая Генкова е най-лошата от всичките ми г-жи но вече не ме учи - беше до 8 клас, но още я мразя.

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 26 юли 2012, 14:15

venom4et0o написа:...
Твоето е било точно обратното на lucid dreaming-a, защото при него тялото спи, а мозъкът остава буден. Иначе това си е доста неприятно във всичките си варианти, дано не ми се случва! :D
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
z1ro
Напреднал
Регистриран: 15 апр 2011, 19:15

Мнение от z1ro » 27 юли 2012, 11:52

Сънувах ТОЗИ ,че ми е в леглото :mhihi:
ИзображениеИзображение
[ Warning.. ] [ BMW ///M POWER ]

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 27 юли 2012, 12:05

z1ro написа:Сънувах ТОЗИ ,че ми е в леглото :mhihi:
Дано довечера тази да ти е в сънищата!
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 27 юли 2012, 12:29

Изображение

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 27 юли 2012, 12:31

Ти добре че не си сънувал това "същество"
Изображение

Аз сънувах че в GTA V има една сцена на която се вижда веригата планини до моето село. То е изключено да е в BG но се замислих дали може да се пътува между държавите през някои мисии както във :sa: където може да се пътува до NY (liberty city)макар и през океан отсъстващ между Las Vegas и NY :mhihi: . И ако съм пророк и това се сбъдне и ако евентуално има мисии в моето село (дребни сделки примерно) това ще ме разбие от кеф и ще нарека играта "играта на моя живот ама буквално." Или пък да няма никакво село, защото сме много малки и ни няма на картата, но щом има планините значи и нас ще ни има. Представяте ли си американците да започнат да снимат по някои големи градове като Пловдив, Варна, Бургас, София, Слънчев бряг или Златни пясъци, и мойту сьело, или град близо до него. Представям си да се разхождам по улиците на селото си заедно с приятели и да се застрелям в играта от главния герой и да си запаля къщата. Олеле ще е просто невероятна тая игра. Може и да се включи BG защото както в игрите от GTA 3 ерата има сюжетни връзки. Може V да има връзка със Ray Bulgarin от :IV: . Мисля че е време да направите знака на V или ще изчакате да излезне. Защо по дяволите се казва GTA 5 няма никаква логика. С цифри се означават игрите в liberty city. Би трябвало да е GTA Los Santos. Между другото вчера за пръв път видях двете нови снимки от V и може би това ми е повлияло на съня и влиянието ми от детайлите като планините в далечината.

Потребителски аватар
z1ro
Напреднал

Мнение от z1ro » 27 юли 2012, 13:43

venom4et0o написа:
А дано :D
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 27 юли 2012, 13:51

z1ro написа:
venom4et0o написа:
А дано :D
Да не би да я предпочиташ моя екземпляр пред съблезъбото момиченце. Казвам го защото изглежда повече те е страх от нея, а не се въздейства от моето говедо. Аз предпочитам да се събудя до бабата на баба ми пред онзи екземпляр.

Потребителски аватар
z1ro
Напреднал

Мнение от z1ro » 27 юли 2012, 14:52

Не не ме е страх от такива работи поради простата причина ,че това са само простотии и фотошоп разни глупости :)
ИзображениеИзображение

Отговори

Върни се в “Говорилнята”