Откъде произлиза ника ви?

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Откъде произлиза ника ви?

Мнение от LibertyCityStories » 22 яну 2011, 15:24

Най-сетне се реших да направя тази тема.Въпросът е откъде произлиза името ви във форума,демек никнейма.Моят идва оттам че много харесвам града Liberty,версията от GTA 3 и понеже никога не съм играл версията му от Liberty City Stories и затова се кръстих на тази игра :D Е,вие сте,защо се кръстихте точно по този начин :razz: Надявам се темата да добие интерес

Потребителски аватар
Discount
Напреднал
Регистриран: 27 дек 2010, 11:10

Re: Откъде произлиза ника ви?

Мнение от Discount » 22 яну 2011, 15:28

Изображение
:wink:
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 22 яну 2011, 15:36

ОК,мерси :) други ще се включат ли.или като се появят на линия :mhihi:

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 22 яну 2011, 15:51

Еми при мен е ясно откъде произлиза, колата-легенда за GTA. Не знам, дали я има в GTA 1 & 2, но от :iii: нататък, самите GTA-та биха били различни без нея. :) Още от :iii: се влюбих в Diablo Stallion-a, а когато излязоха първите скрийнове на :IV: със Stallion-a, направо щях да умра от кеф. :D То нали и първоначално се говореше, че Нико щял да има собствен светло син Stallion. :mhihi:
ЕДИТ: Ника ми във VBOX7 и още няколко сайта, а и въобще стария ми ник е camarofan. За жалост в първия сайт, в който пробвах да се регна като "camaro_fan", този ник беше зает, затова се регнах с "camarofan" и после просто си остана така... Както се подразбира, отново е свързано със страстта ми към колите, по-специално с Chevy Camaro-тата :wink:
Изображение

Потребителски аватар
DoubleV_80
Новодошъл
Регистриран: 01 юни 2010, 12:58

Мнение от DoubleV_80 » 22 яну 2011, 15:57

DoubleV_80 - преведено означава "ДвойноВ_80". Понеже първото ми име и фамилията ми започват с буквата "В" реших да е "двойно В" :D А пък 80 е едно от любимите ми числа (всъщност може би любимото ми) ... :D
Liverpool FC, Sporting CP, Atletico de Madrid

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

Мнение от Claude » 22 яну 2011, 16:00

Никът ми в този форум е Claude и всички, които ме познават знаят, че произлиза от името на главния герой в GTA :iii: . Извън този форум ника ми е Hardmaster (с този ник също правя траковете си) и е свързан с Hardstyle музиката. Най-вече хората ме знаят с втория ми ник.

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Мнение от heaher » 22 яну 2011, 16:28

Преди време един приятел се беше написал Stalker в скайпа.И тогава реших и аз да си измисля нещо подобно.Първоначално в вибокс се бях писал ,,heah''.Тъй като не ми звучеше хубаво реших да му добавя и едно ,,er'' и така се попучи heaher :)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 22 яну 2011, 16:34

Интересно :) а stallion,ако San Andreas беше излязла отдавна,още преди да се кръстиш така,може би щеше да се кръстиш в последствие elegy :mhihi: все пак Nissan Skyline Fan :D интересно ми е обаче откъде произлизат и на екипа имената :o

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен
Регистриран: 11 апр 2007, 17:53

Мнение от Ruder » 22 яну 2011, 17:53

аз исках да се пиша Ryder само че вместо y написах u и когато забелязах това реших да се регна наново само че вече имаше съществуващ ник Ryder и останах с този
Защо още влизам тука...? И аз не знам.

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 22 яну 2011, 18:10

Моя ник идва от там, че преди време в сега непопулярната чат програма mIRC се пишех VeNoM_92, а самия venom идва от надписа на една тениска, който много ми хареса. Всъщност скоро разбрах, че това е бил надписа на Венъм от Спайдърмен

Изображение

Също така тогава бях голям запалянко на тема НъФъСъ (макар, че там се пишех met произлизащо от прякора ми метката) и от там ме кефеше

Изображение

После в един сайт видях един се беше писал много яко и реших да се пиша venom4et0o0, ама за последното 0 не достигаше място и затова си остана така :mhihi:

пък по разни сайтове съм известен като integrale4life, подразбиращо се от манията ми по Интегралката :rock:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ShAdOwW
Напреднал
Регистриран: 08 юли 2008, 23:21
Контакти:

Мнение от ShAdOwW » 22 яну 2011, 18:13

Я па съм сенчест и те така :D
The hell was full so i came here

Потребителски аватар
denis_tes
Сериозен
Регистриран: 04 апр 2009, 21:34

Мнение от denis_tes » 22 яну 2011, 18:16

[quote="venom4et0o"]Всъщност скоро разбрах, че това е бил надписа на Венъм от Спайдърмен

Изображениеquote]
Един приятел и той като тебе Венъм... :D
Моя ник е супер прост.Денис=Името ми и _tes е клана в който бях преди години. :)
Toq dole prili4a na MC Ren, kopele myahahah
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 22 яну 2011, 18:25

Мисля че за моя ник работата е ясна. :mhihi: Ruder, винаги съм мислил че просто си по груб и арогантен от останалите потребители, и затова си се написал така. :lol:

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 22 яну 2011, 18:37

Ами, всъщност Ico_BG изобщо не ми харесва. Ако се досещате, Ицо произлиза от Христо.
Не харесвам да ми викат Ицо, но, уви, точно така се именувах. Бях се регистрирал поне 2-3 пъти.
И, понеже съм честен, бях написал, че съм на години под 13.. следователно потвърждаващото писмо
трябваше да се изпрати по пощата на някакъв адрес, със съгласие на родителя. :mrgreen: Най-накрая реших
да кликна на другия линк, че съм над 13 години и тогава получих код за активиране и тем подобни. :mhihi:

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 22 яну 2011, 18:50

thestig93 написа:Мисля че за моя ник работата е ясна. :mhihi: Ruder, винаги съм мислил че просто си по груб и арогантен от останалите потребители, и затова си се написал така. :lol:
И аз така си мислех в интерес на истината :mhihi: викам си тоз някъв грубиян сигурно :mrgreen:
пък адаш,що мразиш да ти викат Ицо,аз ми харесва пък :D

Отговори

Върни се в “Говорилнята”