Откъде произлиза ника ви?

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Re: Откъде произлиза ника ви?

Мнение от nrjboyan » 22 яну 2011, 20:32

nrjboyan - NRJ (Energy) Boyan (името ми)

Защо NRJ, защото от както имам този ник, с него съм админ в форумите на радио NRJ. ;)
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 22 яну 2011, 21:15

Bone_G - напоследък не си го харесвмам много но нема да си сменяме като в CS-а :mhihi: иначе Bone (боун - кост +s = кости :roll: не че съм "кокъл" просто ме кефише произношението "боун" а това "G" идва от "gangster" и когато си умувах ника брачеда Тони бяха готови с студиото и вече пееха и той е Leito_G и така ми хрумна да му джакна G-то и това ми е ника :mhihi: неусобено интересна история но това е. И искам да ми е с главно "B" но да видим шефа кво ше каже по въпроса.
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
gabrovo94
Напреднал
Регистриран: 20 мар 2010, 09:00

Мнение от gabrovo94 » 22 яну 2011, 21:18

Моят е такъв защото съм от Габрово и съм набор 94.Иначе може да ме видите в други форуми като SPEED_GABROVO,става въпрос за автомобилни форуми и затова е SPEED. :wink:
Изображение
Искаме ПИСТА! Улиците не са място за състезания.
http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.ph ... 04&start=0

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 22 яну 2011, 21:34

gabrovo94 написа:Моят е такъв защото съм от Габрово и съм набор 94.Иначе може да ме видите в други форуми като SPEED_GABROVO,става въпрос за автомобилни форуми и затова е SPEED. :wink:
Е в NFS форума що си пак gabrovo94?

Потребителски аватар
gabrovo94
Напреднал
Регистриран: 20 мар 2010, 09:00

Мнение от gabrovo94 » 22 яну 2011, 21:51

Защото повечето потребители там ,са от този форум и да знаят ,че съм същия човек. :wink:
Изображение
Искаме ПИСТА! Улиците не са място за състезания.
http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.ph ... 04&start=0

Потребителски аватар
K.I.P.
Начинаещ
Регистриран: 02 юли 2010, 13:30

Мнение от K.I.P. » 23 яну 2011, 00:16

Ам моят ник и по-късно превърнал се в таг и т.н. и така хората си ме знаят по форуми и изобщо във най различните игри, незнайно от къде иде. Като бях малък пишлеме на 4 - 5 годинки на една брава във старият ни апартамент пишеше " КИП проект " , където нещо ми хареса в това и го драсках насякъде кат малък , оказа се че съвпада със инициялите на името ми и оттам дойдоха точките и така като малък драсках навякъде това , но години наред го бях забравил и чак на 11 години реших да поцъкам империя онлайн и уви нямаше свободен ник , щото сигурно щях да се пиша kriso.popov или нещо подобно и земах че си написах инициялите , оттам се сетих за тва K.I.P., хареса ми как звучи , след това се появи във Unreal Tournament 99 и се разчу покрай моят сървър и главно оттам доби популярност. На някой места по кофите го има в квартала :mhihi: И дойде във ГТА най-накрая , и реших да стана модър , щото като играч няма да се разчуя. Иначе на други места може да ме срещенете като KIP_pro , kippro , kip_ut и т.н.
Изображение
Изображение
помогнете на този мод:Изображение http://forums.gta-bg.com/viewtopic.php?f=50&t=7487

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 23 яну 2011, 04:40

По кофите за боклук трябвало да напишеш K.I.P. Was Here :twisted: :mrgreen:

Потребителски аватар
pepi787
Напреднал
Регистриран: 11 май 2008, 11:49

Мнение от pepi787 » 23 яну 2011, 08:54

Моето е доста тъпичко,но го използвам почти на всякъде където имам рег.Бях на 12 когато почнах с тоя ник,какво очаквате от един 12 да сътвори :mhihi: .Иначе за игрите и тем подобни бях измислил Alien Killer,но реших да го сменя и сега си използвам Sagittarius...nrj може да потвърди :D .
ПП:Поздрави,Бояне,и мерси за подкрепата в addicted-а :D

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 23 яну 2011, 12:29

Моят пък идва още от древните ми детски времена. :D Тогава като всяко лапе слушах и Шамара, 100-кила, Ванко1... и по едно време си казах, няма ли да звучи по-добре, ако променя Ванко1 на Владко1, и си го сложа за мой ник :D
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 23 яну 2011, 15:49

pepi787 написа:Моето е доста тъпичко,но го използвам почти на всякъде където имам рег.Бях на 12 когато почнах с тоя ник,какво очаквате от един 12 да сътвори :mhihi: .Иначе за игрите и тем подобни бях измислил Alien Killer,но реших да го сменя и сега си използвам Sagittarius...nrj може да потвърди :D .
ПП:Поздрави,Бояне,и мерси за подкрепата в addicted-а :D

Няма проблем, ще се радвам да имам колега админ в сърфа, защото и там влизам, но правата са ми по принцип в класиците. :lol:

@Vladko1, точно от теб не очаквах да кажеш такава история за ника ти ! :D

п.п.
Иначе, ако става дума за гейминг съм познаван като Boyanbg (GTA IV, EFLC) и aNthrax за игрите като CS:S, TF2 и членство в ESL.
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
denis_tes
Сериозен
Регистриран: 04 апр 2009, 21:34

Мнение от denis_tes » 23 яну 2011, 17:41

Vladko1 написа:Тогава като всяко лапе слушах и Шамара, 100-кила, Ванко1... и по едно време си казах, няма ли да звучи по-добре, ако променя Ванко1 на Владко1, и си го сложа за мой ник :D
No chance my nigga :shock:
Аз сега се сетих за неуспешните ми никове:
vbox7- vbox7admin
zamunda - zamundanadmin
...И откакто ме баннаха и на 2-те места вече не се регистрирам там xD.В ЦС съм имал много никове, но най-успешния винаги е бил:
[WsNp]KuCeYa KpAcTaBu4Ka (WSNP=We see noob people) :mhihi:
Toq dole prili4a na MC Ren, kopele myahahah
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
miami4life
Прекаляващ
Регистриран: 16 юни 2008, 15:54

Мнение от miami4life » 24 яну 2011, 14:38

Моя ник е ясно от къде идва :mhihi: Голям фен съм на града :VC: ,а също и на Маями.По едно време не знам защо,беше започнал да ме дразни,но след това отново ме кефеше много.
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 24 яну 2011, 14:54

miami4life написа:Моя ник е ясно от къде идва :mhihi: Голям фен съм на града :VC: ,а също и на Маями.По едно време не знам защо,беше започнал да ме дразни,но след това отново ме кефеше много.
като гледам при тебе важи и максимата MiamiVice4life :razz: и при мен важи да знаеш,да не говорим при jape :rock: :D

Потребителски аватар
punks7er
Регистриран: 07 ное 2009, 08:54

Мнение от punks7er » 26 яну 2011, 16:18

Ами.. аз на кечиста CM Punk му виках "пънкстер" :lol: и по времето, когато си измислих тоя ник слушах пънк :rock: .. и реших да се кръстя така ;д;д а 7-цата замества "Т" :mhihi:
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 26 яну 2011, 16:30

punks7er написа:Ами.. аз на кечиста CM Punk му виках "пънкстер" :lol: и по времето, когато си измислих тоя ник слушах пънк :rock: .. и реших да се кръстя така ;д;д а 7-цата замества "Т" :mhihi:
аз в такъв случай бих бил L1ber7yC17yS70r13s така ли трябва да е или 1 е за Ъ че вече се обърках всеки пише различно

Отговори

Върни се в “Говорилнята”