Откъде произлиза ника ви?

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

tedo_kinta
Регистриран: 26 дек 2010, 19:46

Re: Откъде произлиза ника ви?

Мнение от tedo_kinta » 08 сеп 2011, 15:19

още в детската градина ми бяха измислили прякор кентавъра (нямам си никаква идея защо) по късно в първи клас го съкратиха от кентавъра на кинта и всички почнаха да ми викат кинта честно казано не ме кефеше много, добре че не се задържа дълго до 2ри клас.Когато трябваше да си правя e-mail в 4-5 клас ,може би, се сетих за този прякор, но тъй като беше твърде къс реших да сложа и името си от пред и стана tedo_kinta от тогава се пиша така навсякъде или слагам по някоя цифра накрая
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 08 сеп 2011, 16:32

История за разказване на внуците. :mhihi:

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 08 сеп 2011, 20:46

tedo_kinta написа:още в детската градина ми бяха измислили прякор кентавъра (нямам си никаква идея защо) по късно в първи клас го съкратиха от кентавъра на кинта и всички почнаха да ми викат кинта честно казано не ме кефеше много, добре че не се задържа дълго до 2ри клас.Когато трябваше да си правя e-mail в 4-5 клас ,може би, се сетих за този прякор, но тъй като беше твърде къс реших да сложа и името си от пред и стана tedo_kinta от тогава се пиша така навсякъде или слагам по някоя цифра накрая
Ауе нали ти си същия дето играе в Convoy Trucking :mrgreen: или вече те питах веднъж :oops:

Потребителски аватар
Romeo
Новодошъл
Регистриран: 05 апр 2011, 21:55

Мнение от Romeo » 14 сеп 2011, 16:20

Romeo - Лидера на една банда Фамилия Анчелотти ,който ми помагаше винаги :) .. и не се сетих и този ник ми дойде на ум.
Изображение

Потребителски аватар
z1ro
Напреднал
Регистриран: 15 апр 2011, 19:15

Мнение от z1ro » 08 сеп 2012, 16:20

z1ro - Амии кучето ми се казва Зиро и от там ;дд иначе имам още един ник нека да ви кажа другия... другият е m_p0wer понеже много ме кефят BMW-тата с двигател ///М и със ///М пакет и така.. ;д
ИзображениеИзображение
[ Warning.. ] [ BMW ///M POWER ]

Потребителски аватар
XceLLenT
Регистриран: 26 апр 2012, 20:56

Мнение от XceLLenT » 27 дек 2012, 19:11

Моят ник ник дойде защото като бях 2-3 клас и на ЦС си играх с некви англичанчета колкото мене и ги пуках ( те бяха слаби, аз също ) и те ми викаха Excellent player колкото и да е странно защото бях слаб (Но както и да е) и Се Пишех само Excellent и един ден си рисувах графитчета с надписи видяни по улицата и ЦЪК :idea: I have an idea. Опитвах се с часове да измисля нещо подобно на Excellent но не се получаваше нищо. Малоумните ми опити бяха |Ex-cellent, ekXellent, Exelentcho| и просто ми дойде от вътре :D и реших да пробвам с Xcellent но не ме кефеше особено и го направих XceLLenT
и тогава ме заби в тавана с г*за на горе :D

THE END
Изображение

BMW

Звярът е тук

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 27 дек 2012, 19:34

cool story, bro :D

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 27 дек 2012, 21:38

XceLLenT написа:те ми викаха Excellent player колкото и да е странно защото бях слаб
Сарказъм му викат... :lol:
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 27 дек 2012, 22:21

Finally,форума живна,моля някой админ да изтрие това мое мнение.

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Мнение от venom_961 » 28 дек 2012, 13:39

Моят ник има доста дълга история като цяло. Първоначално мислех да е Viper, но звучеше много глупаво и не ми харесваше. Дойде лятото и реших да си изтегля Spider-Man TAS и да ги гледам наново. От там много се зарибих и се кефех на какъв гаден изрод е Venom. 961-то го добавих понеже първо исках да е "venom_96", но някой беше заел тоя ник във vbox, та добавих една 1-ца и се получи. :D
Изображение

Отговори

Върни се в “Говорилнята”