Въпроси и отговори с хумористичен характер.

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен
Регистриран: 11 апр 2007, 17:53

Re: Въпроси и отговори с хумористичен характер.

Мнение от Ruder » 01 ное 2011, 18:59

A.T.L. написа:Този въпрос е бил обсъждан в Шаш - вече несъществуващото предаване с Влади Въргала
И там стигнаха до извода че първа е яйцеклетката след която се развило яйцето с черупка но мноооого преди да се появи кокошката, така че първо е яйцето, след това се излюпила кокошка която снесла петел който я е нае'ал и се е започнало пернатото царство на кокошките в един свят на бозайници и буболечки.

Какво ще стане с човек ако му отрежат третото ухо (органа на равновесието)?
Продажбата на алкохол ще спадне :wink:
Защо още влизам тука...? И аз не знам.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 01 ное 2011, 19:01

Ще ви удари ли ток, ако се изпикаете на "третата" релса на влака, при положение, че преди това с пергел сте си дупчили уретера на пениса? :mhihi:

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 05 ное 2011, 20:35

Ico_BG написа:Ще ви удари ли ток, ако се изпикаете на "третата" релса на влака, при положение, че преди това с пергел сте си дупчили уретера на пениса? :mhihi:
Не, защото урината ще хвърчи на всички посоки като разстрелян германец бълващ виолетова кръв, и няма да уцелиш нищо, а и най вероятно по релсите няма да тече ток!

Защо спряха Шаш???

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 24 ное 2011, 15:51

За да спестят средства за "Шменти капели" :rock:

Кой е Бай ДъУей? :D
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 24 ное 2011, 18:52

venom4et0o написа:За да спестят средства за "Шменти капели" :rock:

Бай Дъуей е между другото Американската версия на Бай Ганьо :D
А какво ще стане ако човек лапне накрайника на 2kW прахосмукачка? Ще му изсмуче ли езика, слюнката и дробовете, и колко неприятно ще е преживяното :D
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 26 ное 2011, 13:54

Vladko1 написа:
venom4et0o написа:За да спестят средства за "Шменти капели" :rock:

Бай Дъуей е между другото Американската версия на Бай Ганьо :D
А какво ще стане ако човек лапне накрайника на 2kW прахосмукачка? Ще му изсмуче ли езика, слюнката и дробовете, и колко неприятно ще е преживяното :D
Ааааааако човек лапне 2 kW прахосмукачка, няма да стане горепосочения сценарий. Даже съм сигурен, че тя ще се бори с последните си ватчета, за да не влезне в устата, в която преди т'ва е влизало някое мъжко междубедрие :D

Защо на някоя жена като ѝ кажеш "пате" и се кефи, а като ѝ кажеш "патка" и не ти говори половин месец? :D
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
pepi787
Напреднал
Регистриран: 11 май 2008, 11:49

Мнение от pepi787 » 26 ное 2011, 19:36

Защо на някоя жена като ѝ кажеш "пате" и се кефи, а като ѝ кажеш "патка" и не ти говори половин месец? :D
Жените не обичат да остаряват :D

Защо като нося черно яке и сак, хората ме гледат всякаш съм убил някого или се каня да го направя? :D

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 27 ное 2011, 09:56

Черното яке е модно още от както Беър Грилс облече кожата от онзи пингвин. Така че не си мисли, че те си мислят, че си убил/ще убиеш човек. Те си мислят, че си намерил няколко мъртви пингвина и си ги трансформирал в черно яке. А за сака - той е добавка. Мислят, че си ги взел за "мезе" :D

Защо когато ме хване музата и ме напускат всички други процеси (мислене, говорене....) :D
Изображение

Потребителски аватар
pepi787
Напреднал
Регистриран: 11 май 2008, 11:49

Мнение от pepi787 » 27 ное 2011, 14:09

venom4et0o написа:Защо когато ме хване музата и ме напускат всички други процеси (мислене, говорене....) :D
Ако приятелката ти се казва Муза и те е хванала там където си мисля, е защото кръвта ти е или за мислене или за действане, не може и двете едновременно.

Има ли взъзка това, че режисиорът на CSI : Las Vegas мрази Джъстин Бийбър с това, че когато го убиха му теглиха минимум 20 патрона?

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 27 ное 2011, 16:09

Никак даже. Добре, че бобъра е като момиче (слаб и нисък), че избегна повечето. Ако беше истинско момче щеше да понесе всички. Ама нье! :D

Защо на бобъра му викат Джъстин Бийбър?
Изображение

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 29 ное 2011, 14:39

На всеки зъбат травестит можеш да наречеш бобър... но а де, Господ го е помилвал. Дал му е една камара глупави фенове, които да му правят паричките, а законите в Америка му позволяват на пишлемето да има книжка и сигурно кара какви ли не Нисани и Ламборгинита.....

А моят въпрос е:
Кога майка му стара ще пуснат български оператори 2,3,4 ъпдейта за Арк в България, защото хост процеса на 2,3,3 е бъгав и ако не затворя почти всички приложения вместо при нормално ползване да държи седмица, някой път ми смуква батерията за ден!!!! А ме нервира адски много когато нещо дърпа ток за нищо! А тъпият ъпдейт го пуснаха преди 2 месеца забележете в ИНДИЯ!
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 19 дек 2011, 10:08

Вероятността т'ва да се случи намалява, поради факта, че операторите се увеличават:

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1151868

Когато един лъжец ви каже, че той не лъже. Всъщност истината ли ви казва?
Изображение

Потребителски аватар
SabeR
Сериозен
Регистриран: 17 авг 2009, 15:36

Мнение от SabeR » 24 дек 2011, 01:54

Да защото той винаги казва истината, дори когато лъже.. :mrgreen: (реплика на Тони Монтана)

Въпросът ми е:
Възможно ли е човек когато се изхожда да изкара "рожба" тежаща кило и 200? :mrgreen:
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 25 дек 2011, 23:49

В интернет не намерих информация но намерих истории за бебета паднали в тоалетна така че може и по големи Рожби да се изкарат по време на изхождане.

Ако сте гледали заразно зло ще знаете как "оживяват" зомбитата. Въпроса ми е според вас какви други начини за убиване на зомбита има освен масивна мозъчна травма.

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 28 дек 2011, 13:22

Ремикс на Джъстин Бийбър и Веско Маринов плюс вокали от Краси Аврамов и текст на Деян Неделчев :D

Каква е разликата между удар на iPhone в стената и удар на Nokia 3310 в стената? :D
Изображение

Отговори

Върни се в “Говорилнята”