Най-гледаният клип в YouTube. WTF's going on here???

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Най-гледаният клип в YouTube. WTF's going on here???

Мнение от vasil_72 » 24 сеп 2011, 13:04

Здравейте, ровех се в YouTube и по случайност попаднах на клипа, който е с най-много гледания до този момент. Наистина недоумявам, какво чак толкова стойностно има в този клип. Понастоящем в YouTube вече има огромно количество информация под формата на клипове от най-разнообразни жанрове. Все пак, ако се вземе само музиката в предвид, има качени къде къде по-класни неща. Изумен съм е възможно най-меко казано. :shock: :shock: :shock:

Ето го и въпросният клип:
http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4

П.П. Ако екипа прецени, ще си редактирам заглавието в частта, която е на английски. Знам че трябва да се пише на български, но така написано заглавието отразява най-точно емоционалното ми състояние в момента. :shock:
Последна промяна от vasil_72 на 24 сеп 2011, 13:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Re: Най-гледаният клип в YouTube. WTF's going on here???

Мнение от Ico_BG » 24 сеп 2011, 13:08

За съжаление, има доста харесвания. :mhihi:

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 24 сеп 2011, 13:59

Бобъра е известен, но ако клипа на Азис се разпространи по целия сват, Бобъра ще сърба каша за вечеря :D

Наш' Азис го знае половин Азия :mhihi:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

vasil_72
Сериозен

Мнение от vasil_72 » 24 сеп 2011, 14:07

Сега забелязах, че на клипа на "бобъра" има над 6 000 000 коментара. Пробвах да рефрешвам отвреме-навреме с F5, и винаги се появяват нови :o коментари. Пишат хората... :mhihi:

Потребителски аватар
Best Ed
Вманиачен
Регистриран: 26 яну 2011, 17:49

Мнение от Best Ed » 24 сеп 2011, 14:20

Я погледнете това ? На бобъра песента е нещо върховно сръвнение с това.
http://www.youtube.com/watch?v=_OBlgSz8 ... r_embedded
Едит: Гаргата с нейната безкрайно противна песен си цепи на второто място.
http://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I&ob=av3e

vasil_72
Сериозен

Мнение от vasil_72 » 24 сеп 2011, 14:37

Best Ed написа:Я погледнете това ? На бобъра песента е нещо върховно сръвнение с това.
http://www.youtube.com/watch?v=_OBlgSz8 ... r_embedded
Между другото изпълнението с бебето по ми харесва от песента на бобъра. Все пак обаче темпото с което се гледа клипа на бобъра е доста по-високо, защото клипът му е качен през Февруари 2010 година, а този клип е качен през Май 2007. Като се направи относително сравнение по брой гледания за ден, бобъра ще събере доста по-голям коефициент, а не само 1 цяло и нещо както би било ако се смята само чистият брой гледания.

Ето и мнението на Ozzy Оsbourne за бобъра: :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=qf4HmhWJ_uo
Оzzy, you rock! :rock: :rock: :rock:

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 24 сеп 2011, 14:48

Who The Fuck Is Justin Bieber :mhihi:

Тези клипчета ме подсещат за онези "рекордьори" с по над 300 часа дължина на клип.

Ето един пример:

Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Боги
Вманиачен
Регистриран: 11 юни 2008, 13:31

Мнение от Боги » 24 сеп 2011, 19:49

Готина тема.

Обаче няма как да не я интерпретирам по мой начин. Дразнещото у Justin Bieber е, че налага някакъв хомосексуалистичен, мекушав и палячовски вид. Когато едно момче кривне "у лево", добре, това си е за него (което пак не е много добре). Но когато едно момче си показва хомосексуалистичните наклонности посредством визията си, самият му глас и т.н. външни, а и вътрешни черти, а на всичкото отгоре го показва пред половината свят - това вече не е добре. Не разбирам защо напоследък все повече и повече изпълнители се опитват да ни наложат идеята, че само и единствено за да бъдеш "пич" трябва непременно да бъдеш и пе****ст eдновременно. Защо един нов и млад изпълнител като Bieber не се опитва поне малко да подражава на 50 Cent, 2pac и стотици други реални певци и изпълнители, доказали се и утвърдили се във времето. Не знам, лично за мен това, с което ни заливат всеки ден от интернет, телевизии и радио, не е нормално.
National
Organisation of
Man
Against
Amazonian
Masterhood

NO MA'AM

Потребителски аватар
miami4life
Прекаляващ
Регистриран: 16 юни 2008, 15:54

Мнение от miami4life » 24 сеп 2011, 19:56

Сравнението с 2пак и Фифти е лошо,защото те не пеят,но въпреки това има страшно много певци,които могат да бъдат пример за подражание и не са гейове.Аз също не харесвам бобъра,защото е женчо и всичките му фенове са 12-14 годишни момиченца. :D
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 24 сеп 2011, 20:09

Има известна разлика между хомосексуалист и педераст. Джъстин Бийбър си е чист педераст. Не ми харесва как може да се обърне тази тема и следователно, може би, ще бъде заключена. Надявам се, че няма да стане така. Аз лично нямам против хомосексуалистите и хомосексуалните връзки. Познавам хомосексуалисти и мога да кажа, че са много забавни хора и са отворени към света.

:D

Та, по темата: не можеш да кажеш, че едно момче (или момиче) е просто така "кривнало" от пътя. Това не е като избор между кифла и кроасан. Сексуалната ориентация се определя още с оформянето на зародиша и вероятно няма начин да се промени. Не забелязваш ли как се променя модата? Глобалната мода. Настъпи някаква мания да си бръснеш краката, ръцете, корема и гърдите дори, розовото присъства в доста вече 'мъжки' облекла, не съм някакъв примат, но това е грозно. Понякога да ти е трудно да различиш момче и момиче. Е, сега, относно бръсненето (може би трябва да направя друга тема, защото се отклоних), ако е прекалено много и е грозно, може да се вземат някакви мерки, но да си като пипкаво момиченце и да скубеш всяко косъмче от лявата си цица... :cry: А Джъстин Бийбър ли? Има нещо изключително дразнещо в него. Може би факта, че има някакви фенки с варираща възраст 12-14 (напоследък забелязвам и някои доста по-големи), цялата му визия е дразнеща и противна, песните - ужасни, с никакви следи от звукови данни. Ако някое циврещо момиченце четеше сега това, би попитало дали завиждам. Не завиждам. Просто не мога да го проумея.

Потребителски аватар
gtalc2001
Напреднал
Регистриран: 13 май 2011, 17:51

Мнение от gtalc2001 » 24 сеп 2011, 21:18

Написах коментар с текст "WTF ?!" И след 2-3 секунди имаше 10-15 нови :shock: :shock: :shock: :shock:
Изображение

vasil_72
Сериозен

Мнение от vasil_72 » 24 сеп 2011, 21:48

Не бях се заглеждал, че имало и опция за автоматично актуализиране на коментарите в YouTube. Kaзах преди, че рефрешвах с F5, но сега реших да се възползвам от тази опция. Все едно, че гледаш субтитри на филм, толкова бързо идват коментарите. Да си призная за първи път виждам такова нещо. :shock: :doubt:

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 24 сеп 2011, 21:50

Да, за това щях да те питам (че натискаш F5, при положение, че се показват автоматично), но се въздържах. :D

Потребителски аватар
Боги
Вманиачен
Регистриран: 11 юни 2008, 13:31

Мнение от Боги » 24 сеп 2011, 21:58

Ico_BG написа:Та, по темата: не можеш да кажеш, че едно момче (или момиче) е просто така "кривнало" от пътя. Това не е като избор между кифла и кроасан. Сексуалната ориентация се определя още с оформянето на зародиша и вероятно няма начин да се промени. Не забелязваш ли как се променя модата? Глобалната мода. Настъпи някаква мания да си бръснеш краката, ръцете, корема и гърдите дори, розовото присъства в доста вече 'мъжки' облекла, не съм някакъв примат, но това е грозно. Понякога да ти е трудно да различиш момче и момиче. Е, сега, относно бръсненето (може би трябва да направя друга тема, защото се отклоних), ако е прекалено много и е грозно, може да се вземат някакви мерки, но да си като пипкаво момиченце и да скубеш всяко косъмче от лявата си цица..
В зародиш от съответните зародишни пластове се определя какъв ще е полът на бъдещият индивид. Сексуалната ориентация е генетично заложена у всеки и се оформя окончателно преди навършването на четиригодишна възраст. Съответно има много начини да се промени или прикрие, стига да има желание за това. Модата - не я забелязвам, защото не се интересувам. Нося дрехи, които ми харесват и ми стоят добре. Не нося модерни дрехи. За розовото... единственото розово нещо, което бих си позволил да облека, това би било нещо, свързано с :VC: (славни времена бяха едно време като излезе 8) ). Но някакси се прекалява с розовото.
Ico_BG написа:Има известна разлика между хомосексуалист и педераст. Джъстин Бийбър си е чист педераст. Не ми харесва как може да се обърне тази тема и следователно, може би, ще бъде заключена. Надявам се, че няма да стане така. Аз лично нямам против хомосексуалистите и хомосексуалните връзки. Познавам хомосексуалисти и мога да кажа, че са много забавни хора и са отворени към света.
Според мен темата не трябва да бъде заключвана, защото говорим за същината - заглавието е "Най-гледаният клип в Youtube", а ние коментираме съдържанието на въпросният клип. Не мисля че нарушаваме правилата на форума. А аз лично съм против хомосексуалистите - защото нито е нормално, нито е редно. В Англия наскоро забраниха на учителите в училищата да заклеймяват хомосексуализмът. Който си позволи да говори, че не е редно/етично и пр., ще бъде глобяван с парична санкция. Е, то няма лошо, ама къде ли ще му излезе края?

За казаното по повод Justin Bieber съм съгласен.
National
Organisation of
Man
Against
Amazonian
Masterhood

NO MA'AM

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 24 сеп 2011, 23:12

Who the fuck is Justin Beaber? Май трябваше да не гледам колко харесвания има това мега зле пишлеме... тоест лудо е не пишлемето, а овцете които му се връзват на акъла и му харесват негодностите... Epic fail (facepalm)
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Отговори

Върни се в “Говорилнята”