Дискусия: Окосмение/Бръснене

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Дискусия: Окосмение/Бръснене

Мнение от Ico_BG » 24 сеп 2011, 20:11

Първо, идеята дойде от темата на vasil_72

Искам да чуя вашите гледни точки за окосмението и за присъствието му в днешната мода. Дали се бръснете (и къде xD). Ще се включа след първите коментирали.

:mhihi:

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Re: Дискусия: Окосмение/Бръснене

Мнение от venom4et0o » 24 сеп 2011, 21:36

Окосмението в сегашния начин на живот някак си се приема като неподдържаност от страна един индивид на нашата раса. Повечето от "кифлите" искат момчетата, с които прекарват често доста време в хоризонтално положение да са обезкосмени. Което ще рече "Да ни съм видЕла ни Идно косъмчИ пУ тебИ, иначИ нема да са Иб*мИ!" Но пък за някои лейдита космите (в повечето случаи по гърдите на мъжа) са признак за мъжественост.

Аз лично се обезкосмявам/бръсна/ само на брадата (този феномен става веднъж на високосна година), подмишниците (Rexona V8 power бачка по-ефективно, когато няма ливадка/гора) и в района на слабините (не че не мога да си го открия, просто така съм свикнал) :D

Окей, следващия :die: :D

Edit: Забравих да спомена, че макар и присъствието на косми по краката, гърдите, корема и гърба (последните не ме кефят чак толкова, ама ня'а да ги махам) не ги махам. Просто начинът ми на живот ме е приспособил така, че тези неща да не ме дразнят. Трябва да си променя външността. Трябва да стана като ето този индивид (имаме доста общи черти с него, особено в областта на гърдите :mhihi: )
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 24 сеп 2011, 21:48

Аз също се бръсна на местата, които ти изброи (под мишницата, слабините и брадата, за третото... хмм, още не е "брада", но, все пак, каквото изниква - го окастрям. :mhihi: ).
А повечето от "кифлите" не знаят какво искат. За мен също "да си мъж" означава и да си космат, тези новите голи слаби плужеци... за мен не са мъже. Някаква пародия на мъж е това.

Цяло лято си стоях със естествени чорапи и доста пъти се чудих дали да не ги събуя. :mrgreen: Тоест имах и имам окосмение по краката.
Напоследък забелязвам и леко окосмение в зоната на гърдите и за нищо на света няма да го махам. Това пък ще ми е естествената жилетка. :mrgreen:

Е, то в нашето семейство си е заложено окосмението, баща ми е доста космат, на кой да се метна... (ако решите, че майка ми е като него, грешите... но нали е жена, все пак, не е горила xD ).

А приемливо ли е за вас окосмението по гърба? Макар и леко присъстващо при мен, аз съм против него. Но, какво да се прави - природа. :?

Може и някой ден да надмина този китаец (китаец беше, ако не греша):

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 24 сеп 2011, 21:51

Баш като него - хапсурд :D

Аз също имам по гърба, но както ти каза - природа :D
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 24 сеп 2011, 21:55

При мен обаче състоянието е плачевно. Проблема е, че не са дълги косМЕчетата, а че са много и навсякъде разпръснати. Като подвижен губер съм. Вероятно се дължи на наличието на много тестостерон. И тук, щом преобладава повече мъжка аудитория, бих искал да чуя на всеки мнението. Но, ако съм прав, относно това, че е вероятно заради голямото наличие на този МЪЖКИ хормон, то сигурно ще има и позитивни страни - например в леглото. :mhihi: Между другото, тестостерона от тестисите ли се отделяше? :mrgreen: EDIT: Отговорих си, да, оттам се отделя. Което ме доведе до следния въпрос - Ако мастурбираш повече, дали ще си по-космат? :mhihi:

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 24 сеп 2011, 22:06

Ico_BG написа:...Ако мастурбираш повече, дали ще си по-космат? :mhihi:
Става с пробване :D
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 24 сеп 2011, 22:14

В такъв случай ще си остана 'зареден' ... :lol:

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 24 сеп 2011, 22:28

Аз си бръсна брадата, под мишниците и слабините. Ръцете, гърба, гърдите и корема ми не се нуждаят, тъй като единствено около пъпа е по-окосмено. Краката ми...честно казано са доста космати, миналата година си направих кола маска за през лятото, след това не съм правил нищо и са си като постарому... :D Все пак мисля скоро отново да ги обезкосмя...
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 24 сеп 2011, 22:33

А когато си прави кола маска, окосмението беше ли в изобилие? :mhihi: Питам просто, да знам дали е болка или не. :mrgreen:

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 24 сеп 2011, 22:36

Да. Болката също... :D Но съм от хората, които търпят. Само ви съветвам, ако имате рани, от падане с колело, да кажем, съветвам ви да изчакате да минат. Аз имах няколко белега, педалът ми се беше забил в крака и определено болеше... :D
Изображение

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 24 сеп 2011, 22:40

Аз си бръсна бузите, мустаците, бакенбардите и брадата + подмишниците и слабините. Това го правя на веднъж през 1-2 дни, защото положението става доста боцкащо и космато. Краката няма да си ги пипам, те са с по няколко санта доста гъста козина :D Взе още по ръцете, гърдите и за щастие гърба(дано не излязат много и там) нямам колкото на краката, но няма и да ги пипам. Мъжките космати крака, ръце, задник, корем или гръб са запазена марка в 100% мъжката мода :D Бъдете в косматият крак на модата, нека покажем, че ние не се нуждаем да обличаме толкова дебели дрехи, като вече майка природа ни е облякла :) :D
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 24 сеп 2011, 22:50

Нека да отидем като нудисти на някой плаж и да си покажем... естествената красота. :D :mhihi:

Потребителски аватар
miami4life
Прекаляващ
Регистриран: 16 юни 2008, 15:54

Мнение от miami4life » 24 сеп 2011, 23:18

Аз имам косми на всички места на които можете да се сетите.Бръсна си брадата,естествено,подмишниците и гърдите през лятото,но рядко.Въпреки,че съм спортист не съм фен на мъж с кожа гладка като на яйце.Краката не ги пипам,въпреки че доста ми се смеят в отбора...

В последно време забелязвам,че вече имам косми и на гърба,но за сега няма да предприемам действия.
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 24 сеп 2011, 23:19

И недей, защото само ще съжаляваш, според мен. В началото ще ти е кеф, но после, когато набодат... ужас. :mrgreen: А аз точно това мразя - някой да ти се смее за това, че си космат. Трябва на тях да се смеят, не на теб. :)

Потребителски аватар
gabrovo94
Напреднал
Регистриран: 20 мар 2010, 09:00

Мнение от gabrovo94 » 24 сеп 2011, 23:26

Епа бръснем около любовната писалка ,за да мяза на по-голяма. :mhihi: Също така подмишниците и лицето,но искам да ми стане хубаво окосмяването по лицето и ще почвам да се минавам само с машинка за коса,искам да съм нещо като корабокрушенец. :mhihi: Крака,ръце и гъзо не бутам,да не съм някъв педрито,ако жената иска гладки крака,да става лесбийка. :mhihi:
Изображение
Искаме ПИСТА! Улиците не са място за състезания.
http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.ph ... 04&start=0

Отговори

Върни се в “Говорилнята”