Дискусия: Окосмение/Бръснене

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Re: Дискусия: Окосмение/Бръснене

Мнение от venom4et0o » 24 сеп 2011, 23:33

Аз мисля в скоро време да пусна брада (както се изрази gabrovo94) като на корабокрушенец :D Не че нещо, но гледах Светльо от "Музикална академия Ку-Ку Бенд" на участието му на X Factor и ме изкефи точно тая брада :D
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 24 сеп 2011, 23:59

Седми сезон е направо страхотен!

Изображение

Смъртта е бахти и пекания тип. :D

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 25 сеп 2011, 00:18

Ами виж моето мнение по въпроса е че бръсненето е хубаво за външния вид. Аз се бръсна по слабините, мустака и брадата :mhihi: по брадата по рядко - смятам че ми отива да имам малко брада съобразена с прическата. Подмишниците - нямам нито едно косъмче май съм бъгав :mhihi: не сериозно никакъв признак на окосмение под мишниците, много се чудя дали да махна и космите по краката не са много гъсти не са и много дълги.... незнам чудя се.

OFFTOPIC: Едно приятелче беше обещал да не си бръсне брадата докато не си хване гадже в крайна сметка си хвана гадже ама до тогава беше като поп :mhihi:
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 25 сеп 2011, 03:09

bone_G написа:Подмишниците - нямам нито едно косъмче май съм бъгав :mhihi: не сериозно никакъв признак на окосмение под мишниците
И аз съм така. Първоначално си помислих, че ще се появят с времето(на почти 16 съм), ама явно не, защото вече имам къде ли не окосмение, а само там и на гърдите не. Аз бръсна бузки, мустаци, бради и всякакви такива лицеви храсти. :lol: Също така си бръсна инструментите и около пъпа. Краката също ги бръсна. Като нямам против, хора които ги бръснат и хора, които не го правят.

Ице, нещо си объркал раздела. :)
Последна промяна от nrjboyan на 13 мар 2012, 21:42, променено общо 1 път.
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 25 сеп 2011, 08:38

Опа, нещо съм се заблудил. :mhihi:

bone_G, на 16-17 си и още нямаш косми под мишницата? :shock:
Аз бях още на 13 години, когато започнаха да излизат някакви косМечета там. Около пъпа забелязвам, че се появява някаква черта, водеща надолу, но
това е съвсем слабо и мисля да не го закачам. Всъщност, ако го обръсна, ще заприличам на някой боен терен - на едно място голо, на едно място - бурени. :mrgreen:

А относно махането на космите по краката - щом не са много - изобщо не ги закачай. Няма смисъл да го правиш. За мен мъжете(момчетата), които си бръснат краката, са меки китки. Да, това не определя ориентацията, но е грозно да видиш момче (мъж) с гладко обръснати крака. То това дойде, предполагам, от американските актьори, които пък, не се бръснат под мишницата. :mrgreen: Между другото, и там си има причина да има окосмение. Ако се оставят и там да растат, няма да си личи толкова потенето ви. Не сте ли забелязвали, че когато се потите и сте се обръснали под мишницата, че можете да усетите всяка падаща капка? А ако ми кажете за миризмата при наличие на косми... еми, хора, микробите миришат. Космите не. Ако не се поддържа добра хигиена, ще мирише.

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 25 сеп 2011, 12:02

Да наистина нямма :mhihi: никакви признаци за косми под мишниците, навсякъде другаде нормално само там нямам, нещо съм бъгав :mhihi:
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 25 сеп 2011, 12:07

Странно, но аз се чувствам кофти, когато имам косми под мишницата и съм изпотен :D Когато нямам и съм изпотен пак е кофти, но не е като да имам :D

Edit: И малко забава:

Пернишките мъже са толкова корави, че се бръснат с ъглошлайф. :lol:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 27 ное 2011, 14:41

Не знам дали е за коментиране, но онзи ден видях човек (ром), който беше покрит целия с косми. Очите му едва се виждаха... И ми стана много мъчно... Дано никой от нас не разбира какво му е. :(

Нещо подобно:

http://img.ezinemark.com/imagemanager2/ ... named.jpeg

Расата му няма да я коментирам, няма значение от това...

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 27 ное 2011, 15:19

Дори и по челото? :o
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 27 ное 2011, 16:01

Т'ва е може би съвременна версия на праисторическия човек... 8)
Изображение

Потребителски аватар
banker4eto
Вманиачен
Регистриран: 22 сеп 2009, 16:42

Мнение от banker4eto » 27 ное 2011, 16:27

Първо здравейте съфорумници.Второ по темата.
Лично аз си бръсна брадата, мишниците и около "малкия".По принцип съм доста космат даже вече имам и по гърба 1см което е гадно и мисля да ги махам.Краката само за това лято съм ги подстригвал да точно так подстригвал понеже с машинката остават към 1мм, но не пречи.
Бръсненето е хубаво за външния вид, но в днешно време има такива кифли които като видят и едно косъмче по теб и те отрязват.
Изображение
FUCK YEA

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 27 ное 2011, 16:35

Според мен не е редно да ги махаш, защото ще израстат отново след 2 дена и може даже да се влоши положението. Аз споделям твоите мъки и мога само да се примиря. Но вярвам, че не всичките са кифли и ще има такива, които си падат по мечки. :mrgreen:

Потребителски аватар
banker4eto
Вманиачен
Регистриран: 22 сеп 2009, 16:42

Мнение от banker4eto » 27 ное 2011, 17:56

Е ако имаш тяло космите не са ти проблем.Аз затова почнах и да тренирам, защото дебел и космат е очаквано лоша комбинация.
Изображение
FUCK YEA

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 27 ное 2011, 18:28

Ха! И аз така мисля. :D В момента си тренирам и гледам да се докарам нещо като губер върху теракот... :D

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 27 ное 2011, 20:05

В такива случаи помагат само пинсетата и епилатора :D
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Отговори