За или против легализацията на марихуаната сте?

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

За или прот легализацията на марихуаната?

Да
16
55%
Не съм сигурен/на
0
Няма гласове
Не
13
45%

Общо гласове: 29

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ
Регистриран: 06 окт 2009, 20:37

За или против легализацията на марихуаната сте?

Мнение от yodaag » 21 окт 2011, 19:31

САЩ са на път да легализират канабиса, и пуснах тази тема само за да видя вие какво мислите. :D Аз лично съм твърдо ЗА.
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Re: За или против легализацията на марихуаната сте?

Мнение от heaher » 21 окт 2011, 19:34

За :!: въпреки че не ме интересува :)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Мнение от venom_961 » 21 окт 2011, 19:38

Наркоманска му работа...Ако го легализират ще има постоянно катастрофи и подобни само защото на някой пич му се допушило трева и после решил да се покефи... :-|
Изображение

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ

Мнение от yodaag » 21 окт 2011, 19:46

venom_961 написа:Ако го легализират ще има постоянно катастрофи и подобни само защото на някой пич му се допушило трева и после решил да се покефи... :-|
Сега, пич, нищо лично ама първо да те запитам ти пробвал ли си? Басирам се, че не, защото ако беше пробвал щеше да знаеш че когато се напушиш се развеселяваш и се филмираш, а не ставаш безрасъден и безотговорен като при напиването..Разликата между двете неща е космическа.А между другото, не е като да не виждаме всеки ден катастрофи с пияни шофьори...Ако караш напушен, то ще е със сигурност с 15 макс :mrgreen:
venom_961 написа:Наркоманска му работа
А тва твърдение просто... Ако тревата беше наркотик, повярвай ми сега щях да съм най-абстиниращият пропадналец на света...Имаше един период в лятото когато изпушихме коз за 150 лева за 5 дена.Ама буквално се чупехме да пушим по цял ден, и след това не съм пушил 2 месеца и нито ми беше кофти нито нищо, без проблем си ги изкарах, и не е като да кажеш че съм пил или съм друсал нещо за да заместя...Така че премисли внимателно над тоя въпрос. :wink:
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 21 окт 2011, 19:47

Марихуаната е за комплексари и отритнати от живота. За пропадналите, мислещи се за гангстери, само защото си пафкат в ъгъла на блока и че са бели, защото и Еминем е бял. Без коментар. Против.

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ

Мнение от yodaag » 21 окт 2011, 19:51

Ico_BG написа:Марихуаната е за комплексари и отритнати от живота. За пропадналите, мислещи се за гангстери, само защото си пафкат в ъгъла на блока и че са бели, защото и Еминем е бял. Без коментар. Против.
Леле, мислех ви за доста по-свестни, без никой да се обижда.Аз приличам ли ти на някое от горепосочените неща(все пак никой не е умрял от 1 път)?Първо пробвай, после разправяй какво е...в твоите представи може да е толкова отрепано, ама си в е*ати грешката.Моля ви правете разлика между трева и тежките наркотици, които не приемам в никакъв случай...
Последна промяна от yodaag на 21 окт 2011, 19:53, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 21 окт 2011, 19:52

Аз не мислих, че ще се обидиш от това. (: Все пак, казвам това, което мисля, без значение в колко прав текст. Демокрацията достатъчно неща позволи...

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ

Мнение от yodaag » 21 окт 2011, 19:56

Не съм се засегнал, просто ми е крайно неприятно да се съди без да се има ни най-малка идея за какво става въпрос.Хората, които го правят не заради себе си, а заради другите, са пълни отрепки, признавам, но аз не съм от тях, понеже си пуша за да разпусна, да похапна по-здраво, да послушам музика, да изгледам някой филм и да ми е сто пъти по-забавно от нормалното ежедневие...Кажете ми наркоман или нещо подобно, но на мен си ми харесва, но мога да спра по всяко време (вече съм го правил), просто не намирам смисъл да спра нещо, което ми харесва и не вреди.Примерно цигарите знам че може да са ми приятни, но вредят, за това постоянно полагам усилия да ги спра или поне намаля...Освен това пуша трева през толкова различни периоди от време, примерно пуша днеска и утре, после чак след една-две седмици и така...
Изображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 21 окт 2011, 20:44

Ico_BG написа:Марихуаната е за комплексари и отритнати от живота.
Грешка. Това се казва хероин, а не марихуана. ;)

--

venom_961, сега все едно няма катастрофи, заради пияни?!...

--

Аз съм ЗА!!!
1. Пушил съм трева, готино е, не го правя всеки ден (и не искам), но мога да кажа, че по-добре цигарите да се забранят, защото са вредни, колкото (че даже повече) тревата, просто разликата е, че цигарите(тютюнът) вредят много на белите дробове, а и на други работи, но те на са смъртоносни, а марихуаната вреди на мозъка. Изводът е, че марихуаната е по-добрия вариант, че даже си е и лекарство(с мярка все пак!), казвам това, защото е доказано, че е лекарствено средство, а не е някаква измислица. Познавам много хора, които пушат трева и мога да ви кажа, че просто няма смисъл да я сравнявате с истинската същност на думана НАРКОТИК.

Пак казвам:
ЗА, ЗА и ЗА!

И моля ви, не си мислете, че yodaag е някакъв наркоман и т.н., момчето си е много свястно, но просто не го познавате. ;)
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ

Мнение от yodaag » 21 окт 2011, 21:01

Евалата!
Изображение

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Мнение от venom_961 » 21 окт 2011, 21:28

Просто без коментар...Има нещо което се казва закон, пичове.Направено е за да се спазва.В Америка не позволяват да се пие ако си на по-малко от 21 години.Ходете се пушете, пък като станете на 25-30 ме викнете да ви дойда на погребенията.И повечето "не-наркомани" които са пушили трева, след определено време са пробвали и амфетамини, и там другите наркотици (вие ги разбирате).И за гъзария ли ще се дрог...ъ така де пушите или защото е много готино и се развеселяваш и филмираш.И какъв пример ще давате на децата си (ако тая трева ви позволи да си направите) като пушите трева и подобни неща които ви вредят..Другия пък пич едва ли не изкара марихуаната като аспирин или аналгин..Просто толкова сте пристрастени към тия боклуци, че не можете да мислите трезво...Защо не вземете поне малко да ходите да тичате или спортувате, вместо да се занимавате с това да сте "готини"...Абсолютна глупост е това...Половината от населението (готините) ще имат проблеми с мозъка (увреждания) и ще са филмирани и развеселени..
И без банални картинки, ако може...
EDIT: и за какво ви е да се легализира, като и без това си пушите?
Изображение

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 21 окт 2011, 21:30

Твърдо против! Познавам някви наркоманчета, които са станали по-зле и от убитаци. Мразя такива вещества, няма да ги погледна, камо ли да ги пробвам. Който иска да се засяга, но това си е моето мнение!
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Потребителски аватар
Best Ed
Вманиачен
Регистриран: 26 яну 2011, 17:49

Мнение от Best Ed » 21 окт 2011, 21:40

Аз отговрих За, не ме е срам да кажа, че никога не съм пробвал марихуана ( не съм некЪф задръстеняк ), но просто не съм го намирал за наложително, но като слушам, че е било яко може и да пробвам :mhihi:

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 21 окт 2011, 21:42

venom_961 написа: EDIT: и за какво ви е да се легализира, като и без това си пушите?
Ами, защото в началото на изречението ти сам каза:
Просто без коментар...Има нещо което се казва закон, пичове.Направено е за да се спазва.
Просто без коментар...поне си помни думата, все пак не пушиш трева, не би трябвало толкова бързо да забравяш... :lol:

btw, в началото как си мислех да ти лепна една картинка, ама ти се помоли да не постваме. :(

Best Ed написа:Аз отговрих За, не ме е срам да кажа, че никога не съм пробвал марихуана ( не съм некЪф задръстеняк ), но просто не съм го намирал за наложително, но като слушам, че е било яко може и да пробвам :mhihi:
Ами...пробвай само ако искаш и знаеш, че можеш де спреш. И недей да слушаш, че е яко, а само ако ти го искаш!
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 21 окт 2011, 21:45

This is going to be interesting...

Отговори

Върни се в “Говорилнята”