Активността

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Активността

Мнение от Ico_BG » 20 дек 2012, 14:05

Голяма активност тук, бре! Къде се изпогубихте всички? Имам чувството, че само аз и stallion влизаме. dafuq? Нито нови модове някой прави, нито идва да пише по дадена тема (ето, например - темата за утрешния ден е доста актуална, макар че е абсурд Краят на света да настъпи), като цяло... :\ То оставете края на света, новини и дискусии поне относно GTA V... :)

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Re: Активността

Мнение от heaher » 20 дек 2012, 21:07

Аз влизам най редовно но не виждам тема в която да пиша.Изключително слаба е активността в последно време :?
Изображение
Изображение

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Мнение от vasil_72 » 20 дек 2012, 21:35

Ico_BG написа:Голяма активност тук, бре! Къде се изпогубихте всички? Имам чувството, че само аз и stallion влизаме. dafuq? Нито нови модове някой прави, нито идва да пише по дадена тема (ето, например - темата за утрешния ден е доста актуална, макар че е абсурд Краят на света да настъпи), като цяло...
Поразрових се във форума за темата за утрешния ден. Ето какви съм ги писал, по-конкретно имам предвид поста ми от 19 май 2008 г. Не се сдържах да не се разсмея на собствените ми писания, как съм се изказал за маите, за прабългарите, и особено за г-н Нострадамус. :mhihi: А на предходните страници... мале какви са тези постове дето съм напраскал, чак се чудя как съм имал търпение да пиша толкова много. :roll:
http://forums.gta-bg.com/viewtopic.php? ... &start=150

Иначе да, няма активност. Какво да се прави, просто нещата са такива, каквито са. :roll:

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 21 дек 2012, 15:16

Имама бета версия на един мод, но има 1 бъг - може да играеш 2 часа и нищо да не стане, но може и да те изхвърли и не знам защо. Мисля че има проблем с някоя кола. Все пак искам да променя още звуците на колите и стрелянето, както и радиата, но ако имате желание ще го качвам като версия 1.0. Все пак толкова си играх докато го направя (променял съм ръчно управлението и default линиите на всички коли за максимално ~приятно управление) а и сега съм много претоварен за да го довърша.

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Регистриран: 16 юни 2004, 22:14
Контакти:

Мнение от sixkiller » 21 дек 2012, 23:54

То че няма активност, няма, ама аз гледам заглавията на темите непрекъснато. :)
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 22 дек 2012, 00:04

За мен заглавието на темите никога не е било нещо важно. Тоест... това е като заглавие на книга. Нали е заглавие, не описание... Заглавие на дадената тема. Все ще влезеш и ще прочетеш за к'во иде реч. Пък и звучи по... метафорично и литературно понякога. Например книга със заглавие "Бездната", загатващо за нещо мистично, потайно, дори страшно. Не е важно количеството думи, а качеството им и начина, по който те са събрани. Е, изказвам си мнението просто. Но ти си шефът и следващият път ще гледам заглавията ми да са по-изчерпателни.

Потребителски аватар
z1ro
Напреднал
Регистриран: 15 апр 2011, 19:15

Мнение от z1ro » 22 дек 2012, 01:07

+ Да добавя и аз бях тук, но поради причината че никой не влиза вече и аз излязох и днес исках да видя пак ли е така.. :) Ако никой не беше писал във форума щях абсолютно да не влизам вече поради неактивността ! :)
ИзображениеИзображение
[ Warning.. ] [ BMW ///M POWER ]

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Контакти:

Мнение от sixkiller » 23 дек 2012, 20:27

Ico_BG написа:За мен заглавието на темите никога не е било нещо важно. Тоест... това е като заглавие на книга. Нали е заглавие, не описание... Заглавие на дадената тема. Все ще влезеш и ще прочетеш за к'во иде реч. Пък и звучи по... метафорично и литературно понякога. Например книга със заглавие "Бездната", загатващо за нещо мистично, потайно, дори страшно. Не е важно количеството думи, а качеството им и начина, по който те са събрани. Е, изказвам си мнението просто. Но ти си шефът и следващият път ще гледам заглавията ми да са по-изчерпателни.
Да но заглавията за водещи за търсенията в Google, тоест колкото и интересни и полезни теми да има - те няма да излизат напред в търсенето, следователно по-малко хора ще ни намират и съответно няма да има активност...
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 23 дек 2012, 20:38

Изображение

Ами ако ти кажа... че Google може да намира и текст вътре в самия линк, т.е. от самата тема? :D

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Контакти:

Мнение от sixkiller » 24 дек 2012, 02:49

Ще ти кажа, че не случайно аз съм администраторът. ;)
http://www.prlog.org/10209401-the-impor ... ategy.html
Изображение

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 05 яну 2013, 16:27

Еми Ico_BG, ти какво се оплакваш бе, направих тема за уникалните коли в сан андреас и нямаше голямо развитие, направих тема със най-добрия начален сейв в сан андреас и отдоло 2 коментара. Проблема не е в това че никой не прави теми - модове и тн. а от това че на никой не му пука, включително и на теб с цялото ми извинение, знаеш че съм прав. Тези които бяха активни преди години вече са с други мозъци и си имат свои грижи и нямат време за глупости. От скоро и аз нямам време да се огледам, ето ти по 9 часа практика, изморен съм кат' животно, прибирам се и трябва и на работа да ходя след това, а и курсове, шофьорски и Cisco, аз нямам време да се усмихна. Б@си като се прибера на село спя по 3 дена като пън. Тоя мод съм го почнал преди 4 години и още не съм го довършил, а както е станал няма да тръгне на компютър неподкарващ gta4. Какво да ти кажа, просто едно време имаше истински маняци на тема гта като васил и клод (без да се обиждат другите, просто само за тях се сещам), а сега има само хора които само гледат графиката на игрите и се кефят на подобни мазни простотии като Most Wanted 2. От 2000 година насам света се промени към лошо и виновни са само компютрите и интернет, както и учебната система в много държави. И аз съжалявам но вече е време не да играеш GTA да те наемат от рокстар за GTA 6. Хората вече са некадърни до няма и къде, компютърните анимации от 90-те години са по-добри от повечето такива в днешни дни. Ето някъв филм проект динозавър направен като от дете, докато филмите от 90-те са все едно ги гледаш на живо. И рапа умря и вече няма истински мъже, момичетата правят секс от 10 години със момчета на по 17 а една голяма група пичове натрупват комплекси и мазнини които избиват чрез интернет. Както казваше дядо Айнщайн "страхувам се че технологията ще направи хората глупави".

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Мнение от vasil_72 » 08 яну 2013, 19:11

Спомням си, че когато се регнах във форума преди пет години, не пропусках нито ден без да проверя кой, и какво е писал. Имаше тръпка, която сега я няма. Съгласен съм, че хората които бяха активни преди време, сега си имат свои грижи. Нормално е много от тях да се променят за изминалите години, тъй като те съвпадат с периода на съзряването на личността за мнозинството от регистриралите се тук, така че това си е в реда на нещата. Аз съм изключение от това правило, но това е поради възрастта ми. Би трябвало обаче, тези хора да се заменят от други, по-млади, и поне на теория всичко би трябвало да е ОК. Да, ама не. Регват се от време на време разни хора, вероятно и те не знаят точно за какво, не са изобщо надъхани като старите, по-скоро ми се струва, че са попаднали тук по някакво случайно стечение на обстоятелствата, а относно грамотността на доста от тях е просто излишно да се говори. Особено са ми досадни темите за разните му там сървъри, които периодично се появяват и се превръщат в тъпи :die: спорове за това, кой на кого е откраднал мода.
Иначе, няма да си кривя душата, гледайки трейлърите на GTA V, наистина се възхищавам на това, докъде е стигнала :roll: технологията и не отричам, че някой ден бих се пробвал да я играя на бъдещото ми РС. Нищо обаче няма да е същото, както по времето на ерата на :iii: и :VC: . Разровете се в старите теми, писани преди много години, и ще видите с какъв заряд, с каква емоция и ентусиазъм е писано там. Дори след излизането на :IV: ,тръпката като че ли вече беше малко поугаснала. Не ще и дума, това е страхотна игра, но именно, поради факта, че всеки очакваше именно страхотна игра, а не нещо друго, тя нямаше как да направи тази тотална революция, която се е получила именно с излизането на :iii: и :VC: . Хората, които не са изживели тръпката 8) от времето на тези игри, няма как да разберат за какво става въпрос. :wink:

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 18 ное 2014, 09:17

Хайде и от мен малко активност, не бях влизал тук от години :D
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Потребителски аватар
Mawi
Напреднал
Регистриран: 24 юли 2007, 23:22

Мнение от Mawi » 16 дек 2014, 09:29

Vladko1 написа:Хайде и от мен малко активност, не бях влизал тук от години :D
Нали! :D
a.k.a j_knoxville
Мода ми за GTA 2

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 22 яну 2015, 23:25

Оп, оп! Дано като излезе GTA V за PC се позавърнем малко. Не сме се забравили, нали?

Отговори

Върни се в “Говорилнята”