Какво става с форума?

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
miami4life
Прекаляващ
Регистриран: 16 юни 2008, 15:54

Какво става с форума?

Мнение от miami4life » 29 яну 2013, 20:50

Хора,колеги,съфорумници, какво се случва. Не бях влизал във форума няколко месеца и за жалост виждам огромна промяна към лошо. Виждам, че нямам никаква активност, на какво се дължи. Не съм си мислил, че ще видя любимия си форум за любимата ми поредица игри в този вид. Какво стана? Всички пораснахме ли? Поне при мен това е причината да влизам рядко и да не пиша. Всъщност не влизам толкова рядко, но само преглеждам. Вече това става за 30сек.,защото никой не пише! Хмм, наскоро си спомниг времето, когато форума беше най-оживен, постнеш нещо и след 2 мин. имаш отговор. Ееех беше си хубаво. Исками се да се върна 2-3 години назад и пак да е така. Но май това е причината за сегашното дередже, повечето пораснахме, станахме студенти и няма кой да ни наследи и замести. Или май му отдавам прекалено значение? Няма да се натъжавам много, а ще си спомням за хубавите отминали години от моя,а вярвам и на много други,живот в този форум.

R.I.P.
Изображение

Потребителски аватар
ultradead
Начинаещ
Регистриран: 19 дек 2012, 14:52

Re: Какво става с форума?

Мнение от ultradead » 29 яну 2013, 21:20

Помислих си че с моята тема за GTA WORLD която правя и скоро мисля да кача бета 1 в замунда,само да довърша пустинята сахара която е толкова голяма колкото мапа на лос сантос + лас вегас,и още нещо имам да правя.Та обаче по4ти никой не ми обърна внимание и наистина си прав даже след като почнах да правя глобален мод никой не живна освен ицо който ми помогна много и още 1,2 човека които написаха коментари там че мода е хубав.
Май наистина този форум умира,но дано след като направя бета 1 да се живне форума.
Когато гледам миналите теми от 2008 гледам форума пълен с живот а сега в месеца 2-3 теми :(
Да Живее БЪЛГАРИЯ ! ! !

http://gta-world.free.bg/ Сайта на PROJECT GTA WORLD By Sinan Djepov ! ! !

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 29 яну 2013, 21:21

Просто са всички или заети, или в някаква меланхолия и състояние на нежелание за развитие, така го интерпретирам аз. Какво стана с всички амбициозни хора, все още се чудя... Сега на всеки му е през онази работа за това място, много малко влизат и то доста често, дори аз самият напоследък просто влизам за 5 секунди, проверявам активните теми, видя някой сървър и излизам...

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Мнение от venom_961 » 29 яну 2013, 21:37

Доста тъпо.. GTA Форум, пък почти никаква активност. Само някой известен може да помогне като рекламира форума според мен. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Мнение от heaher » 29 яну 2013, 21:57

Ico_BG написа:Просто са всички или заети, или в някаква меланхолия и състояние на нежелание за развитие, така го интерпретирам аз. Какво стана с всички амбициозни хора, все още се чудя... Сега на всеки му е през онази работа за това място, много малко влизат и то доста често, дори аз самият напоследък просто влизам за 5 секунди, проверявам активните теми, видя някой сървър и излизам...
Същата работа и при мен,просто виждам че никой не пише и си излизам :( .Особено сега по gta5 има какво да се обсъжда,но и дори тази тема западна :(
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Мнение от venom_961 » 29 яну 2013, 22:16

То по едно време бяха затворени регистрациите. Отворени ли са отново или?
Изображение

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Регистриран: 16 юни 2004, 22:14
Контакти:

Мнение от sixkiller » 31 яну 2013, 02:14

Регистрацийте от много време са свободни и не е проблем рекламата, просто хората се разглезиха. Вече никой не иска да модва, никой не иска да прави нещо сам, повечето ще играят GTA V ще им омръзне и ще го зарежат, ще чакат VI, ако им дадеш мод, който не се инсталира за 30сек. и без мисъл няма и да погледнат снимките...

miami4life няма смисъл да завършваш поста си с "R.I.P.", форумът няма да спре да съществува, дори и 3-ма човека да си пишем вътре пак ще е на линия.
Изображение

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 31 яну 2013, 16:19

Преглеждам форума кажи-речи всеки ден и за какво? Само рекламни теми за сървъри и тук-таме някой пич се чуди защо четворката му лаги.

Тъпо ми е, защото добре си спомням как преди време имаше дузина активни теми; разни пичове познават коли, други си лафят за друга игра, трети постват модове и т.н.

Липсва ми оня готин червено-бял интерфейс на сайта, когато и шефа и тогавашните модератори jape & ma6inata бяха активни и с кеф си общуваха с непросветените юзъри (в това число и мене). Честно казано не знам какво стана, дали хората загубиха интерес или просто с възрастта ставаме по-пасивни. Във всички случаи за мен лично си знам, че ще продължа да следя форума още бая време, то при мене е като рефлекс. Сутрин сядам с кафето отварям букмарковете и първия сайт е gta-bg. Дали ще има нещо интерсно за преглед е отделен въпрос.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ultradead
Начинаещ
Регистриран: 19 дек 2012, 14:52

Мнение от ultradead » 31 яну 2013, 16:38

Този форум умира с всеки един ден,даже вече хората не могат да дадат идеи за обекти в гта.
Не искам да помагате за гтата а просто да ми давате идеи,засега имам няколко рилски езера,едно езеро с формата на сърце и др. И САХАРА КОЯТО Е В РАЗРАБОТКА.
Но явно форума умира щом и идеи немогат да се дават вече...........
:( :(
Но преди беше по хубаво пуснеш тема и след 5 мин някой ти отговаря и иска да ти помогне дори с идеи.
Но това беше преди........ :( :( :(
Да Живее БЪЛГАРИЯ ! ! !

http://gta-world.free.bg/ Сайта на PROJECT GTA WORLD By Sinan Djepov ! ! !

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Регистриран: 16 юни 2004, 22:14
Контакти:

Мнение от sixkiller » 31 яну 2013, 21:44

И това време ще мине и друго ще дойде, докато все още се говори за нова GTA нищо не е свършило!
И докато сме на темата за идеи, тези дни ще направя раздела за GTA V, ако някой има интересна идея да сподели :)
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 01 фев 2013, 12:01

Здравейте, момчета. И аз не бях влизал отдавна, но подари факта, че нямаше от какво да влизам. Сега си довлачих настолния компютър в квартирата и мога да влизам когато си искам. :rock:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
z1ro
Напреднал
Регистриран: 15 апр 2011, 19:15

Мнение от z1ro » 01 фев 2013, 13:09

Аз влизам в седмицата по 3-4 пъти някъде, и гледам никой не пише и излизам :(
ИзображениеИзображение
[ Warning.. ] [ BMW ///M POWER ]

Потребителски аватар
firestone
Конвертира 'гат може
Регистриран: 21 сеп 2007, 21:45

Мнение от firestone » 14 фев 2013, 15:37

Охооо, кой каза че ме няма :D, причината е 1, живота ни поглъща и оставяме тея неща на заден план, а модинга, тва е краста, няма как да отмине, винаги като имам време почепквам по нещо, а тук малко хора от коментиралите, (изключае Сикс), помнят какво беше 2007-2008, Жорето, Машината, Джейп, Оня Дразнител С Джетата забрайх го вече, и колко още много бяхме...
Изображение

Потребителски аватар
Боги
Вманиачен
Регистриран: 11 юни 2008, 13:31

Мнение от Боги » 22 фев 2013, 18:20

Повечето сме си тук, аз обаче влизам по-рядко.

miami, донякъде си прав, но мисля че всички до тук пропуснахте една много съществена причина - разликата между преди и сега. Какво беше поколението тогава (на какъв акъл бяхме ние тогава) и на какъв акъл са "сегашните" съпоставено със същата възраст, на която бяхме ние тогава. Визирам периода до 2008-2009 година, а и преди това. Тогава и светът беше по-различен, и животът. Нямаше фейсбук (или ако го имаше не беше популярен), игрите не бяха такива, каквито са сега. Горе-долу до 2004-2005 година игри като Grand Theft Auto се брояха на пръстите на едната ръка - с такава територия, интересни мисии, сюжет, автомобили... абе няма разлика с околния реален свят. Беше интересно, всеки обичаше да човърка из играта, да чете уроците тук, от форума, да пита, да пробва... това от своя страна даваше и своите плодове - имаше голям избор от най-различни модове. Не знам, поне на мен ми се струва, че преди години имахме повече свободно време - за игри, за модване, за излизане навън. Нещо, което сегашните нямат.
Те (без да се обиждат), не само нямат време, но им липсва и желание. А това е по-лошото. Не може да гледаш форума всеки ден и да чакаш нови модове - те трябва да бъдат създадени.
Ico_BG написа:Просто са всички или заети, или в някаква меланхолия и състояние на нежелание за развитие, така го интерпретирам аз. Какво стана с всички амбициозни хора, все още се чудя... Сега на всеки му е през онази работа за това място, много малко влизат и то доста често, дори аз самият напоследък просто влизам за 5 секунди, проверявам активните теми, видя някой сървър и излизам...
Ицо, ако на хората им беше през .... за игрите това щеше да е най-малкият проблем! Нежеланието за развитие е още по-глобално и масово - всеки гледа да мине по лесния начин. Не е проблем ако има такива хора, защо не може и без тях. Но когато всеки не втори, а първи започне да го кара по този начин вече има проблем и то голям. Не мога да си го обясня по друг начин, но ми се струва, че нещата преди 5-6 години бяха коренно различни откъдето и да ги погледнеш. Затова и сега донякъде е нормално на никой да не му се занимава с модове - защото това си е трудна работа, изисква усилия, изисква и познания, не е за всеки.

ПП - пропуснах нещо много важно - ако в онези години игрите вървяха стабилно и на някой по-стари щайги, то тоя номер не минава за новите игри. А не всеки може да отдели пари за нова машина - това също води до известен отлив на потребители.

fire, Оня с джетата не беше ли Gigabyte или се лъжа?

А с "многоуважаемия" GTAFan какво става? Някой има ли представа?
National
Organisation of
Man
Against
Amazonian
Masterhood

NO MA'AM

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 23 фев 2013, 01:03

Боги написа:Те (без да се обиждат), не само нямат време, но им липсва и желание. А това е по-лошото. Не може да гледаш форума всеки ден и да чакаш нови модове - те трябва да бъдат създадени.
Мисля че си достатъчно зрял за да говориш така, но какво желание може да има някой за модове или нещо подобно при положение че евентуално има много изпити на главата или се връща късно от работа и е изморен. Все пак от части някои може да се развличат по този начин, но все пак това с модовете си остава за хората с по-значително свободно време и с повечко акъл в главата. Иначе за бариерата около 2005 година съм съгласен. От тогава не само с GTA ами със всичко нещо не е наред, не знам какво толкова се прецака в тоя свят. Преди PC преди интернет нещата бяха сякаш по-спокойни, по-прости, хората бяха различни. Сега много хора (включително и аз, по независещи от мен обстоятелства) се забиват в PC-тата по цял ден вместо да се развличат (всичките ми приятели са в Пловдив и на село има само олигофрени, а когато съм в Пловдив рядко имам свободно време за излизане навън). Всъщност напоследък съм толкова натоварен че спрях да тренирам, дори и спрях да пия :shock: .

Колкото до хора създаващи подобни безсмислени теми бих казал, не другите са ви виновни. Вие сте виновниците. Няма някой 30-60 годишен човек да пише теми тука. Надеждата е в младите, а точно те сякаш се прецакаха с гореспоменатите технологии и въпреки многото приемана информация вместо да поумняват сякаш затъпяват още повече. Недейте да правите такива теми защото нещата няма да се оправят. Не съм песимист но единствено ако изчезнат GTA IV и GTA V както и всички други по-нови игри и останат само истинските произведения на изкуството - класиките, и ако хората живеят живота си както трябва за да усетят тяхната магия може да има някаква промяна. Времето обаче тече само напред и може само да става по-лошо. Гарантирам че и Ico-BG няма да влиза след 5. Просто ще видите че съм прав.

Прочетох нещо за модовете, което ме издразни понеже, има хора правещи модове, но интереса е нисък. Моя мод го почнах за себе си но се зарибих и го развих и скоро ще стане уникален надявам се. Просто хората които са фенове на :VC: вече или работят или са в университет...

Отговори

Върни се в “Говорилнята”