Решение ли е насилието?

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

lqlqlq
Регистриран: 17 юли 2012, 12:53

Решение ли е насилието?

Мнение от lqlqlq » 12 юни 2013, 21:21

Решение ли е насилието?

-Според мен насилието понякога е решение. Имал съм случай, в когото 9 месеца не се набивах на очи в класната стая, а един ид*от ме удряше и псуваше. Аз нищо не му правех и само се опитах с думи да го вразумя. Той естествено не разбираше. На края на годината (15 юни) си донесох бокса (сешш се ;д) и му набих една кофичка.Вече той ми има уважението и не ме закача.

Вие как мислите по тази тема?

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Re: Решение ли е насилието?

Мнение от Ico_BG » 12 юни 2013, 21:50

Насилието - не, но страха от насилие - да, според мен. Аз също не съм много конфликтен човек, имам се с всеки, но винаги е имало от онези двама-трима пълни ретарда, които просто не разбират от дума. Спречквал съм се с такива, нищо особено, не се е стигало до бой. Единственото, от което ме е страх и т.н. е, че ако набия някой циганин, то на другия ден 20 ще дойдат и ще ме пребият... :D В тези случаи, в които съм се спречквал с точно такива индивиди, се е получавало така, че те да се имат до известна степен с мои познати, а оттам да им споделят, че искат да ме бият. И тези мои познати пък ги плашат достатъчно с мен, като цяло не съм някой кекав, който не може да се бие, но изключително рядко, ама изключително много рядко съм посягал на някого. И ето, наскоро ми кипна и изпращях един, ама после пък ми стана жал... :D Като цяло най-често ги оборвам с думи и дотам.

Потребителски аватар
DaNiElSkI
Начинаещ
Регистриран: 31 авг 2011, 16:17
Контакти:

Мнение от DaNiElSkI » 13 юни 2013, 11:35

едно ще ви кажа на бой гаранция няма !!! ;) Не всичко се оправя с бой ! Понякога и думите могат да съсипят човек така, че да му стане неловко и след време да те уважава! :)
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 18 юни 2013, 12:10

Насилието не винаги е решение, но когато индивида отсреща е толкова тъп, че само бой знае, то не ти остава друг избор, освен да го натупаш. Аз лично такива случаи съм нямал, понеже хората като ме видят и явно им вдъхвам респект, но ако се наложи ще си почеша ръцете с някой :D
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ultradead
Начинаещ
Регистриран: 19 дек 2012, 14:52

Мнение от ultradead » 18 юни 2013, 13:10

Думата "Бой" Е силно казана дума !
Може да те ядоса,да почне да те бие а ти само да се самозащитаваш и да обърнеш всички,тоест той сам да се удря но това става като се научиш на бойни искуства като Айчидо или други такива :)
Но когато наистина той разбира само от бой,не е задължително да почнеш с много юмруци,просто го оцели в връзките на крака или един точен юмрук в главата и си готов :)
Да Живее БЪЛГАРИЯ ! ! !

http://gta-world.free.bg/ Сайта на PROJECT GTA WORLD By Sinan Djepov ! ! !

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Re:

Мнение от venom4et0o » 18 юни 2013, 20:54

real og написа:VIOLENCE IS THE ONLY WAY !
niggas should know their place
А ти къде ще отидеш, бели човече? В Африка? Да, точно там. При маймуните. Да ядеш БАНани!

Иначе друго си е като знаеш някое бойно изкуство, но ако знаеш само уличния бой - нямаш голям избор. Бой по канчето и т'ва е! :D
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 18 юни 2013, 21:00

Тренирай Ву шу или нещо смесено, кикбокс също става ама няма да останеш здрав дълго. Моето решение е курс по китайски или японски СМЕСЕНИ бойни изкуства. НЕ ТРЕНИРАЙ карате или кунг фу защото те са общи а има много други разновидности и трябва да питаш специалист за насоки.

Потребителски аватар
ultradead
Начинаещ
Регистриран: 19 дек 2012, 14:52

Мнение от ultradead » 19 юни 2013, 09:17

С тези безмислени работи доказваш какви са майкати и баща ти...ю
Но теб те интересува само да ръсиш някви глупости нали?
Или сигурно на ум псуваш майка ти и баща ти?
Помисли върху първото изречение,преди да напишеш някоя следваща глупост.
Тук поне има културни хора..
А такива като теб знаеш ли каде отиват?
На улицата да скитат !
Защото не могат да говорят,пишат и общуват нормално..
Но ето че даже не си взе поука...
Да Живее БЪЛГАРИЯ ! ! !

http://gta-world.free.bg/ Сайта на PROJECT GTA WORLD By Sinan Djepov ! ! !

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 19 юни 2013, 11:18

real og написа:lol u silly niggas think i gotta fight or some shit... i got mah niggas to protect me
always mah automatic mac 11 with me
Интересното беше, че намерих твоя снимка в google... С твоето оръжийце.

Изображение

Прекалено много си е повярвал нашето момче, мисля че е време да го пратим да пасе слонове в Африка!
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 19 юни 2013, 19:27

Спрете да му отговаряте, не виждате ли че комплексарчето иска внимание. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Мнение от heaher » 20 юни 2013, 19:39

Зависи от дадената ситуация,но по принцип не е решение а навличане на още проблеми.Насилието трябва да се избягва,но понякога просто няма друг начин :ramp:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Регистриран: 16 юни 2004, 22:14
Контакти:

Мнение от sixkiller » 20 юни 2013, 23:38

Насилието е тегава работа, понякога найстина няма друг начин. Когато се стигне до там, тоест в много краен случай, трябва да се обмисли внимателно, да се организира и да се направи така, че "насиления" да няма желание за отмъщение. Много трябва да се внимава с последиците, вероятно някой от вас не се сещат, че дори да не ги хванат по един или друг начин в главата им остават следи...
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 21 юни 2013, 11:17

Според мен насилието е решение в много краен случай. Не съм от хората които умишлено започват спорове или нарочно се заяждат за нещо с другите (говоря извън шеговитото заяждане в приятелски кръг), затова когато някой си реши да се прави на интересен, предпочитам преди всичко да му покажа интелектуално надмощие. :D Естествено не винаги е приложимо, но пък е приложимо достатъчно често. :mhihi: Честно казано и почти никога не посягам пръв, но пък много ясно, че ако някой скочи на бой, няма да седя като някаква п**ка, много ясно. :roll: Абе въпросът си е доста относителен, човек сам трябва да си преценява ситуацията...
Изображение

Отговори

Върни се в “Говорилнята”