Има ли живи?

Несериозните неща и хора на едно място.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
lemark
Регистриран: 07 сеп 2013, 21:45
Контакти:

Има ли живи?

Мнение от lemark » 09 сеп 2013, 12:51

Какво става, бе хора? Виждам голям форум а никой не пише :D. Ако има някой да пише, да поцъкаме в някой сървър, да караме там нещо. Имам чувството, че влизам в безлюден град(вчера-оня ден се регистрирах). Форума си е супер як колко уроци теми и направо какво да кажа :o. Виждам какви маняци сте били на :sa: като мен. За жалост BG SA:MP Comunity се разпада, ако сте чували ''новото поколение'' едитване на видеота и само това numlock,джойстици.. Къде отидоха хората от 2009-2010, ако сте запознати с дрифта няма как и да не сте чували GET,DTB,FDS. Всички избягаха в BG LFS, но какво? И там дойдоха ламери и жалкари и развалиха и там кефа. Вече МНОГО рядко се организират състезания.. Ако има някое състезание например вчера бях на едно, пълни смешници са съдийте. Поляци,германци какви бяха спамят яко, ама иначе съдийте(българи) пак нас обвиняват щото сме написали по една усмивка или там сме пожелали късмет на нашите братя :) Ако има някое рейс състезание, блъснеш ли почват псувните и боевете. Спирам, че малко се увлякох :D. Да се съберем в някое сървърче да покараме тей моднати коли ала бала да ги паркираме пред гаражи, да имаме къщи и т.н. С прости думи да се ЗАБАВЛЯВАМЕ.
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Re: Има ли живи?

Мнение от Ico_BG » 09 сеп 2013, 13:03

Аз вече само идвам и чета, рядко отговарям. :D Отдавна спрях и с мултито, сървърите (много съм играл пък като че ли), модинга, публикуването на уроци... Все си викам скоро да се върна към това, но нямам време. Ориентирам се и към програмирането в SA. Сега покрай GTA V дано да дойдат и някои по-сериозни, но защо ли си мисля, че ще са 12 годишни пубери със съвсем повтарящи се проблеми.

Потребителски аватар
lemark
Контакти:

Мнение от lemark » 09 сеп 2013, 13:08

+1
Изображение

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 09 сеп 2013, 13:21

Проблемът е, че много от старите кучета които пишеха по цял ден и цъкаха GTA бяха между 14-17 години. Сега всички пораснахме и като че ли не ни остава време. Не дойдоха "нови надежди" предполагам защото виждат форума колко е пуст. Ако влезеш в пълен форум ти е кеф да пишеш защото знаеш че ще получиш няколко страници отговори на темата ти, пък като знаеш че никой няма да си направи труда да ти орговори понеже форума се посещава от 3-ма човека, се отказваш и от там тръгва верижна реакция. Никой не пише щото няма хора, няма хора щото никой не пише. Иначе аз ще се опитам да посещавам по-често. Разгледах си постовете, и видях че не съм писал около година. Още по-странното е че имам последни постове в някой раздели, които са писани преди 1-2-3 години. Което означава че огромна част от форума даже не се чете. Който влезе отива в говорилнята да постне картинка на нещо... така не се гради здраво гейм community.

Потребителски аватар
lemark
Контакти:

Мнение от lemark » 09 сеп 2013, 13:39

Аз съм млад още на 13 години и имам много свободно време :D (естествено имам и социален живот и др.). Ако някой иска да даде някакво ip или аз ще дам на ЛС да цъкаме там нещо има един БЪЛГАРСКИ СЪРВЪР, КОЙТО ОЩЕ БАЧКА ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ trucking e, но нали има и други работи. С каквото мога ще помагам. Познавам хора, които биха влезли в форума и да са активни въпреки всичко и т.н, но те се броят на пръсти :(
Изображение

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 09 сеп 2013, 13:52

Оо минал съм времето в което цъках SA. Толко съм я играл в mp че вече не искам да я погледна. Същата работа и с CS-а. Не можеш да ме накараш да ги цъкам пак. Нищо против тея игри нямам. Даже смятам, че са едни от най-добрите игри излизали някога. Просто съм прекалявал с тях и сега предпочитам да играя нещо различно. В периода между 2009-2011 всяка зима с приятели играехме по 10 часа на ден SA. 2008-ма към 9-та нова година я прекарахме в CS. Жалка работа. :lol:

Потребителски аватар
lemark
Контакти:

Мнение от lemark » 09 сеп 2013, 13:56

Аз вече направих 4 години в sa:mp-a и да омръзна ми, но никога няма да ми омръзне да играя с приятели да се събираме така да караме коли(не дрифтинг, което в повечето случай на приятели като им кажа: Ай да караме. Те да мислят за дрифт)
Изображение

Потребителски аватар
K.I.P.
Начинаещ
Регистриран: 02 юли 2010, 13:30

Мнение от K.I.P. » 09 сеп 2013, 18:24

Ахх... аз забелязвам същото но и аз съм част от този пуст град. И аз вече рядко влизам. Нямам време. Някога играех СА , модвах , занимавах се , по едно време САМП и др. Някак си вече пораснахме всички някогашни вманиачени. Живота ни завърта. Един един на мен ми се иска да завърша някои незавършени проекти и да се "пенсионирам" относно СА. Както се казва от време на време за кеф да си се пусна. Може да се разберем за кеф да играем, но стига да имам време. Аз самият ми се иска да бъда по-активен... Може да се опитам :)

Едит: Даже и подписа забелязах че не съм го актуализирал. Старо банерче вече неактивно...
Изображение
Изображение
помогнете на този мод:Изображение http://forums.gta-bg.com/viewtopic.php?f=50&t=7487

Потребителски аватар
lemark
Контакти:

Мнение от lemark » 09 сеп 2013, 18:42

46.65.108.25:7777 Eто един як български сървър. Преди бях влязал админа даде 3 милиона като за новодошъл имах кво ли не, но днес влизам и оп забравих си ника :D. Почвам отначало и сега търся като луд някоя по свястна къщурка на пари и визуални :D
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 12 сеп 2013, 18:24

К'во става тука, влизам - към 20 нови теми. Бре, да ви се начуди човек. Пý, да не ви е уроки! :D

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Мнение от venom_961 » 13 сеп 2013, 10:11

Ico_BG написа:К'во става тука, влизам - към 20 нови теми. Бре, да ви се начуди човек. Пý, да не ви е уроки! :D
Да бе, покрай 5-цата малко живна форума. Радвам се и аз. Трябва наистина да се съберем някой път за SA-MP/MTA. :razz:
Изображение

Потребителски аватар
lemark
Контакти:

Мнение от lemark » 14 сеп 2013, 11:04

Незнам пичове в тоя сървър дето написах влизат max 10 човека(истински чудо ще е, ако влязат 15). Чакам ви! Админите малко не обръщат внимание и ни ограничават да правим мапове за сървъра ама.. :D Пиша се hitzi(базик), помагам на всички новодошли с пари, къщи и какво ли не. Има и евенти победителя зема 1 милион, останалите до 300k xD. Като цяло е як сървъра, но с тези админи на мен много неми харесва ама като е само той български сървър и telneta...
Изображение

Заключена

Върни се в “Говорилнята”