Дата и час: 17 Яну 2018, 22:11

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 1 [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Въпрос относно моралната страна на един мод за СА
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2014, 19:10 
Новодошъл
Аватар

Чудих се къде да я дяна тази тема, че се чудя дали да използвам един по-точно два мода, които променят цвета на кожата на Си Джей, семейството му и бандата от черен на бял. Опитвам се да реша дали е морално да се използва мод, който променя цвета на кожата, защото нито съм расист още по-малко ги толерирам. Моето съображение, да реша да пробвам модовете е свързано с това, че ми е странно, че няма бяла банда в играта. Интересно ми е да чуя и други мнения по въпроса. Оставям настрана това, че по всеизвестни причини черния цвят не е на мода в БГ.

Заглавие: Re: Въпрос относно моралната страна на един мод за СА
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2014, 20:01 
Вманиачен
Аватар

Не мисля че ще е голям проблем ако го направиш :) . То май имаше такива завършени модове по замундата където CJ е бял, не черен, а и това че искаш да е бял не означава че си расист а просто искаш бял герой/банда. То не е морално и да убиваш хора и да минаваш на червено ама в играта го правим постоянно :) . Освен това в играта има доста банди в които хората са бели - Vagos, Varrios, Rifa, Triads, Da Nang Boys и др. (макар че триадите са китайци ама пак са горе доло бели :) )

Едит:
Просто се сетих за това :mhihi:
https://www.youtube.com/watch?v=5UNO9ddF-W4#t=77

МнениеПубликувано на: 10 Юни 2014, 20:29 
Новодошъл
Аватар

Вагос и ацтеките са мексиканци. Като казах "бели" имах предвид американска банда. До колкото знам от документалните филми за гангстерския живот(любопитство да видя как е в живота не само в играта) по улиците и в затворите белите американци и мексиканците пак се делят, защото вторите са с леко мургава дори загоряла кожа и не ги считат за чисто бели
Екшъна в играта е неморален в реалния живот няма спор, обаче си остава там. Докато това с цвета на кожата засяга болна тема и в реалния живот. От тази гледна точка се чудих, до колко е морално. Пък и с мода White Grove Gang изглеждат по-тежкарски с черни дрехи и черни цайси(Смоук и Райдър, особено втория е като напушен терминатор :mhihi: ).
Пък Си Джей като го направих бял не се стърпях да му сложа мод да се държи като Нико Белич, да има зуум с оръжия и радар и като се добави :IV: стил стрелба от движение е просто машина за убиване и без развити умения пък със със тях, който ми запали фитила тесен му се вижда града :rock: :twisted: :die: :D

МнениеПубликувано на: 10 Юни 2014, 20:38 
Вманиачен
Аватар

Абе то погледнато от тая страна расистко е да няма нито една бяла банда :) . A колкото до болната тема - то в момента в америка ако не наемеш някой черен на работа той веднага може да те нарече расист докато ако не наемеш бял - белия няма право да се оплаква. Това е расизъм към белите :) . Иначе за играта не мисля че някой ще има нещо против. Ако на теб ти харесва така другото не е толкова важно. На мен лично ми харесва идеята за такава бяла банда, пък още по-добре ако е grove street.

МнениеПубликувано на: 10 Юни 2014, 21:24 
Новодошъл
Аватар

Както винаги до истината най-лесно се достига чрез поглед от поне две гледни точки :) Мен също ме кефи идеята за бяла банда. Малко е странно при някои разговори, ама чак пък толкова няма, кой да гледа. Освен това обичам да нося черно и сега мога да го правя на воля и в играта :) Към тези два мода добавих и още един да са по-корави войниците на Гроув така да се каже. Стрелят по-точно, имат повече кръв и други такива. В оригинален вид няма смисъл да ги наемам за друго освен пушечно месо, а с мода помагат яко. Особено при стрелба от движение като ги под пукаме с 4 пустинни орела става як купон за сметка на балас, вагос и гаджетата им от полицията :mhihi:
ХОХОХО проблема с черния герой е решен. Намерих си як мод за моя любимец от Марвъл Блейд и яко му се кефя :) Ако се сбият с Върколака(другия ми любимец) не се наемам да залагам кой кого :mhihi:

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2014, 23:28 
just a lunatic
Аватар

A.T.L. написа:
. (макар че триадите са китайци ама пак са горе доло бели :) )

Не бъркай расите, Китайците са си Азиатци, а там БЯЛ като БЯЛ на Европеидната раса няма - жълти са, бледо жълти такива. Жълтеникави.

Все едно да кажеш, че чернокожите /афроамериканци/ са ''горе долу'' червени като native северно американските индианци /които в действителност са тъмни на цвят, но не и черни/.

И тук не говорим за всички кръвосмешения на нации, раси и народи където ВЕЧЕ е пълно в нашето съвремие с милиони мулати /мелези/.

По скоро вероятно си искал да кажеш, че просто са СВЕТЛИ, т.е със светла кожа...

МнениеПубликувано на: 25 Юни 2014, 15:58 
Сериозен
Аватар

Спомням си за кой мод говориш. Прези близо 6-7 години също го бях инсталирал, просто защото бял ми е харесвал повече. Изобщо не съм преценявал моралната или неморалната страна на нещата. Във Fallout игрите пък има мод, в който можеш да убиваш децата в играта - представям си там как ще се зачудиш :mhihi:

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа