Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Sin city, Nevada, Europa или нещо друго ?

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Frankie
Вманиачен
Регистриран: 16 май 2008, 17:12

Re: Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Мнение от Frankie » 22 авг 2008, 18:36

Я чакайте малко бе ... живеем в 2008 ... кви са тия графики и топ даун вю ... тая игра като е за нинтендо ... да не значи, че ще е като едновремешните нинтендота ... ся има суперяки нинтендо ... едва ли ще е за пренебрегване играта ... аз си мисля че ще е нещо като VCS или LCS ... ;)

Claude

Мнение от Claude » 22 авг 2008, 19:19

Повярвай ми, и тези игрички имат голям потенциал. Както вече казах още ръчкам супер марио, така че такива игри още не са за хвърляне.

Потребителски аватар
xakepa_12
Новодошъл
Регистриран: 04 мар 2005, 17:07
Контакти:

Мнение от xakepa_12 » 20 ное 2008, 21:36

GTA: Chinatown Wars ще включва почти целия Liberty City

Според информация както на испанското списание Hispana, така и на Nintendo Power, първата GTA игра, която ще се появи за DS - Chinatown Wars, няма да включва само Китайския квартал на Liberty City, както се твърдеше първоначално, а почти целия град без Alderney (Liberty City версията на Ню Джърси).

В допълнение станаха известни и някои други подробности около многоочакваното заглавие. Камерата на GTA: Chinatown Wars ще бъде изометрична, подобно на първите две части на поредицата (GTA 1 и 2). Графиката на новото отроче на Rockstar Leeds ще бъде със сел шейдинг, тоест ще напомня за комикс. Също така станаха известни още няколко геймплейни аспекта на новата GTA, при които ще влиза в действие тъч-скрийна на DS - със стилуса ще можем да използваме своето PDA, което ще се използва за четене на имейли, разглеждане на картата на града, GPS навигация, избор на радио-станция и разглеждане на статистиките на героя.

"Тази игра има пълната тежест и енергия на GTA продукция," е заявил продуцента на играта Дан Хаусър пред Nintendo Power. Новата част от GTA поредицата се очаква в периода между февруари и април 2009-та година.

Източник: http://gamerzhut.com/home/
GTA PLAYER SINCE 2002

NoBLe
Сериозен
Регистриран: 08 дек 2007, 13:53

Мнение от NoBLe » 20 ное 2008, 21:42

тая игра ще е провал :x

Потребителски аватар
VaNkAtA
Прекаляващ
Регистриран: 15 окт 2007, 15:35
Контакти:

Мнение от VaNkAtA » 23 ное 2008, 20:54

Не очаквах нещо по-добро от това....
http://www.edge-online.com/magazine/gta ... page=0%2C0

NoBLe
Сериозен

Мнение от NoBLe » 23 ное 2008, 21:33

и Рокстар очакват някаква печалба от това ? Защо я изкарват само за нинтендо ДС
1. Едва ли има много нинтендо геймъри
2. Тва нинтендо изкарва по-грозна графика и от първата GTA :D

Claude

Мнение от Claude » 26 ное 2008, 16:12

ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение

Тук има още снимки.

EDIT: и това че нямало нинтендо геймъри е пълна измислица. Има разбира се, не сравнявайте нещата с България!

NoBLe
Сериозен

Мнение от NoBLe » 26 ное 2008, 16:52

аз не казах че бяна а че са малко!

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 26 ное 2008, 20:24

Нинтендо ДС е най-тъпата конзола, за да е евтина са я направили възможно най-скапана, вместо R* да се занимават с нещо смислено правят Chinatown Wars за да продадат някакви си 20 милиона бройки от 20 доларова игра. Играта също като конзолата ще е невероятен боклук, разочарован съм от това че рокстар само за пари правят нещо лошо (но оборотно). Повярвайте ми, за N-Gage S60 Нокии биха я направили с по хубава графика. Asphalt 4 HD разбива откъм графика повечето нинтендо игри.

Потребителски аватар
vgerov93
Начинаещ
Регистриран: 16 фев 2008, 11:20
Контакти:

Мнение от vgerov93 » 29 ное 2008, 23:28

NoBLe написа:и Рокстар очакват някаква печалба от това ? Защо я изкарват само за нинтендо ДС
1. Едва ли има много нинтендо геймъри
2. Тва нинтендо изкарва по-грозна графика и от първата GTA :D
ХаХа...Само мога да ти се изсмия...и на всички други дет коментират погрешно играта!Вие изобщо нямате представа колко хора имат ДС или др конзоли, а сте тръгнали да приказвате.Мога да Ви кажа че ДС до скоро беше след ПС2 по продажба...И графиката на играта никък не е зле, това че Вие не сте пипали ДС да видите как изглежда от там, а си правите сведения по-снимките на вашата резолюция на мониторите!Не!Графиката не е по-лоша, реолюцията е по-ниска(от на GTA, естествено - тя е за ПЦ...)Пък и е феноменално че ще включва почти целия град, и е 3д... :die:
thestig93 написа:Нинтендо ДС е най-тъпата конзола, за да е евтина са я направили възможно най-скапана, вместо R* да се занимават с нещо смислено правят Chinatown Wars за да продадат някакви си 20 милиона бройки от 20 доларова игра. Играта също като конзолата ще е невероятен боклук, разочарован съм от това че рокстар само за пари правят нещо лошо (но оборотно). Повярвайте ми, за N-Gage S60 Нокии биха я направили с по хубава графика. Asphalt 4 HD разбива откъм графика повечето нинтендо игри.
Ае, я си наври поста в уаа, тъпако! :D (опа) Говориш пълни глупусти!Нещасник...
:iii: Grand Theft Auto III
:VC: Grand Theft Auto Vice City
:sa: Grand Theft Auto San Andreas
:IV: Grand Theft Auto IV
THE BEST GAMES EVER.

Потребителски аватар
ChRRRRp
Сериозен
Регистриран: 07 авг 2008, 23:22

Мнение от ChRRRRp » 29 ное 2008, 23:47

Ей пишлеме , опитваш се да си налагаш мнението си което нас вообще не ни интересува.

NINTENDО DS SUX

А кажи ми нещо бе "тъпако" (;
Изображение

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 30 ное 2008, 00:19

vgerov93 написа:Ае, я си наври поста в уаа, тъпако! :D (опа) Говориш пълни глупусти!Нещасник...
STFU bitch , бати кучката осрана , заври си го тва нинтендо в гъз+а

Потребителски аватар
hphbp
Начинаещ
Регистриран: 21 май 2006, 12:28
Контакти:

Мнение от hphbp » 30 ное 2008, 02:43

Цивилизовани хора еййй... Ако имах Nintendo DS щях да я играя, ама не бих си взел конзолата заради играта само. :)

Потребителски аватар
ChRRRRp
Сериозен
Регистриран: 07 авг 2008, 23:22

Мнение от ChRRRRp » 30 ное 2008, 03:00

Брат ми има дс и знам какво е. Зайгравка за пътувания. Играта ше е пълен боклук 100% само защото конзолата не й позволява повече.
Изображение

Потребителски аватар
vgerov93
Начинаещ
Регистриран: 16 фев 2008, 11:20
Контакти:

Мнение от vgerov93 » 30 ное 2008, 09:20

ChRRRRp написа:Брат ми има дс и знам какво е. Зайгравка за пътувания. Играта ше е пълен боклук 100% само защото конзолата не й позволява повече.
Ае, ти си боклук ве!Играта може да се окаже най-добрата за ДС, мога да са басирам че от нея ще изкарат повече пари от :IV: за ПЦ.
STFU bitch , бати кучката осрана , заври си го тва нинтендо в гъз+а
Също моа се басирам, че не си пипал друга конзола освен Плейстейшън?Така ли е?Пипал ли си ДС, ъ? :die:
:iii: Grand Theft Auto III
:VC: Grand Theft Auto Vice City
:sa: Grand Theft Auto San Andreas
:IV: Grand Theft Auto IV
THE BEST GAMES EVER.

Отговори

Върни се в “Бъдещи серии на GTA”