Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Sin city, Nevada, Europa или нещо друго ?

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Re: Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Мнение от heaher » 30 ное 2008, 10:24

vgerov93 написа:
ChRRRRp написа:Брат ми има дс и знам какво е. Зайгравка за пътувания. Играта ше е пълен боклук 100% само защото конзолата не й позволява повече.
Ае, ти си боклук ве!Играта може да се окаже най-добрата за ДС, мога да са басирам че от нея ще изкарат повече пари от :IV: за ПЦ.
STFU bitch , бати кучката осрана , заври си го тва нинтендо в гъз+а
Също моа се басирам, че не си пипал друга конзола освен Плейстейшън?Така ли е?Пипал ли си ДС, ъ? :die:
Да бе тия не милиони а милиарди ще вземат от :IV: ще и е трудно да вземат повече Chinatown Wars
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 30 ное 2008, 10:47

vgerov93 написа:Също моа се басирам, че не си пипал друга конзола освен Плейстейшън?Така ли е?Пипал ли си ДС, ъ? :die:
PS1, PS2, PS3 , NES ( Хардуерно копие не истинската) , Gameboy Advance и Colur , Jaguar, Sega Genesis мисля че имах когато бях на 4. ЗАГУБИ БАСА :die: но да найстина ДС не съм пипал но имам на представа какво е , чел съм доста за него и не е хубаво , каква е тая графика верно , в 21 век сме , е на PSP - то евала му праим много е добро като се има на предвид че е 2004 година но айде да не обръщаме темата във спорове коя конзола е по добра , просто се знае че ДС е по лошата и дотук със спора :wink: . Аз като GTA фен няма да пропусна да пробвам играта на емулатор но просто защото е на ДС няма как да я направят хубава.

Потребителски аватар
vgerov93
Начинаещ
Регистриран: 16 фев 2008, 11:20
Контакти:

Мнение от vgerov93 » 30 ное 2008, 11:03

@heaher те само от торент тракерите ще си загубят парите! :wink: За конзолете направиха рекордна продажба ама за ПЦ...
@thestig93 е добре де, ае спираме спора :D ама не си пипал ДС :twisted: !!!Самата игра ще е яка за възможностите на ДС, истествено неможеш да я сравняваш с конзолите или ПЦ...
:iii: Grand Theft Auto III
:VC: Grand Theft Auto Vice City
:sa: Grand Theft Auto San Andreas
:IV: Grand Theft Auto IV
THE BEST GAMES EVER.

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 30 ное 2008, 11:42

Човека е прав, незнам какво му се хвърляте. DS в никакъв случай не е лоша конзолка, даже мога да кажа че е супер симпатична, по простата причина че за разлика от PSP в нея е вложена оригиналност, не е като PSP, което макар и да е супер откъм избор на игри и 3Д графика да не предлага кой знае колко нововъведения.

+ това не можете да кажете че играта е боклук, преди дори да сте видяли опаковката на витрината. Сигурен съм че Рокстар имат скрит коз че да си позволят такъв риск. А и вземете поне се аргументирайте вместо да псувате като каруцари :?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ChRRRRp
Сериозен
Регистриран: 07 авг 2008, 23:22

Мнение от ChRRRRp » 30 ное 2008, 12:49

ЩЕ ме карате да я зимам за да видя що за стока е. Но просто самата конзола не позволява нещо повече от стил gta 1 или 2 . Аз съм барал дс всичките ни игри с брат ми са оригинални така че напълно си знам за какво става въпро (;
Изображение

Claude

Мнение от Claude » 11 дек 2008, 21:30

Абе нека да излезе играта пък после да говорим кое е тъпо и кое не!

Потребителски аватар
vanko94
Начинаещ
Регистриран: 24 окт 2008, 17:26

Мнение от vanko94 » 26 яну 2009, 00:59

В тази тема се показаха някои от най-;ошите страни на потребителите във форума. :mhihi: :mhihi:
Иначе по темата - и според мен ще е пълен шит - не искам да споря с никого!
Изображение

Lost Season 6.

Потребителски аватар
Unlimited
Вманиачен
Регистриран: 01 юни 2008, 15:50

Мнение от Unlimited » 26 яну 2009, 11:48

Времето ще покаже що за игра е.И аз не разбирам защо Р* са се върнали в 2Д ерата(знам де, Нинтендо ДС не потдържа 3Д доколкото знам).Това което видях от скрииншотовете ме разочарова.Прилича повече на комикс, но мисля, че нямаме право да съдим Р* за ибора им.Все пак трябва да изпробват и нови неще :wink:
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

Мнение от Claude » 31 яну 2009, 17:14

Стига сте плюли конзолата. Просто е от по-нисък клас, не може да прави невъзможни неща. Колкото може - толкова. Важното е играта да е интересна, а не графиката каква ще е.

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 31 яну 2009, 17:18

Вместо да плюете конзолата вижте скрийншоти: http://www.gtagaming.com/gtacw. Лично мене ме радва... Няма как да е като :IV: но и това стига. :)
Изображение

Потребителски аватар
FoRsI
Новодошъл
Регистриран: 11 юли 2007, 01:32
Контакти:

Мнение от FoRsI » 01 фев 2009, 00:18

stallion написа:Вместо да плюете конзолата вижте скрийншоти: http://www.gtagaming.com/gtacw. Лично мене ме радва... Няма как да е като :IV: но и това стига. :)
И на мен ми харесва. Като гледам това е все едно GTA 4 ,обаче Нинтендо версия.
Вижте тук:
Изображение
Има хот дог.

Изображение
Тази реклама където пише "XXX Videos and girls XXX" съм я виждал в GTA 4 ,точно пред интернет клупа в средния град. виж на картата

Също така радара ще е същия:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
vanko94
Начинаещ
Регистриран: 24 окт 2008, 17:26

Мнение от vanko94 » 02 фев 2009, 21:16

На мен пък хич не ми харесват скрийншотите. Според мен най-добрата алтернатива на притежателите на тая конзола да играят GTA е да си купят един PS2 и да джиткат Сан Андреас или :iii: , LC:S, :VC:, :VC: S и :sa:. Или още по-добре ако искат преносима конзола - PSP. Вайс Сити Сторийс кефи далеч повече от това ... според мен! :) Според мен нямаше нужда да правят нова GTA през 2009 специално за притежателите ка тези конзоли. Ще кажеш, че им е забранено да играят на други платформи. Лично мнение, моля не ми се карайте :)
Изображение

Lost Season 6.

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan

Мнение от stallion » 03 фев 2009, 20:26

Мен пък ме е яд че си нямам конзолката, да поиграя, кефи ме.
ПП: Колко струва горе долу?
Изображение

Потребителски аватар
Ton4o
Вманиачен
Регистриран: 08 яну 2009, 16:13

Мнение от Ton4o » 03 фев 2009, 22:36

stallion написа:Мен пък ме е яд че си нямам конзолката, да поиграя, кефи ме.
Ако толкова ти се играе можеш да подкараш играта на емулатор. :wink:

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan

Мнение от stallion » 03 фев 2009, 23:15

Ton4o написа:
stallion написа:Мен пък ме е яд че си нямам конзолката, да поиграя, кефи ме.
Ако толкова ти се играе можеш да подкараш играта на емулатор. :wink:
Всеки знае че оригиналното си е друго, сега :IV: пиратката ми прави проблеми с интернет кафетата пък ти само и се кефиш с оригинала, тъй че CW може би ще си е по-добре на Нинтендото. И пак тъпия въпрос: Колко струва едно Нинтендо?
Изображение

Отговори

Върни се в “Бъдещи серии на GTA”