Next GTA , какво мислите че рокстар ще направят

Sin city, Nevada, Europa или нещо друго ?

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Re: Next GTA , какво мислите че рокстар ще направят

Мнение от venom4et0o » 02 апр 2011, 23:57

Преди малко гледах едно клипче и се замислих дали пък V-цата би могла да бъде в Дубай. Ще бъде интересно. Някакъв хамериканец отишъл в Дубай да краде на шейховете петрола и естествено скъпите коли :rock:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 02 апр 2011, 23:59

Забелязвам, че на доста места казваш хАмерика и хамериканец. Може ли да знам защо? :mhihi:
Доста добре ще е, ако бъде в Дубай. Интересно, ако героя живее в Бурж Дубай или на някой от 'светските островчета'.
Боже, ами онези фонтани, това е истински рай! Ще бъде супер! Боже.. използвам доста често това обръщение.. :roll:

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 03 апр 2011, 00:15

Ico_BG написа:Забелязвам, че на доста места казваш хАмерика и хамериканец. Може ли да знам защо? :mhihi:
Ами ако си гледал често "Пълна (Б)лудница" ще разбереш защо. Е, поне в предишните епизоди, а не в "Пренареждането". От време на време Храчков влизаше в ролята на некое и друго сиганин и доста шесто гувориши с едно х пред повечето думи. "Хади муууу" :mhihi:

А също така и Любо Нейков по "Комиците" когато е в ролята на поредното сиганин като Хот Доги Дог също така говори. Особено един път като беше казал "Сдравейте на 'сичкото публика. Аз съм сиганския рапер Хот Доги Дог. Моето халтернатива е хамериканското рапер Снуп Доги Дог" :mrgreen:

Иначе за следващата GTA ще бъде също така интересно, ако не е в някой от досегашните градове. Бих предложил Москва, но знам какви са отношенията на хамериканците и братушките и малко се съмнявам :mhihi:
Този път трябва да ни изненадат с нещо по-по-най. Също може и Сидни, или Хонг-Конг, а защо ли пък не и Рио де Жанейро. Хубав град, с достатъчно потенциал за една доста добра сюжетна линия. Като знам по Южна Америка какво е положението с престъпниците. Може би и някой бивш служител на Фидел Кастро :roll:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
DoubleV_80
Новодошъл
Регистриран: 01 юни 2010, 12:58

Мнение от DoubleV_80 » 03 апр 2011, 01:19

venom4et0o написа:
Ico_BG написа:Забелязвам, че на доста места казваш хАмерика и хамериканец. Може ли да знам защо? :mhihi:
Ами ако си гледал често "Пълна (Б)лудница" ще разбереш защо. Е, поне в предишните епизоди, а не в "Пренареждането". От време на време Храчков влизаше в ролята на некое и друго сиганин и доста шесто гувориши с едно х пред повечето думи. "Хади муууу" :mhihi:

А също така и Любо Нейков по "Комиците" когато е в ролята на поредното сиганин като Хот Доги Дог също така говори. Особено един път като беше казал "Сдравейте на 'сичкото публика. Аз съм сиганския рапер Хот Доги Дог. Моето халтернатива е хамериканското рапер Снуп Доги Дог" :mrgreen:

Иначе за следващата GTA ще бъде също така интересно, ако не е в някой от досегашните градове. Бих предложил Москва, но знам какви са отношенията на хамериканците и братушките и малко се съмнявам :mhihi:
Този път трябва да ни изненадат с нещо по-по-най. Също може и Сидни, или Хонг-Конг, а защо ли пък не и Рио де Жанейро. Хубав град, с достатъчно потенциал за една доста добра сюжетна линия. Като знам по Южна Америка какво е положението с престъпниците. Може би и някой бивш служител на Фидел Кастро :roll:
Хах, това с Любо Нейков май съм го гледал, ама ако имаш линк с видео ми пиши на лично :mhihi: Иначе аз си предпочитам следващата GTA да е пак някъде в Америка... Предпочитам английски език пред някъкъв азиатски. Някой беше споменал за Дубай... За следващата, задължително още малко повече екстри (например със течение на мисиите, да се сменят и сезоните... няма да е зле :)) Много ги обичам обаче "black boys" :D 8) Ако не следващата, то поне по-следващата да бъде подобие на Сан Андреас (ако трябва и да е само един град, а не три както в :sa:), но пак същото - войни между банди и т.н.
Liverpool FC, Sporting CP, Atletico de Madrid

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 03 апр 2011, 08:06

DoubleV_80 написа:Иначе аз си предпочитам следващата GTA да е пак някъде в Америка... Предпочитам английски език пред някъкъв азиатски. Някой беше споменал за Дубай... За следващата, задължително още малко повече екстри (например със течение на мисиите, да се сменят и сезоните... няма да е зле :)) Много ги обичам обаче "black boys" :D 8) Ако не следващата, то поне по-следващата да бъде подобие на Сан Андреас (ако трябва и да е само един град, а не три както в :sa:), но пак същото - войни между банди и т.н.
Да, това със сезоните ще бъде супер. На първата мисия е през есента и хоп след няколко мисии вече е зима, вали сняг и много подобни. Ама ако е в извънамерикански град то няма как R* да пропуснат да си е на инглиш. Все пак те са американци, а и навсякъде (почти де) се знае английския като език, така че няма да очакваме испанско-говорим герой. Е, може да бъде латино, черен, азиатец и още много предположения. Пък и кой е казал, че задължително трябва да е герой. Може да е и без х*у, демек да е от женския пол :(
Изображение

Потребителски аватар
DoubleV_80
Новодошъл
Регистриран: 01 юни 2010, 12:58

Мнение от DoubleV_80 » 03 апр 2011, 10:56

venom4et0o написа:
DoubleV_80 написа:Иначе аз си предпочитам следващата GTA да е пак някъде в Америка... Предпочитам английски език пред някъкъв азиатски. Някой беше споменал за Дубай... За следващата, задължително още малко повече екстри (например със течение на мисиите, да се сменят и сезоните... няма да е зле :)) Много ги обичам обаче "black boys" :D 8) Ако не следващата, то поне по-следващата да бъде подобие на Сан Андреас (ако трябва и да е само един град, а не три както в :sa:), но пак същото - войни между банди и т.н.
Може да е и без х*у, демек да е от женския пол :(
Дано не !! ... :D Мен ме съмнява все пак, че ще е извън Америка, но ще видим. :)
Liverpool FC, Sporting CP, Atletico de Madrid

Потребителски аватар
kiko111
Начинаещ
Регистриран: 16 ное 2008, 10:25

Мнение от kiko111 » 11 апр 2011, 22:58

GTA V ще бъде в San Andreas ето вище някакво клипче: :D

http://www.youtube.com/watch?v=URgdKamZhOA

Имам чувството, че тая година на 03.08 ще излезе :D
Изображение
I am Brucie Kibbutz - Play Free Online Games

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 11 апр 2011, 23:26

Не е сигурно... :roll:

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 11 апр 2011, 23:35

kiko111 написа:Имам чувството, че тая година на 03.08 ще излезе :D
Още сега се откажи от тази дата. :)
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
denis_tes
Сериозен
Регистриран: 04 апр 2009, 21:34

Мнение от denis_tes » 12 апр 2011, 00:05

Chin Check GTA Style:
It's time for some west coast, fuckin cowards
I'd have seen CJ rockin parties for hours
And I'd have seen Sweet f*ckin b*tches from Howard
And I'd have seen Ryder give away Impalas
So f*ck Niko Bellic and the white superpowers
:rock:
Време е за малко nigga bullshhh...u know what..Дано има повече роля за моя човек.Sweet.Той събужда всичко Ice Cuber-ско в мен. :mhihi: .Само дано CJ не е главния герой.Дано е Sweet.Или некое Homie от Hood-а :rock: .Лелееее.Дано е верно.Аз ви казвам 213132 часа ще джиткам на тая игра ако наистина е това което си мисля.Ама аз знам те Rockstar са Homie-та и ще направят всичко възможно да се кефим. :rock: 8)
Toq dole prili4a na MC Ren, kopele myahahah
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
M_Power
L.Vance
Регистриран: 02 апр 2009, 14:26

Мнение от M_Power » 12 апр 2011, 00:09

Vice City ми допадаше повече като идея :/
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 12 апр 2011, 14:27

M_Power написа:Vice City ми допадаше повече като идея :/
Не само на теб... :)
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Discount
Напреднал
Регистриран: 27 дек 2010, 11:10

Мнение от Discount » 12 апр 2011, 18:01

Доколкото разбрах действието се развивало в лондон, дано да е лъжа, лондон е доста тъп и гаден град, тексас ще е яко :D, или аляска.
Изображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 12 апр 2011, 18:29

Discount написа:Доколкото разбрах действието се развивало в лондон, дано да е лъжа, лондон е доста тъп и гаден град, тексас ще е яко :D, или аляска.
lolololololololololololololololol..... ;D

Какво има във Аляска повече, за сравнение в Лондон, че е бил тъп град, точно обратното е, във Аляска е тъпо... А, и да те светна, след като сравняваш градове Лондон е град, но Аляска и Тексас - не... :lol:

И, да, Лондон е много хубав град, но ти определено си от хората, които се кефят само на "стъклени" комерсиални небостъргачи?
Последна промяна от nrjboyan на 12 апр 2011, 18:45, променено общо 1 път.
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Best Ed
Вманиачен
Регистриран: 26 яну 2011, 17:49

Мнение от Best Ed » 12 апр 2011, 18:32

Как Лондон ще тъп град ти нормален ли си ? :shock:

Отговори