Дата и час: 18 Яну 2018, 13:22

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 15 от 16 [ 228 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Next GTA , какво мислите че рокстар ще направят
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2011, 22:57 
Неконтролируем
Аватар

Преди малко гледах едно клипче и се замислих дали пък V-цата би могла да бъде в Дубай. Ще бъде интересно. Някакъв хамериканец отишъл в Дубай да краде на шейховете петрола и естествено скъпите коли :rock:

Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Апр 2011, 22:59 
Умопобъркан
Аватар

Забелязвам, че на доста места казваш хАмерика и хамериканец. Може ли да знам защо? :mhihi:
Доста добре ще е, ако бъде в Дубай. Интересно, ако героя живее в Бурж Дубай или на някой от 'светските островчета'.
Боже, ами онези фонтани, това е истински рай! Ще бъде супер! Боже.. използвам доста често това обръщение.. :roll:

Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Апр 2011, 23:15 
Неконтролируем
Аватар

Ico_BG написа:
Забелязвам, че на доста места казваш хАмерика и хамериканец. Може ли да знам защо? :mhihi:

Ами ако си гледал често "Пълна (Б)лудница" ще разбереш защо. Е, поне в предишните епизоди, а не в "Пренареждането". От време на време Храчков влизаше в ролята на некое и друго сиганин и доста шесто гувориши с едно х пред повечето думи. "Хади муууу" :mhihi:

А също така и Любо Нейков по "Комиците" когато е в ролята на поредното сиганин като Хот Доги Дог също така говори. Особено един път като беше казал "Сдравейте на 'сичкото публика. Аз съм сиганския рапер Хот Доги Дог. Моето халтернатива е хамериканското рапер Снуп Доги Дог" :mrgreen:

Иначе за следващата GTA ще бъде също така интересно, ако не е в някой от досегашните градове. Бих предложил Москва, но знам какви са отношенията на хамериканците и братушките и малко се съмнявам :mhihi:
Този път трябва да ни изненадат с нещо по-по-най. Също може и Сидни, или Хонг-Конг, а защо ли пък не и Рио де Жанейро. Хубав град, с достатъчно потенциал за една доста добра сюжетна линия. Като знам по Южна Америка какво е положението с престъпниците. Може би и някой бивш служител на Фидел Кастро :roll:

Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Апр 2011, 00:19 
Новодошъл
Аватар

venom4et0o написа:
Ico_BG написа:

Ами ако си гледал често "Пълна (Б)лудница" ще разбереш защо. Е, поне в предишните епизоди, а не в "Пренареждането". От време на време Храчков влизаше в ролята на некое и друго сиганин и доста шесто гувориши с едно х пред повечето думи. "Хади муууу" :mhihi:

А също така и Любо Нейков по "Комиците" когато е в ролята на поредното сиганин като Хот Доги Дог също така говори. Особено един път като беше казал "Сдравейте на 'сичкото публика. Аз съм сиганския рапер Хот Доги Дог. Моето халтернатива е хамериканското рапер Снуп Доги Дог" :mrgreen:

Иначе за следващата GTA ще бъде също така интересно, ако не е в някой от досегашните градове. Бих предложил Москва, но знам какви са отношенията на хамериканците и братушките и малко се съмнявам :mhihi:
Този път трябва да ни изненадат с нещо по-по-най. Също може и Сидни, или Хонг-Конг, а защо ли пък не и Рио де Жанейро. Хубав град, с достатъчно потенциал за една доста добра сюжетна линия. Като знам по Южна Америка какво е положението с престъпниците. Може би и някой бивш служител на Фидел Кастро :roll:

Хах, това с Любо Нейков май съм го гледал, ама ако имаш линк с видео ми пиши на лично :mhihi: Иначе аз си предпочитам следващата GTA да е пак някъде в Америка... Предпочитам английски език пред някъкъв азиатски. Някой беше споменал за Дубай... За следващата, задължително още малко повече екстри (например със течение на мисиите, да се сменят и сезоните... няма да е зле :)) Много ги обичам обаче "black boys" :D 8) Ако не следващата, то поне по-следващата да бъде подобие на Сан Андреас (ако трябва и да е само един град, а не три както в :sa:), но пак същото - войни между банди и т.н.

МнениеПубликувано на: 03 Апр 2011, 07:06 
Неконтролируем
Аватар

DoubleV_80 написа:
Иначе аз си предпочитам следващата GTA да е пак някъде в Америка... Предпочитам английски език пред някъкъв азиатски. Някой беше споменал за Дубай... За следващата, задължително още малко повече екстри (например със течение на мисиите, да се сменят и сезоните... няма да е зле :)) Много ги обичам обаче "black boys" :D 8) Ако не следващата, то поне по-следващата да бъде подобие на Сан Андреас (ако трябва и да е само един град, а не три както в :sa:), но пак същото - войни между банди и т.н.

Да, това със сезоните ще бъде супер. На първата мисия е през есента и хоп след няколко мисии вече е зима, вали сняг и много подобни. Ама ако е в извънамерикански град то няма как R* да пропуснат да си е на инглиш. Все пак те са американци, а и навсякъде (почти де) се знае английския като език, така че няма да очакваме испанско-говорим герой. Е, може да бъде латино, черен, азиатец и още много предположения. Пък и кой е казал, че задължително трябва да е герой. Може да е и без х*у, демек да е от женския пол :(

Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Апр 2011, 09:56 
Новодошъл
Аватар

venom4et0o написа:
DoubleV_80 написа:
Иначе аз си предпочитам следващата GTA да е пак някъде в Америка... Предпочитам английски език пред някъкъв азиатски. Някой беше споменал за Дубай... За следващата, задължително още малко повече екстри (например със течение на мисиите, да се сменят и сезоните... няма да е зле :)) Много ги обичам обаче "black boys" :D 8) Ако не следващата, то поне по-следващата да бъде подобие на Сан Андреас (ако трябва и да е само един град, а не три както в :sa:), но пак същото - войни между банди и т.н.

Може да е и без х*у, демек да е от женския пол :(

Дано не !! ... :D Мен ме съмнява все пак, че ще е извън Америка, но ще видим. :)

МнениеПубликувано на: 11 Апр 2011, 21:58 
Начинаещ
Аватар

GTA V ще бъде в San Andreas ето вище някакво клипче: :D

http://www.youtube.com/watch?v=URgdKamZhOA

Имам чувството, че тая година на 03.08 ще излезе :D

Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Апр 2011, 22:26 
Умопобъркан
Аватар

Не е сигурно... :roll:

Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Апр 2011, 22:35 
Умопобъркан
Аватар

kiko111 написа:
Имам чувството, че тая година на 03.08 ще излезе :D

Още сега се откажи от тази дата. :)

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Апр 2011, 23:05 
Сериозен
Аватар

Chin Check GTA Style:
It's time for some west coast, fuckin cowards
I'd have seen CJ rockin parties for hours
And I'd have seen Sweet f*ckin b*tches from Howard
And I'd have seen Ryder give away Impalas
So f*ck Niko Bellic and the white superpowers
:rock:
Време е за малко nigga bullshhh...u know what..Дано има повече роля за моя човек.Sweet.Той събужда всичко Ice Cuber-ско в мен. :mhihi: .Само дано CJ не е главния герой.Дано е Sweet.Или некое Homie от Hood-а :rock: .Лелееее.Дано е верно.Аз ви казвам 213132 часа ще джиткам на тая игра ако наистина е това което си мисля.Ама аз знам те Rockstar са Homie-та и ще направят всичко възможно да се кефим. :rock: 8)

Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Апр 2011, 23:09 
L.Vance
Аватар

Vice City ми допадаше повече като идея :/

МнениеПубликувано на: 12 Апр 2011, 13:27 
Умопобъркан
Аватар

M_Power написа:
Vice City ми допадаше повече като идея :/

Не само на теб... :)

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Апр 2011, 17:01 
Напреднал
Аватар

Доколкото разбрах действието се развивало в лондон, дано да е лъжа, лондон е доста тъп и гаден град, тексас ще е яко :D, или аляска.

МнениеПубликувано на: 12 Апр 2011, 17:29 
Умопобъркан
Аватар

Discount написа:
Доколкото разбрах действието се развивало в лондон, дано да е лъжа, лондон е доста тъп и гаден град, тексас ще е яко :D, или аляска.

lolololololololololololololololol..... ;D

Какво има във Аляска повече, за сравнение в Лондон, че е бил тъп град, точно обратното е, във Аляска е тъпо... А, и да те светна, след като сравняваш градове Лондон е град, но Аляска и Тексас - не... :lol:

И, да, Лондон е много хубав град, но ти определено си от хората, които се кефят само на "стъклени" комерсиални небостъргачи?

Последна промяна nrjboyan на 12 Апр 2011, 17:45, променена общо 1 път

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Апр 2011, 17:32 
Вманиачен
Аватар

Как Лондон ще тъп град ти нормален ли си ? :shock:

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 15 от 16 [ 228 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа