Grand Theft Auto: Vice City 2

Sin city, Nevada, Europa или нещо друго ?

Модератор: GTA-BG Модератори

MaLyKoLiU
Регистриран: 12 юли 2009, 16:06

Re: Grand Theft Auto: Vice City 2

Мнение от MaLyKoLiU » 15 май 2010, 14:24

LibertyCityStories Е3 е най-голямото експо за годината... тази година май ще се проведе в LA в продължение на 3 дни между 14-16 юни до колкото помня... :D на него всеки производител представя бъдещи заглавия, предлагат на присъстващите да изпробват някоя нова игра която ще излезе скоро и т.н. :) Xbox и PS ще представят нови модели на техните платформи и др. :)

П.П. Сбогом :lol:

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 15 май 2010, 14:31

LibertyCityStories написа:знам :D :cry: просто предчувствах че следващия който пише ще го потвърди :x ем то кат не мога да продължа напред в ерата на GTA,спрях на San Andreas,че аз за кво живея тогава ве :die: Сбогом на всички :die: :cry: :mhihi:
Не се отчайвай, компютър не се купува всеки ден. Нали вече си таксиЖия, пък и си сингъл, така че с определени ограничения всеки месец, за известно време (предполагам не много) ще събереш пари за що-годе свестен компютър :wink: Моя не е нещо особено, но преди година и половина го взех за 1050лв, заедно с монитор 22'. Като се има предвид че е с Intel Core 2 Duo 2,53GHz, 3GB RAM, 640GB HDD, NVidia 9500GT 1GB мисля че за тези пари е страхотен. :) Пък и за това време съм сменил единствено гадната платка MSI с Gigabyte EP41-UD3L и съм доста доволен засега. Поне новите игри ми тръгват що-годе добре :)
ПП: Тва име Vice City 2 въобще не е в стила на Rockstar. Съмнява ме да има подобна игра. Ако има, тя ще е с друго име. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
yMeH
Напреднал
Регистриран: 26 май 2008, 22:30

Мнение от yMeH » 15 май 2010, 15:05

stallion написа:
LibertyCityStories написа:знам :D :cry: просто предчувствах че следващия който пише ще го потвърди :x ем то кат не мога да продължа напред в ерата на GTA,спрях на San Andreas,че аз за кво живея тогава ве :die: Сбогом на всички :die: :cry: :mhihi:
Не се отчайвай, компютър не се купува всеки ден. Нали вече си таксиЖия, пък и си сингъл, така че с определени ограничения всеки месец, за известно време (предполагам не много) ще събереш пари за що-годе свестен компютър :wink: Моя не е нещо особено, но преди година и половина го взех за 1050лв, заедно с монитор 22'. Като се има предвид че е с Intel Core 2 Duo 2,53GHz, 3GB RAM, 640GB HDD, NVidia 9500GT 1GB мисля че за тези пари е страхотен. :) Пък и за това време съм сменил единствено гадната платка MSI с Gigabyte EP41-UD3L и съм доста доволен засега. Поне новите игри ми тръгват що-годе добре :)
ПП: Тва име Vice City 2 въобще не е в стила на Rockstar. Съмнява ме да има подобна игра. Ако има, тя ще е с друго име. :roll:
По-добре си вземи конзола!!!
Изображение

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ
Регистриран: 06 окт 2009, 20:37

Мнение от yodaag » 15 май 2010, 15:07

Taка е, със сигурност следващата GTA няма да я има за PC
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Потребителски аватар
M_Power
L.Vance
Регистриран: 02 апр 2009, 14:26

Мнение от M_Power » 15 май 2010, 15:43

Аре на бас че ще я има...това че забавиха EFLC за ПЦ и ПС3 не означава че вече се отказват от PC-то това си беше съвсем комерсиална цел..пуснаха я за Xbox за да могат сички луди фенове които примерно имат ПЦ или ПС3 a не Xbox да сe набутат и да си вземат Xbox....а за това от Xbox са дали луди пари на R*
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ

Мнение от yodaag » 15 май 2010, 16:28

Вече всички компании смятат, че конзолите са бъдещето,защото при тях няма толкова голямо пиратство, следователно все по-малко игри ще излизат за PC
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 15 май 2010, 16:46

yodaag написа:Вече всички компании смятат, че конзолите са бъдещето,защото при тях няма толкова голямо пиратство, следователно все по-малко игри ще излизат за PC
Да, но конзолите са си направени специално за игрите. И е много по-хубаво според мен. :D
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
M_Power
L.Vance
Регистриран: 02 апр 2009, 14:26

Мнение от M_Power » 15 май 2010, 17:14

Ама и двамата цъкате на ПЦ :mrgreen:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 15 май 2010, 17:27

L.Vance написа:Ама и двамата цъкате на ПЦ :mrgreen:
е аз отскоро имам Xbox 360 Elite, но проблема е, че не ми се дават пари за игри и имам само 2. :mhihi:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 15 май 2010, 17:52

Да ама за сметка на това се оръси с 400лв за видео карта, като можеше за тия пари да си хакнеш бокса и да си вземеш още 2 игри :mhihi: А след това обяснявай, че предпочиташ да играеш на конзолата.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 15 май 2010, 18:00

Предпочитам, но зависи от играта. EFLC бях пробвал миналата година у един приятел и в сравнение с компютъра ми е много по-неудобно. :mrgreen:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ

Мнение от yodaag » 15 май 2010, 19:06

Обаче самата игра е доста по-удобна от PC, защото поне не ти изчезват текстурите и нямаш тези характерни са РС бъгове.Все пак чувствай се свободен да ми подариш ХВОХ-а си ако не те кефи :wink:
Изображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 15 май 2010, 19:22

ее сега кефи ме. Той на мен ми е подарък може да се каже. Но като управление EFLC ми е по-удобно на PC. Иначе за графиката няма спор, кашона бие. :mrgreen:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
miami4life
Прекаляващ
Регистриран: 16 юни 2008, 15:54

Мнение от miami4life » 15 май 2010, 23:07

L.Vance написа:Аре на бас че ще я има...това че забавиха EFLC за ПЦ и ПС3 не означава че вече се отказват от PC-то това си беше съвсем комерсиална цел..пуснаха я за Xbox за да могат сички луди фенове които примерно имат ПЦ или ПС3 a не Xbox да сe набутат и да си вземат Xbox....а за това от Xbox са дали луди пари на R*
Който не си спомня,по този начин бяха забавили и :sa: за ПЦ но я пуснаха все пак.
Изображение

Потребителски аватар
SabeR
Сериозен
Регистриран: 17 авг 2009, 15:36

Мнение от SabeR » 15 май 2010, 23:16

Абе приатство непиратство те пак взимат солидна сума пари от GTA Маниаците, които като мен предпочитат да я купят. И сега с този мултиплейър създадоха причина на PC геймърите да я купуват. Така че не вярвам R* да спрат да произвеждат GTA за PC. :wink:
Изображение
Изображение
Изображение

Отговори

Върни се в “Бъдещи серии на GTA”