Дискусии,проблеми и въпроси part 3 !

За играта - обща дискусия.

Модератор: GTA-BG Модератори

10[BG]
Регистриран: 09 авг 2009, 19:39

Re: Дискусии,проблеми и въпроси part 3 !

Мнение от 10[BG] » 28 мар 2011, 19:02

Здравейте ии имам един въпрос нали има мод за freerun и други такива с анимации, които не са от играта как може и аз да си направя някаква анимация

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 28 мар 2011, 19:10

Поне основни познания с 3ds max, скриптове (Kam's GTA sripts и т.н.). Мисля, че можеше от една доста известна програма, чието име забравих (мисля, че беше Euphoria), та.. от тази програма да се експортира анимацията в 3ds max. Лично на мен така ми е по-добре, защото анимирането в макса ми е малко трудно. Но да не те въвличам във разни филми, вземи прочети тази тема:

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=386917

:D :wink:

10[BG]
Регистриран: 09 авг 2009, 19:39

Мнение от 10[BG] » 28 мар 2011, 19:13

мерси много бързо докато отида до магазина :Д

DaVinci
Регистриран: 22 апр 2011, 19:20

Мнение от DaVinci » 22 апр 2011, 20:30

Здравейте!
От скоро си направих мой сървър обаче искам малко да го стегна, щото в него нищо не може да се прави. Ползвам MTA:SA, а НЕ този вид SA-MP. Разбрах от къде да си свалям Script и Resource-и, но не знам къде да ги сложа. :mhihi:
Имам файлове за Login Panel и Save System които за сега са ми от първостепенна важност...В архивите им има някакви .lua файлове и meta.xml
Та ако може да споделите кое къде се слага (Maps, Scripts, Gamemodes и Resources), ще съм стращно благодарен.

При мен ето така е инсталационната папка...

E:\Install\GTA-SanAndreas\server\mods\deathmatch\resources

Предположих че като нещата са Resources то трябва да ги сложа в папката Resources, сложих ги там (Като архив, като папка и дори направо ги резархивирах в нея) но нищо не се получава... :shock: Pls Help :doubt:

Потребителски аватар
Боги
Вманиачен
Регистриран: 11 юни 2008, 13:31

Мнение от Боги » 23 май 2011, 18:21

Момчета, реших да си припомня доброто старо време тези дни, свалих си HOODLUM от Zamunda, като изпитан, стар, добър и работещ релийз. Обаче какво забелязвам ? Някакси всички цветове в играта бият на един зеленикав оттенък, независимо дали е вода, дим от ауспух и т.н. Сложих си няколко коли (около 10, от които 1 само не работи като хората) и когато играя се случва доста често да ме изхвърля... а колите са на 97% оригинални, картата не е пипана, модове не са слагани, абсолютно нищо не е правено. Все още се чудя защо това се получава. Освен това, някой може ли да даде линк към работеща и хубава оригинална игра?
National
Organisation of
Man
Against
Amazonian
Masterhood

NO MA'AM

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 23 май 2011, 18:54

Пробвай да изтриеш gta_sa.set от (...)\My Documents\GTA San Andreas User Files\. За всеки случай направи бекъп.

Отговори

Върни се в “GТА SА: Основен Раздел”