Дискусии,проблеми и въпроси part 3 !

За играта - обща дискусия.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Регистриран: 16 юни 2004, 22:14
Контакти:

Дискусии,проблеми и въпроси part 3 !

Мнение от sixkiller » 02 авг 2005, 22:32

Тук ще се обсъждат САМО проблеми който неса свързани с геимплеиа на играта!
За всички останали си има нужните категории и теми.
Ако и този път започнете да обсъждате нещо друго, като малки букви например, ще има part 4 в който ще се пише само с писмена заявка към мен!
Изображение

riddick
Сериозен
Регистриран: 13 юли 2005, 17:14
Контакти:

Мнение от riddick » 02 авг 2005, 22:40

Аз предлагам когато се мине на offtopic тези мнения да се трият.отговори на лично събщение за да не се минава на offtopic още от началото!

Потребителски аватар
GTAfan
just a lunatic
Регистриран: 08 сеп 2004, 08:10
Контакти:

Мнение от GTAfan » 02 авг 2005, 23:02

няма да съдирам никой /от pt.2 където ми спря нета преди да се намеся ! :evil: /,НО този пост,моят е последният извън темата ! следва ДЕЛ оттук нататък,и то сериозно !
Изображение

Потребителски аватар
SwiFecS
Регистриран: 17 авг 2005, 13:58
Контакти:

Мнение от SwiFecS » 18 авг 2005, 17:21

изтеглих си HOODLUM и го инсталирах. ИСКА МИ CD/DVD Crack ли ми трябва? От къде да го взема? HELP МОЛЯ

Потребителски аватар
Crazy Frog
Напреднал
Регистриран: 26 юни 2005, 00:08

Мнение от Crazy Frog » 18 авг 2005, 18:05

Ами ако е крак влез в дата-та пиши -"hoodlum" на категория всички и ще намериш тва което ти трябва. (търсил съм има много кракове и темподобни)

ПП: Скоро ще напраа една тема "Как да използваме търсачката" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
SwiFecS
Контакти:

Мнение от SwiFecS » 18 авг 2005, 18:27

нищо не намерих. Може би защото не знам какво да търся!

Потребителски аватар
Crazy Frog
Напреднал

Мнение от Crazy Frog » 18 авг 2005, 18:56

За да ти помогна ми кажи това hoodlum игра ли е. Защото ако е играи ти иска диск значи ти трябва крак. Аз ще ти постна няколко линка ;)

Потребителски аватар
SwiFecS
Контакти:

Мнение от SwiFecS » 18 авг 2005, 19:03

мерси,но се оправих :lol: намерих crack-а
сега да видя как да пъхна всички mod-ове..

Потребителски аватар
GTAfan
just a lunatic
Регистриран: 08 сеп 2004, 08:10
Контакти:

Мнение от GTAfan » 18 авг 2005, 22:51

Crazy Frog написа:За да ти помогна ми кажи това hoodlum игра ли е. Защото ако е играи ти иска диск значи ти трябва крак. Аз ще ти постна няколко линка ;)
HOODLUM е групата с въпросният рилийз на :sa:
Изображение

Потребителски аватар
Crazy Frog
Напреднал

Мнение от Crazy Frog » 18 авг 2005, 23:18

Това не го знаех. 10х

Потребителски аватар
super-man
Новодошъл
Регистриран: 15 май 2005, 20:33

Мнение от super-man » 19 авг 2005, 09:49

Crazy Frog написа:За да ти помогна ми кажи това hoodlum игра ли е. Защото ако е играи ти иска диск значи ти трябва крак. Аз ще ти постна няколко линка ;)
хаха браво Frog а аз изкам да питам защо ме изхвърля от играта като я набъхам със коли но задиължително му давам тва кадето пише архив нешто си дане би да съм вкарал кофти кола но от преди пак съм слагал много коли даже същите но не е правело този проблем а сега нещо стана и немога да си обясна защо когато преинсталирам играта и сложа пак колите ми дава същия проблем
:) Зантее ли че кгоато чтеете нисапаното, вжано е пръвтаа и поледсанта бквуа от дмаута да бдаът на мсятото си. Твоа ивда да пкаоже че вскичтоо твоа вемре котео сте попрлеили в уилчище е нпразано . :)

Потребителски аватар
Crazy Frog
Напреднал

Мнение от Crazy Frog » 19 авг 2005, 13:33

Ами да от колите е :mrgreen: :mrgreen: , когато качваш мноого нови коли понякога играта се бъгва, и играеш 2-3 минути и те изхвърля. Винаги след като качиш нови коли си рестартирай машината. А ако сега и удариш 1-2 рестарта сигурно пак ще се оправи. На мен тоя проблем ми става след всяка качена кола :mrgreen: :mrgreen: но след рестарт всичко е ОК. :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen:

DirecT-X
Регистриран: 12 сеп 2005, 17:23

Мнение от DirecT-X » 13 сеп 2005, 01:21

imam problem pri installaciqta na SA izteglih go mauntvam go zarejda prozoreca za instalaciqta cukam install game i poveche ne zarejda kakuv moje da e problema ?

забрави ли за кирилицата ? GTAfan

riddick
Сериозен
Регистриран: 13 юли 2005, 17:14
Контакти:

Мнение от riddick » 13 сеп 2005, 09:30

DirecT-X написа:imam problem pri installaciqta na SA izteglih go mauntvam go zarejda prozoreca za instalaciqta cukam install game i poveche ne zarejda kakuv moje da e problema ?

забрави ли за кирилицата ? GTAfan
А от каде си я свалил,мойе да е дефемтен файла.Аз си я свалих от арената и нямам никви проблеми
Изображение

Потребителски аватар
super-man
Новодошъл
Регистриран: 15 май 2005, 20:33

Мнение от super-man » 13 сеп 2005, 12:20

Crazy Frog написа:но след рестарт всичко е ОК. :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen:
при мене ги нема тия екстри ако ще да му биеш и 5 рестарта после като си пуснеш играта играеш 10 мин и аиде пак на ново
:) Зантее ли че кгоато чтеете нисапаното, вжано е пръвтаа и поледсанта бквуа от дмаута да бдаът на мсятото си. Твоа ивда да пкаоже че вскичтоо твоа вемре котео сте попрлеили в уилчище е нпразано . :)

Отговори

Върни се в “GТА SА: Основен Раздел”