Дата и час: 16 Яну 2018, 23:30

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 6 от 7 [ 96 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Дискусии,проблеми и въпроси part 3 !
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2010, 20:17 
Nissan Skyline Fan
Аватар

...Еми тръгни да им обясняваш на ония индианци от VBOX-a :mhihi: 100 пъти им казах че няма как да е Нико, ама те големите геймъри :mhihi: Наскоро видях геймплей на :IV: и един вика "Коя е играта" :lol:

МнениеПубликувано на: 05 Апр 2010, 16:19 
Вманиачен
Аватар

stallion написа:
...Еми тръгни да им обясняваш на ония индианци от VBOX-a :mhihi: 100 пъти им казах че няма как да е Нико, ама те големите геймъри :mhihi: Наскоро видях геймплей на :IV: и един вика "Коя е играта" :lol:

Простолюдието на България и изгонените от реалните форуми бълват глупости във ВеБокс-а /не всички, но масово е така/ :mhihi:

Against
Amazonian
Masterhood

NO MA'AM
 Профил  

Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2010, 22:35 
Новодошъл
Аватар

super-man написа:
Crazy Frog написа:
За да ти помогна ми кажи това hoodlum игра ли е. Защото ако е играи ти иска диск значи ти трябва крак. Аз ще ти постна няколко линка ;)

хаха браво Frog а аз изкам да питам защо ме изхвърля от играта като я набъхам със коли но задиължително му давам тва кадето пише архив нешто си дане би да съм вкарал кофти кола но от преди пак съм слагал много коли даже същите но не е правело този проблем а сега нещо стана и немога да си обясна защо когато преинсталирам играта и сложа пак колите ми дава същия проблем

Имам същия проблем

МнениеПубликувано на: 19 Авг 2010, 22:43 
Умопобъркан
Аватар

Предния пич може да е слагал същите коли, ама от същите автори ли са? Просто
трябва да запомните, че като слагате нещо ново, особено кола, трябва да проверявате дали
всяка една тръгва правилно, за да знаете за после къде е проблема, ако има такъв. А не да набъхате
50 коли и да се чудите къде е проблема .. :?

Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Авг 2010, 22:08 
Новодошъл
Аватар

Искам да попитам - може ли да си направя така GTA-то, че да няма мисии, къщите да не са купени и т.н. Сигурно е някакъв мод ... Намерих сейфове, но там къщите и тия работи всичко е изкупено и т.н. Мерси предварително.

И най-важното - всички магазини и работни места "little missions" да са отворени. :)

МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010, 08:14 
Умопобъркан
Аватар

GaM[e]R написа:
Искам да попитам - може ли да си направя така GTA-то, че да няма мисии, къщите да не са купени и т.н. Сигурно е някакъв мод ... Намерих сейфове, но там къщите и тия работи всичко е изкупено и т.н. Мерси предварително.

И най-важното - всички магазини и работни места "little missions" да са отворени. :)

Аз лично не мисля че разбрах въпроса много добре,но все пак така както го разбрах,доколкото аз знам няма начин всички мисии да са минати а да няма мисии,все пак някои мисиисе вземат от закупени собствености,в Сан Андреас изоставеното летище в пустинята,във Вайс Сити Клуб Малибу,за GTA IV нищо не знам обаче.обаче защо не си уточнил за коя от всички GTA говориш,или за всички общо,но така няма как да се каже щото всяка GTA си е отделна за себе си,във всяка историята е направена по различен начин

Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010, 09:59 
Новодошъл
Аватар

LibertyCityStories написа:
GaM[e]R написа:

Аз лично не мисля че разбрах въпроса много добре,но все пак така както го разбрах,доколкото аз знам няма начин всички мисии да са минати а да няма мисии,все пак някои мисиисе вземат от закупени собствености,в Сан Андреас изоставеното летище в пустинята,във Вайс Сити Клуб Малибу,за GTA IV нищо не знам обаче.обаче защо не си уточнил за коя от всички GTA говориш,или за всички общо,но така няма как да се каже щото всяка GTA си е отделна за себе си,във всяка историята е направена по различен начин

Ами за GTA:San Andreas говоря. Във повечето модове, minimal, maximal, misterix, bgracer и т.н. Мисии няма, всичко е отворено и т.н. Чудех се дали няма начин да няма мисии без мод, що ли? Щото всички са бъгави.. Както и да е, мойта работа няма да стане. :)

МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010, 22:29 
Новодошъл
Аватар

Имам проблем с клео 3.преди да си преинсталирам уиндоуса си слагах клео скриптчета и тръгваха нямах пробреми.
След преинсталацията не ми тръгват никакви.
Защо така не вярвам проблема да е в уиндоуса защото тои е оригинален. :sa: :die: :die:

МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010, 22:54 
Умопобъркан
Аватар

Ем инсталирай си го наново: ИЗТЕГЛИ

Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2010, 16:45 
Новодошъл
Аватар

Знаете ли дали има нещо като Free Mode на GTA:SA? Мостовете да са отключени, къщите да се купуват (да не са с червени иконки), да има little missions (малки мисии)...Много ми се ще да има такова нещо, ей! :D

МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2010, 08:58 
Умопобъркан
Аватар

GaM[e]R написа:
Знаете ли дали има нещо като Free Mode на GTA:SA? Мостовете да са отключени, къщите да се купуват (да не са с червени иконки), да има little missions (малки мисии)...Много ми се ще да има такова нещо, ей! :D

Мисля че намерих това което искаш,вярно че имаше нещо такова http://zazmahall.de/ZAZGTASANATORIUM/za ... ped%20Main

Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2010, 20:39 
Новодошъл
Аватар

LibertyCityStories написа:
GaM[e]R написа:

Мисля че намерих това което искаш,вярно че имаше нещо такова http://zazmahall.de/ZAZGTASANATORIUM/za ... ped%20Main

Мерси!!! Точно такова нещо ми трябваше. Сега го тегля после ще пиша какво е станало. :)

ЕДИТ: Ммм...таковата :D Как да го сложа?

МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2010, 21:35 
Nissan Skyline Fan
Аватар

Ммм, таковата, щом е Main.scm mod, значи слагаш файла в data > script, и заменяш оригиналния Main.scm. :D Предупреждавам те, че на сменен Main.scm сейвовете не тръгват, така че си направи бекъп ;)

МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2010, 22:05 
Умопобъркан
Аватар

stallion написа:
Ммм, таковата, щом е Main.scm mod, значи слагаш файла в data > script, и заменяш оригиналния Main.scm. :D Предупреждавам те, че на сменен Main.scm сейвовете не тръгват, така че си направи бекъп ;)

Ми той уж искаше да почва нова игра в която всичко да е отворено,тъй че предполагам няма да ползва сейфовете,но все пак ако му потрябва оригиналния main.scm нека не пита и за него тук,а да се сети че в сайта има меню BACKUP и да си го изтегли оттам

Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2010, 09:00 
Новодошъл
Аватар

Мхм ок, мерси.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 6 от 7 [ 96 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа