Дата и час: 18 Яну 2018, 13:41

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 2 [ 30 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Link/Info: Пач v1.01
МнениеПубликувано на: 22 Сеп 2005, 00:08 
just a lunatic
Аватар

GTA: SA v1.01 patch добавя поддръжка на вече стандартните HDTV резолюции, премахва известните до момента проблеми и най-вече - премахва възможността да използвате скандалния Hot Coffe мод.

Пълен списък с подобренията и нововъведенията, които пачът нанася:
    Допълнения:
    - Добавена е поддръжка на вече стандартните HDTV резолюции - 720p и 1080i (авторите предполагат, че 1080p също се поддръжа, но не със сигурност)
    - Актуалната версия се показва в началния екран

Отстранени проблеми:
    - Оправен е проблемът с обновените операционни системи (пример: върху Windows 98 се инсталира Windows XP), където в регистъра са посочени два фолдера "My Documents".
    - Оправен е проблемът със забиването на играта при влизане в менюто с допълнителни настройки на видеото при карти с 32 MB видео рам (този тип карти не се поддържат и за тях е предвиден единствено режима 640*480 в 16 и 32 битов цвят). В този е твърде възможно да се забелязват "черни пътища" и други графични проблеми.
    - Оправен е проблемът със забиването на играта при влизане в менюто с допълнителни настройки на видеото при машини с два активни монитора.
    - Бутонът "Numpad 5" от клавиатурата вече е достъпен в конфигурацията на контролите
    - Оправен е проблемът с изчезващия звук при редица конфигурации - т.нар. "Rain / Thunderstorm" бъг
    - Подобрен е стрийминга от DVD диска
    - Коригирани са проблемите със звука при влизане/излизане в коли и сгради
    - Коригирани са проблемите с "танцуващите" тайминги в играта
    - Оправен е проблемът със забиването на играта при използването на собствени (на играча) аудио файлове за радиото ако ограничителят е забранен)

US patch v1.01 (11 MB) / EU patch v1.01 (11 MB)

ПП..старо,но полезно пък и го няма никъде из форума! 8)

Последна промяна GTAfan на 02 Ное 2007, 18:07, променена общо 2 пъти

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2005, 00:34 
Vice Cop
Аватар

мерси за пача
но така и не са оправили дразнещия проблем с хората които стават на триъгълници и изчезват

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2005, 04:11 

бихте ли ми казали след инсталацията на пача трябва ли да се инсталира и някакъв крак или се използва същият крак от версия 1.0 или въобще не се слага крак след като сложа пача ???

Профил  

Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008, 13:06 
Умопобъркан
Аватар

jape написа:
мерси за пача
но така и не са оправили дразнещия проблем с хората които стават на триъгълници и изчезват

Извинете ме че пиша в дърта тема,ама сега за първи път я поглеждам и не мога да разбера какъв е този проблем за кйто приказва Jape.Аз не съм виждал да става такова нещо

Профил  

Заглавие: Re: Link/Info: Пач v1.01
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008, 17:27 
Вманиачен
Аватар

Абе оставете :sa: , дайте да я връткаме още 2-3 месеца и посре ще се наслаждаваме на :IV:
А до Р* - По-добре да си гледат работата , да не вземат да оплескат :IV: -та нещо , и да не се занимават
със :sa: вече ! :lol: :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008, 20:03 
Напреднал
Аватар

Не зарязвай :sa: ей. Велика игра е !!

Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008, 20:20 
Вманиачен
Аватар

emovalkov95 написа:
Не зарязвай :sa: ей. Велика игра е !!

Да , ама като излезни :IV: -та бързо-бързо ще я забравиш

Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008, 20:30 
Напреднал
Аватар

По-точно когато излязат модовете с коли за :IV: , иначе нито една ГТА не е яка без нови коли, а не някакви брички, които се разпадат когато се блъснеш в някой стълб. Представете си какъв ще е тунингът на :IV: ( 8) ) , а дали ще има тунинг? :?

Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008, 20:57 
Вманиачен
Аватар

Нз за туннинг , ама признай че има коли в шграта които те кефят от самосебеси и които моеш и да не заменяш -
такава например е и полицейската кола от Санфиеро - copcarsf , мен BUS i perenial също си ме кефят.

И като казах перениал , когато веднъж бях на среща с Мишер /гадето от сан фиеро/ тя ми каза :
My furst car was perenial , или тя казва , че нейната първа кола е била перениал.

Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008, 21:08 
Напреднал
Аватар

Е да - рейнчър(много прилича на рейндж роувър вогуе), савана, бравура :mhihi: и др.

Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Мар 2008, 10:03 
Умопобъркан
Аватар

emovalkov95 написа:
Е да - рейнчър(много прилича на рейндж роувър вогуе), савана, бравура :mhihi: и др.

А знаете ли че в СА има два Rancher-а.Единия е Rnchlure,а другия си е Rancher(казвам ги както ги пише във vehicles.ide,handling.cfg и т.н.).Подозирам че Rnchlure е оня дето си с него като те гонят Da Nang Boys ли кви бяха s motori,дето си като стръв,докато оня немия грозния китаец се измъкваше.Дето на мисията накрая спираш до едно крайпътно магазинче и ония като виждат че си ти и викат "It's a decoy(или нещо такова казваха),backj to Chinatown".Не знам какво ще е специалното на тази кола,предполагам че е тя,защото не помня на друга мисия да се използва Rancher,също така правя съпоставка с оная Manana на GTA 3 дето има труп в багажника,тя например ако сте я намирали чрез GGMM ще знаете че е CORPSE,но в играта пак си е Manana.

Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Мар 2008, 10:09 
Вманиачен
Аватар

LibertyCityStories написа:
emovalkov95 написа:

А знаете ли че в СА има два Rancher-а.Единия е Rnchlure,а другия си е Rancher(казвам ги както ги пише във vehicles.ide,handling.cfg и т.н.).Подозирам че Rnchlure е оня дето си с него като те гонят Da Nang Boys ли кви бяха s motori,дето си като стръв,докато оня немия грозния китаец се измъкваше.Дето на мисията накрая спираш до едно крайпътно магазинче и ония като виждат че си ти и викат "It's a decoy(или нещо такова казваха),backj to Chinatown".Не знам какво ще е специалното на тази кола,предполагам че е тя,защото не помня на друга мисия да се използва Rancher,също така правя съпоставка с оная Manana на GTA 3 дето има труп в багажника,тя например ако сте я намирали чрез GGMM ще знаете че е CORPSE,но в играта пак си е Manana.

В началото мислех че ми говориш за FBIRANCHER , но като попрочетох разбрах че греша.
Обаче тази кола дето даваш аз не я открих в GGMM

Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Мар 2008, 10:30 
Умопобъркан
Аватар

Цитат:
В началото мислех че ми говориш за FBIRANCHER , но като попрочетох разбрах че греша.

Коя от двете,CORPSE или RNCHLURE щото аз в момента имам само GTA3 и няма как да видя тая от СА,иначе за CORPSE ето
Изображение

Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Мар 2008, 10:44 
Вманиачен
Аватар

LibertyCityStories написа:
Цитат:

Коя от двете,CORPSE или RNCHLURE щото аз в момента имам само GTA3 и няма как да видя тая от СА,иначе за CORPSE ето

Говоря ти и за двете , ама аз май съм с ВИП мода , и нещо няма да намеря

Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Апр 2008, 22:33 
Неконтролируем
Аватар

за широко екранни монитори ли. еми аз не знам но на братчетка ми която е със монитор ASUS който е 17" 1440х900. На нея на very high със 6x Anti ailiasing и 1280х720 резолиуция и вирви супер с 32 кадара и няма разтегнато место, освен ако не включа SA Camera Hack и всичко става много широко

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 2 [ 30 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа