Дата и час: 18 Яну 2018, 23:25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Другите шофьори
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2013, 17:41 
Новодошъл
Аватар

Здравейте. Възможно ли е да се промени начина, по който останалите шофьори в играта карат автомобилите? Например, по магистралите се кара много бързо, както си караш с нормална скорост, нито бавно, нито бързо и изведнъж някой те нацепи отзад супер здраво и ти съсипе колата, която си запазил "цяла" преди това... :mhihi: Благодаря предварително! :)

Заглавие: Re: Другите шофьори
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2013, 11:06 
Напреднал
Аватар

Ако промениш handling-а на дадена кола, и шоферите ще я карат различно.

МнениеПубликувано на: 18 Мар 2013, 19:00 
Новодошъл
Аватар

А как да отворя файла и да променя текстовете там ала-бала? Предполагам файла е handling.cfg във GTA San Andreas/data?

МнениеПубликувано на: 11 Май 2013, 00:13 
Вманиачен
Аватар

Мога да ти обясня но няма да ме разбереш, по-добре си изтегли handling едитор но това в случая няма да помогне понеже скоростта на магистралата не се влияе от handlinga на колите, там те развиват доста по-големи скорости, независимо от колата.

МнениеПубликувано на: 19 Фев 2014, 10:10 
Новодошъл
Аватар

Според мен при проблеми с трафика се разравяш за редактирани handling.cfg, popcycle.dat и stream. Има най-различни така че си реши сам кой ти допада най-много. Лично аз обаче имам две версии(чиста и модифицирана), защото има мисии, където модернизирания трафик бих го сравнил с чийт по простата причина, че трафика не се опитва да ме прецака или шансовете за това са малки. Освен това по време на състезанията в стадион не съм сам срещу всички а се получава истинско състезание. Когато търсиш бих ти препоръчал да пробваш първо в http://www.gtagarage.com защото там са най-добрите по мое мнение що се отнася до трафик, а и по принцип модификациите им са много класни и не правят проблеми. Избягвай всичко руски модификации задължително.
П.П. Извинявам се за бъмпа на темата но според мен това е идеалния вариант за да се оправи трафика. Казвам го от личен опит. На кратко замяна на 3те файла с такива за реалистични скорост, поведение и spawn(не мога да намеря точна дума за това) на возилата и peds(е мога да намеря точна дума за това).

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа