Другите шофьори

За играта - обща дискусия.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
DoubleV_80
Новодошъл
Регистриран: 01 юни 2010, 12:58

Другите шофьори

Мнение от DoubleV_80 » 17 мар 2013, 17:41

Здравейте. Възможно ли е да се промени начина, по който останалите шофьори в играта карат автомобилите? Например, по магистралите се кара много бързо, както си караш с нормална скорост, нито бавно, нито бързо и изведнъж някой те нацепи отзад супер здраво и ти съсипе колата, която си запазил "цяла" преди това... :mhihi: Благодаря предварително! :)
Liverpool FC, Sporting CP, Atletico de Madrid

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Re: Другите шофьори

Мнение от venom_961 » 18 мар 2013, 11:06

Ако промениш handling-а на дадена кола, и шоферите ще я карат различно.
Изображение

Потребителски аватар
DoubleV_80
Новодошъл
Регистриран: 01 юни 2010, 12:58

Мнение от DoubleV_80 » 18 мар 2013, 19:00

А как да отворя файла и да променя текстовете там ала-бала? Предполагам файла е handling.cfg във GTA San Andreas/data?
Liverpool FC, Sporting CP, Atletico de Madrid

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 11 май 2013, 01:13

Мога да ти обясня но няма да ме разбереш, по-добре си изтегли handling едитор но това в случая няма да помогне понеже скоростта на магистралата не се влияе от handlinga на колите, там те развиват доста по-големи скорости, независимо от колата.

Потребителски аватар
methos9696
Новодошъл
Регистриран: 03 мар 2013, 08:24

Мнение от methos9696 » 19 фев 2014, 10:10

Според мен при проблеми с трафика се разравяш за редактирани handling.cfg, popcycle.dat и stream. Има най-различни така че си реши сам кой ти допада най-много. Лично аз обаче имам две версии(чиста и модифицирана), защото има мисии, където модернизирания трафик бих го сравнил с чийт по простата причина, че трафика не се опитва да ме прецака или шансовете за това са малки. Освен това по време на състезанията в стадион не съм сам срещу всички а се получава истинско състезание. Когато търсиш бих ти препоръчал да пробваш първо в http://www.gtagarage.com защото там са най-добрите по мое мнение що се отнася до трафик, а и по принцип модификациите им са много класни и не правят проблеми. Избягвай всичко руски модификации задължително.
П.П. Извинявам се за бъмпа на темата но според мен това е идеалния вариант за да се оправи трафика. Казвам го от личен опит. На кратко замяна на 3те файла с такива за реалистични скорост, поведение и spawn(не мога да намеря точна дума за това) на возилата и peds(е мога да намеря точна дума за това).
UDEP0RtVLtM

Отговори

Върни се в “GТА SА: Основен Раздел”