GTA online

За играта - обща дискусия.

Модератор: GTA-BG Модератори

LSPD
Регистриран: 20 май 2014, 17:32

GTA online

Мнение от LSPD » 25 юли 2014, 18:42

Имам купена GTA SA и искам да питам как може да стане GTA online?
v/ M. Jagiello

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Re: GTA online

Мнение от A.T.L. » 26 юли 2014, 19:38

http://sa-mp.com/download.php
От тук теглиш клиента, и го инсталираш в директорията на играта. След това в папката на играта ще ти се появи нова икона - samp - пускаш я, после долу в ляво цъкаш на internet и чакаш да ти се заредят сървърите. Когато си харесаш някой сървър, го маркираш и горе в ляво има зелена стрелка с която се свързваш към сървъра, иначе може и с 2 клика или десен клик и connect. И после ако искаш сървърите които ти харесват ги добавяш към favorite за да ги намираш по-бързо :wink:

LSPD

Мнение от LSPD » 28 юли 2014, 12:32

Ще пробвам!Благодаря :D
v/ M. Jagiello

LSPD

Мнение от LSPD » 29 юли 2014, 23:03

Много ти благодаря! Стана. Ама много ме трепят в сървърите :mhihi:
v/ M. Jagiello

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 30 юли 2014, 10:26

В различните сървъри има различни команди и би трябвало да има и команда за безсмъртие. Когато пуснеш играта натисни това копче (с него се изписват този ~ и този ` знак и при мен се намира под esc но не знам къде е при теб :) ) с което се отваря едно поле в което пишеш команди (това поле е и за чат). След това напиши /c или /commands или /help и би трябвало да ти покажат какви команди има. В сървъра в който аз играя като напишеш /god и ставаш безсмъртен.
Ето го сървъра ако искаш да го пробваш:
Изображение
HostName:   « UIF - Stunt,Race,DM,Freeroam (0.3z) »
Address: 5.135.137.10:7776
Players: 572 / 1000
Ping: 72
Mode: Stunt,Race,DM,Freeroam (UIF)
Map: Build 97 (UIF)
Поне за него мога да ти помагам, защото знам командите :)
Ако решиш да го пробваш - със /god ставаш безсмъртен, със /v отваряш списък с коли които искаш да ти се появят, със /а списък със анимации за героя със /t ти се отварят списък с места, интериори, състезания и stunt-ове в които може да се телепортираш, /jp ти дава jetpack и има още много, ако напишеш /c ще ти се появят всички команди ;)

LSPD

Мнение от LSPD » 30 юли 2014, 15:09

Много ти благодаря!Ще видя сървъра.Днес даже и приятел си намерих ама нямахме оръжие, а попаднахме на един много ядосан с minigun. :D Вчера пък сгазих един и бях в затвор за 3 минути.Много е яко.Има car spawner в някои сървъри.Карах fbi truck и andromada. :mhihi:
v/ M. Jagiello

LSPD

Мнение от LSPD » 30 юли 2014, 21:14

Карах в един много як сървър.Имаше много банди и те си имаха бази.Не мислех, че с един хамър могат да пътуват толкова много хора :D .Бяха се накачили като на индийски влак.Вътре четирима, а горе трима :D.
Много ти благодаря! :sa:
v/ M. Jagiello

Отговори

Върни се в “GТА SА: Основен Раздел”