GTA SA на Windows Phone

За играта - обща дискусия.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

GTA SA на Windows Phone

Мнение от LibertyCityStories » 28 фев 2016, 10:20

Въпросът ми е дали това https://www.microsoft.com/bg-bg/store/g ... blggh1869z ще тръгне на Microsoft Lumia 532? Питам защото някакъв е писал че тръгва и на 929 въпреки че не е в списъка с поддържаните устройства в описанието на играта. Ще кажете че не е кой знае колко пари,ама едно че не си струва да платя за нещо което няма да ми тръгне,и второ че събирам пари да сменям колата,и без това бавно се събират,затова всеки лев ми е важен.

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Регистриран: 16 юни 2004, 22:14
Контакти:

Re: GTA SA на Windows Phone

Мнение от sixkiller » 29 фев 2016, 02:54

Спецификациите на тези, на които пише че тръгва и на твоя са горе долу сходни. Ако няма друг проблем, би трябвало да тръгне, но немога да гарантирам.
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Re: GTA SA на Windows Phone

Мнение от LibertyCityStories » 29 фев 2016, 06:39

Значи ако не ми тръгне,ти ще ми въстановиш 13.49лв. :mhihi: майтап :mrgreen: като сменя колата,наистина ще го пробвам.Пък дотогава може и GTA V да пуснат :) а някой знае ли нещо за GTA 3 и VC,нали и на тях бяха пуснали мобилни версии,ама дали има за Windows Phone.В Windows магазина само Сан Андреас ми намери.

EDIT: Потърсих дали играта я няма безплатно в Гугъл и я намерих,но щом свалих файла,при опит за инсталация ми дава някаква грешка,което може би значи че наистина не става за моя телефон.

Отговори

Върни се в “GТА SА: Основен Раздел”