Дата и час: 16 Яну 2018, 23:21

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: [Bulgarian] [Heavy] Red County Roleplay
МнениеПубликувано на: 20 Май 2016, 12:48 

Изображение

RC-RP България е един медиум-строг ролплей сървър, който ще бъде хостнат от качествен хост и сървърът ни ще бъде отворен 24 часа в седмицита без стоп. Екипът ни има доста години опит в сферата на ролплей обществото в SA-MP. Аз, собственикът, лично играя в ролплей сървъри от 2009 година, и съм бил лидер на доста фракции и семейства, както и съм взаемал админски позиции. Играл съм в едни от най-строгите сървъри. В Българското общество на SA-MP е имало доста ролплей сървъри, но за нещастие не можеха да се реализират поради незнайни причини. Нашата цел е да отворим един качествен Български ролплей сървър, който няма да се затвори след 1 месец или ще работи само 5 часа на ден, а напротив. Ние ще използваме целия ни опит в ръководенето на този сървър, и ще се стараем да ви доставяме най-доброто обслужване от наша страна. Използваме еднин базов геймод, който доста неща сме променили,  оправяли и сме подобрявали бавно по бавно като и ще продължава да се подобрява, но ние слагаме на първо място Обществото - Вие. Обществото е най-важното нещо за нас. Може да сте прави, че гейммода не е толкова добър, но всичко с времето си. С времето ще се опитваме да подобряваме гейммода, но разбира се с вашата помощ и предложения. За сега ще използваме временен форум, но най-скоро време ще купим и домейн. И ние както повечето ще започнем от някаде, и ще достигнем повече.
Сървърът е още в процес на обработка, но ще публикуваме в този пост и форума преди 5 дена на отварянето на сървъра. Остават само около 1-2 седмици. С този пост целим да информираме все повече хора за да може да се съберем и в деня на отварянето всички заедно да се насладим на това изживяване. Ако сте заинтересовани, моля посете нашия форум, регистрирайте се, канете приятели и ни следете в форума или този пост! Това е нашия форум за сега
http://rc-rp.forums.ag/

Профил  

Заглавие: Re: [Bulgarian] [Heavy] Red County Roleplay
МнениеПубликувано на: 23 Май 2016, 21:22 

някой имали пас и име за админ панела на форума?
мисля да го възобновя

Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Май 2016, 19:10 

Сървъра се пуска днес в 21:00. ИП:87.98.244.35:7771

Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Май 2016, 01:35 

Вече разполагаме и със хостнат Team Speak 3 сървър за комуникация. Всички сте добре дошли!
ip: 164.132.201.157:9244

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа