Дата и час: 19 Яну 2018, 07:21

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 2 [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Има ли смисъл да довърша мода си
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2013, 05:16 
Вманиачен
Аватар

Преди известно време започнах един мод на :VC: но още има какво да се изпипа. Не е перфектен но лично аз го намирам приятен за игра. Все пак още е бета версия но се чудя има ли смисъл въобще да го завършвам - дали изобщо се играят модове на 10 годишни игри. Като гледам как форума бушува от интересни теми като изключим темата за петицата и темите лагва ми какво да правя. Има и друг вариант - да пусна играта като версия 1 и да се приключва, евентуално някога ще го довърша и направя версия 2.0 или нещо подобно. Извинявам се ако е в грешен раздел но мисля че и заглавието ми не е много подходящо така че моля шефа да ми прости.

Заглавие: Re: Има ли смисъл да довърша мода си
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2013, 13:44 
Начинаещ
Аватар

Малко повече информация за мода ти?
Довърши го и го пусни в бета 1.
Аз така ще направя но имам още работи а ако стане скоро ще има бета 2,бета 3 и най накрая финална версия :Д.
Но все пак довърши мода си или поне качи снимки да се види има ли смисъл :Д

http://gta-world.free.bg/ Сайта на PROJECT GTA WORLD By Sinan Djepov ! ! !
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Фев 2013, 14:27 
Новодошъл
Аватар

Покажи за какво става въпрос. Аз с удоволствие ще го сваля и ще го пробвам като излезе.

Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Фев 2013, 23:39 
Вманиачен
Аватар

Бях направил трейлър, но не знам къде е, може да го потърся и да го кача в YouTube. Снимки не съм правил, а и нямам много свободно време, иначе ще направя няколко снимки утре.

МнениеПубликувано на: 20 Фев 2013, 16:53 
Прекаляващ
Аватар

A.T.L. написа:
Преди известно време започнах един мод на :VC: но още има какво да се изпипа. Не е перфектен но лично аз го намирам приятен за игра. Все пак още е бета версия но се чудя има ли смисъл въобще да го завършвам - дали изобщо се играят модове на 10 годишни игри. Като гледам как форума бушува от интересни теми като изключим темата за петицата и темите лагва ми какво да правя. Има и друг вариант - да пусна играта като версия 1 и да се приключва, евентуално някога ще го довърша и направя версия 2.0 или нещо подобно. Извинявам се ако е в грешен раздел но мисля че и заглавието ми не е много подходящо така че моля шефа да ми прости.

Не се притеснявай играят се :!: Ако го качиш в някой торент сайт мода ще има още по голям успех

Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Фев 2013, 01:22 
Вманиачен
Аватар

Извинявам се че не можах да кача трейлър или снимки, но в момента съм мнооого натоварен и главата ме тряска вече... Все пак сега ще кача снимки от клипчета които съм правил играейки мода:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

В мода е добавен дрифт handling изработен лично от мен (правих го няколко дена и мисля че го направих достатъчно прецизен). Колите с дрифт са с увеличено тегло което ви позволява да не се притеснявате от насрещния трафик или лампите и стълбовете. Има драг коли на които им се вдигат предниците (отново мой handling но този път го направих за 10 минути). Добавен е уинд-сърф, джет, водни ски, скейтборд, реалистични околни детайли като слънце, вода, палми (кръвта се извинявам но нещо не стана както трябва). Имах проблеми с рейса "бялата стрела" който ме караше до училище, но го оправих и вече е наред. Сега имам проблем с нещо друго но не знам какво е. променени са взривовете с едни неща направени от мен, модели на коли не мога да правя и относно колите променям само default и handling линиите (няма да споменавам Color защото е елементарно), .col мисля че беше онова за пространството и него колкото мога го манипулирам. Научих и как да работя с .dat файла за сградите и прибавих доста мапове включително стънт карти на абсолютно всеки квартал в целия град. Уникални модели на лодки (с голи жени на носа). Сменени оръжия (искам да сменя и радиата но нямам нерви и време). Cleo графични подобрения мисля да не слагам. Сложил съм между 150 и 300 скина и за да няма объркване съм ги сортирал според типа им и всеки тип има към 20-30 различни вида. Добавил съм ножици, дъски, счупена бухалка цялата в кръв, нож целия в кръв, калашник не си спомням дали прибавих. 2 вида лимузини - хамър и мерцедес. добавил съм и балон с горещ въздух вместо 1 хеликоптер. Подобрил съм значително характеристиките на всички мотори без PCJ 600 понеже управлението се разваляше и за мен не е приятно и мисля че и на вас ще ви е неприятно. Общо взето нищо друго невиждано няма. а а а сложил съм уууникална карта със дрифт планини, която излиза пряко на огромна скейт площадка, която същевременно става и за Free Drifting на празното място в средата.

МнениеПубликувано на: 22 Фев 2013, 16:38 
Новодошъл
Аватар

Довърши го.Изглежда интересно :)

Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Фев 2013, 17:16 
Вманиачен
Аватар

Искам да ми обясни някой как се прави MAP защото имам доста добри идеи а с моделирането на автомобили съм доста сакат. Иначе друга помощ не ми трябва. Става въпрос за V2.0 понеже ще я направя след като си мина Final теста на един курс който е след 1-2 седмици и заради това сега нямам никакво свободно време. Бетата ще я кача на 1-15 март.

МнениеПубликувано на: 23 Фев 2013, 08:58 
Напреднал
Аватар

A.T.L. написа:
Искам да ми обясни някой как се прави MAP защото имам доста добри идеи а с моделирането на автомобили съм доста сакат. Иначе друга помощ не ми трябва. Става въпрос за V2.0 понеже ще я направя след като си мина Final теста на един курс който е след 1-2 седмици и заради това сега нямам никакво свободно време. Бетата ще я кача на 1-15 март.

Това с правенето на мапа си е ужасна болка... Пробвай с MEd, там има възможност за местене и копиране на обекти, но ако искаш твои да си слагаш, ще ти отнеме доста време. :)

МнениеПубликувано на: 23 Фев 2013, 11:20 
Начинаещ
Аватар

Всъщност може да пробва да си направи негови обекти,например-
Аз правя един блок и го слагам в играта за общо 10-15 минути.
Може да пробва човека.
Но трябва да прочете малко уроци за правене на обекти в форума.
И да си изтегли 3ds max 2009 или 2010 защото според мен тези версии са най лесни и наи бързо се правят обекти.

Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Фев 2013, 12:22 
Неконтролируем
Аватар

Довърши го! :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Фев 2013, 17:41 
Вманиачен
Аватар

Утре ще кача клип на който правя дрифт с Мицубишито от бързи и яростни токио дрифт на планината и в града. Освен това ще кача още снимки този път с нормална резолюция :D

Edit: Всъщност ще накарам един приятел да кара за да видя дали съм направил дрифта достатъчно лесен и приятен :)

МнениеПубликувано на: 23 Фев 2013, 22:53 
Вманиачен
Аватар

Не, няма.

Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Фев 2013, 15:36 
Вманиачен
Аватар

Best Ed написа:
Не, няма.

Добре ще е когато някой се изказва по някоя тема да си застъпва тезата с факти или добре направени изводи, а не във стил VBOX7.

ЕЙ го клипа

МнениеПубликувано на: 24 Фев 2013, 16:47 
Начинаещ
Аватар

Супер е но само да те питам,мапа ти ли я прави,тоест за дрифт мапа ти си я прави?

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 2 [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа