Има ли смисъл да довърша мода си

Само за старите серии на играта.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Има ли смисъл да довърша мода си

Мнение от A.T.L. » 11 фев 2013, 05:16

Преди известно време започнах един мод на :VC: но още има какво да се изпипа. Не е перфектен но лично аз го намирам приятен за игра. Все пак още е бета версия но се чудя има ли смисъл въобще да го завършвам - дали изобщо се играят модове на 10 годишни игри. Като гледам как форума бушува от интересни теми като изключим темата за петицата и темите лагва ми какво да правя. Има и друг вариант - да пусна играта като версия 1 и да се приключва, евентуално някога ще го довърша и направя версия 2.0 или нещо подобно. Извинявам се ако е в грешен раздел но мисля че и заглавието ми не е много подходящо така че моля шефа да ми прости.

Потребителски аватар
ultradead
Начинаещ
Регистриран: 19 дек 2012, 14:52

Re: Има ли смисъл да довърша мода си

Мнение от ultradead » 11 фев 2013, 13:44

Малко повече информация за мода ти?
Довърши го и го пусни в бета 1.
Аз така ще направя но имам още работи а ако стане скоро ще има бета 2,бета 3 и най накрая финална версия :Д.
Но все пак довърши мода си или поне качи снимки да се види има ли смисъл :Д
Да Живее БЪЛГАРИЯ ! ! !

http://gta-world.free.bg/ Сайта на PROJECT GTA WORLD By Sinan Djepov ! ! !

Потребителски аватар
RPJX4
Новодошъл
Регистриран: 28 ное 2012, 16:43

Мнение от RPJX4 » 11 фев 2013, 14:27

Покажи за какво става въпрос. Аз с удоволствие ще го сваля и ще го пробвам като излезе.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 19 фев 2013, 23:39

Бях направил трейлър, но не знам къде е, може да го потърся и да го кача в YouTube. Снимки не съм правил, а и нямам много свободно време, иначе ще направя няколко снимки утре.

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Мнение от heaher » 20 фев 2013, 16:53

A.T.L. написа:Преди известно време започнах един мод на :VC: но още има какво да се изпипа. Не е перфектен но лично аз го намирам приятен за игра. Все пак още е бета версия но се чудя има ли смисъл въобще да го завършвам - дали изобщо се играят модове на 10 годишни игри. Като гледам как форума бушува от интересни теми като изключим темата за петицата и темите лагва ми какво да правя. Има и друг вариант - да пусна играта като версия 1 и да се приключва, евентуално някога ще го довърша и направя версия 2.0 или нещо подобно. Извинявам се ако е в грешен раздел но мисля че и заглавието ми не е много подходящо така че моля шефа да ми прости.
Не се притеснявай играят се :!: Ако го качиш в някой торент сайт мода ще има още по голям успех
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 22 фев 2013, 01:22

Извинявам се че не можах да кача трейлър или снимки, но в момента съм мнооого натоварен и главата ме тряска вече... Все пак сега ще кача снимки от клипчета които съм правил играейки мода:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

В мода е добавен дрифт handling изработен лично от мен (правих го няколко дена и мисля че го направих достатъчно прецизен). Колите с дрифт са с увеличено тегло което ви позволява да не се притеснявате от насрещния трафик или лампите и стълбовете. Има драг коли на които им се вдигат предниците (отново мой handling но този път го направих за 10 минути). Добавен е уинд-сърф, джет, водни ски, скейтборд, реалистични околни детайли като слънце, вода, палми (кръвта се извинявам но нещо не стана както трябва). Имах проблеми с рейса "бялата стрела" който ме караше до училище, но го оправих и вече е наред. Сега имам проблем с нещо друго но не знам какво е. променени са взривовете с едни неща направени от мен, модели на коли не мога да правя и относно колите променям само default и handling линиите (няма да споменавам Color защото е елементарно), .col мисля че беше онова за пространството и него колкото мога го манипулирам. Научих и как да работя с .dat файла за сградите и прибавих доста мапове включително стънт карти на абсолютно всеки квартал в целия град. Уникални модели на лодки (с голи жени на носа). Сменени оръжия (искам да сменя и радиата но нямам нерви и време). Cleo графични подобрения мисля да не слагам. Сложил съм между 150 и 300 скина и за да няма объркване съм ги сортирал според типа им и всеки тип има към 20-30 различни вида. Добавил съм ножици, дъски, счупена бухалка цялата в кръв, нож целия в кръв, калашник не си спомням дали прибавих. 2 вида лимузини - хамър и мерцедес. добавил съм и балон с горещ въздух вместо 1 хеликоптер. Подобрил съм значително характеристиките на всички мотори без PCJ 600 понеже управлението се разваляше и за мен не е приятно и мисля че и на вас ще ви е неприятно. Общо взето нищо друго невиждано няма. а а а сложил съм уууникална карта със дрифт планини, която излиза пряко на огромна скейт площадка, която същевременно става и за Free Drifting на празното място в средата.

Потребителски аватар
RPJX4
Новодошъл
Регистриран: 28 ное 2012, 16:43

Мнение от RPJX4 » 22 фев 2013, 16:38

Довърши го.Изглежда интересно :)

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 22 фев 2013, 17:16

Искам да ми обясни някой как се прави MAP защото имам доста добри идеи а с моделирането на автомобили съм доста сакат. Иначе друга помощ не ми трябва. Става въпрос за V2.0 понеже ще я направя след като си мина Final теста на един курс който е след 1-2 седмици и заради това сега нямам никакво свободно време. Бетата ще я кача на 1-15 март.

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Мнение от venom_961 » 23 фев 2013, 08:58

A.T.L. написа:Искам да ми обясни някой как се прави MAP защото имам доста добри идеи а с моделирането на автомобили съм доста сакат. Иначе друга помощ не ми трябва. Става въпрос за V2.0 понеже ще я направя след като си мина Final теста на един курс който е след 1-2 седмици и заради това сега нямам никакво свободно време. Бетата ще я кача на 1-15 март.
Това с правенето на мапа си е ужасна болка... Пробвай с MEd, там има възможност за местене и копиране на обекти, но ако искаш твои да си слагаш, ще ти отнеме доста време. :)
Изображение

Потребителски аватар
ultradead
Начинаещ

Мнение от ultradead » 23 фев 2013, 11:20

Всъщност може да пробва да си направи негови обекти,например-
Аз правя един блок и го слагам в играта за общо 10-15 минути.
Може да пробва човека.
Но трябва да прочете малко уроци за правене на обекти в форума.
И да си изтегли 3ds max 2009 или 2010 защото според мен тези версии са най лесни и наи бързо се правят обекти.
Да Живее БЪЛГАРИЯ ! ! !

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 23 фев 2013, 12:22

Довърши го! :lol:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 23 фев 2013, 17:41

Утре ще кача клип на който правя дрифт с Мицубишито от бързи и яростни токио дрифт на планината и в града. Освен това ще кача още снимки този път с нормална резолюция :D

Edit: Всъщност ще накарам един приятел да кара за да видя дали съм направил дрифта достатъчно лесен и приятен :)

Потребителски аватар
Best Ed
Вманиачен
Регистриран: 26 яну 2011, 17:49

Мнение от Best Ed » 23 фев 2013, 22:53

Не, няма.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 24 фев 2013, 15:36

Best Ed написа:Не, няма.
Добре ще е когато някой се изказва по някоя тема да си застъпва тезата с факти или добре направени изводи, а не във стил VBOX7.

ЕЙ го клипа

Потребителски аватар
ultradead
Начинаещ

Мнение от ultradead » 24 фев 2013, 16:47

Супер е но само да те питам,мапа ти ли я прави,тоест за дрифт мапа ти си я прави?
Да Живее БЪЛГАРИЯ ! ! !

Отговори

Върни се в “Old school спомени”