Проблем с форума

Новини, въпроси и предложения. Критики, хвалби и свежи идеи.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Re: Проблем с форума

Мнение от LibertyCityStories » 20 дек 2010, 23:17

nrjboyan написа:Явно е заради стила на форума. Аз нищо не съм ръчкал около облиците. Стила ми е "Blue Moon" ! :wink:
Е че доскоро си беше добре,това тази сутрин го забелязах,стила не съм сменял,все си ми е eTech.
EDIT:Между другото забелязвам че регистрациите пак са отворени,видях че имаме нов член във форума

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Регистриран: 16 юни 2004, 22:14
Контакти:

Мнение от sixkiller » 20 дек 2010, 23:24

Това е заради новите коледни усмивки, които вероятно не виждате. Ако не знаете как да си изчистите кеша на браузъра изчакайте известно време и ще се оправи - тоест ще се покажат тези с шапките ;)

Регистрациите са отворени докато пак не се скапе положението :)
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 20 дек 2010, 23:30

sixkiller написа:Това е заради новите коледни усмивки, които вероятно не виждате. Ако не знаете как да си изчистите кеша на браузъра изчакайте известно време и ще се оправи - тоест ще се покажат тези с шапките ;)

Регистрациите са отворени докато пак не се скапе положението :)
Ctrl+F5 ли беше,или трябва задължително да се влезе в настройките набразузъра и да се изчисти оттам.Иначе при мен smile и wink вече излязаха коледни,ама другите още не са.
EDIT:за кеша пробвах и клавишната комбинация и от настройките но все още засега само двете усмивки са с шапчици

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 20 дек 2010, 23:58

И при мен е така, със коледни шапки са, но нещо има разминаване в пикселите. Особено в тези на mrgreen..
Мда.. сега пробвах и като отворих някои от емотиконите в нова подстраница, размера им е нормален, следователно смятам,
че нещо има допълнително "нагласяне" върху пикселите. Доколкото помня имаше начин една 1024x768 да я направиш 16x12 само чрез HTML код. Предполагам и тук е така, може би е станал някакъв бъг.
btw, :D ми е толкова ухилено в момента.. Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 22 дек 2010, 12:22

Добре,този проблем го оправихме така да се каже,щото не било проблем :mrgreen: ама има друг пък.от доста време ми е но чак сега реших да го кажа-значи,от време на време ми се случва като вляза във форума и да съм отписан,и трябва пак да се вписвам.добре,да кажем случва се ако дълго време не си влизал,но аз влизам редовно.но пък в един прозорец да отворя форума,а в друг определена тема,и във форума да съм вписан,а там където преглеждам темата да не съм това не го схващам как става :doubt: демек в единия прозорец съм вписан а в другия не,а става въпрос все за едно и също място-форума.и не знам какво да си мисля освен че някой от време на време ми влиза в профила и се отписва след това.не знам,много странни обстоятелства :-|

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Контакти:

Мнение от sixkiller » 22 дек 2010, 18:42

Щом е с един браузър и поне в един прозорец си логнат, то и в другите си логнат. Може да ти пише че не си, но ако се опиташ да пишеш например изведнъж ще се сети че си логнат и ще ти даде да пишеш.

Има хиляди причини това да се случва и честно казано незнам коя е твоята.
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 22 дек 2010, 19:09

sixkiller написа:Щом е с един браузър и поне в един прозорец си логнат, то и в другите си логнат. Може да ти пише че не си, но ако се опиташ да пишеш например изведнъж ще се сети че си логнат и ще ти даде да пишеш.

Има хиляди причини това да се случва и честно казано незнам коя е твоята.
В прозореца в който не съм логнат натискам да пиша или да отида на някоя тема и пак съм излязъл,или пък дори и в прозореца в който съм логнат да натисна връзка по-нататък в същия прозорец също съм излязъл,бе при всички положения в един прозорец ако съм излязъл,и във всички други прозорци съм излязъл

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 25 юни 2011, 23:54

Съжалявам че правя двоен пост,но просто се налага.Не знам колко от вас имат този проблем,но аз не мога да гласувам в анкетите в темите.Преди време не си спомням в каква тема беше но имаше анкета,там ми пишеше че изпратената форма е невалидна,а сега в темата на адаша за кърлежите пак не мога да гласувам.Не знам какво става с форума защото предполагам не е от мен,но не е приятно.Надявам се шефа да види това и да го оправи ако може

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Контакти:

Мнение от sixkiller » 26 юни 2011, 02:36

Що мога да проверя какво става след няколко дни, до тогава ако някой други има същия проблем да каже.
Изображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 26 юни 2011, 03:35

Аз също съм така. :(
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Best Ed
Вманиачен
Регистриран: 26 яну 2011, 17:49

Мнение от Best Ed » 01 юли 2011, 19:52

И аз съм с абсолютно същия проблем, във всяка една тема в която има анкета не мога да гласувам ! :x

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 01 юли 2011, 21:24

И аз така.

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Контакти:

Мнение от sixkiller » 01 юли 2011, 22:46

Всички сме така да го...
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 01 юли 2011, 22:53

sixkiller написа:Всички сме така да го...
Да го Ева нали :mhihi:
Но бъдете търпеливи,все пак колко теми с анкети има,колкото и да са,повечето са вече стари и никой не ги поглежда сигурен съм в това.така че и аз предлагам да спрем да докладваме кой още има този проблем и да оставим админа да реши проблема без да го препираме

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Контакти:

Мнение от sixkiller » 01 юли 2011, 23:12

В крайна сметка аз поисках да кажат :)
Изображение

Отговори

Върни се в “The Forum”