Проблем с форума?!

Новини, въпроси и предложения. Критики, хвалби и свежи идеи.

Модератор: GTA-BG Модератори

Заключена
Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Проблем с форума?!

Мнение от stallion » 24 фев 2010, 10:09

Тази сутрин форума си бачкаше супер, но от около 10:00 нещо се е прецакало. Над логото на форума пише

Код: Избери всички

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3824: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/hooks/index.php:250)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3826: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/hooks/index.php:250)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3827: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/hooks/index.php:250)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3828: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/hooks/index.php:250)
А Авирата ми показва някакъв ерър, като натисна Ignore го показва пак и чак на 3-тия път го разкарва. Тва е когато отворя която и да е страница от форума :? Сега съм с изключена антивирусна. Не стига и това, ами буквите са някакви гигантски, не е от моите настройки, защото зуума е на 100% а текст сайза е на медиум. Тва е и при Годзилата и при ИЕ8-цата. Та... да попитам в мен ли е проблема или и при вас е така? :cry:
Изображение Изображение
Free Image Hosting by ImageBam.com
Първо показва този от първата снимка, после този от втората и накрая пак този от първата.
ЕДИТ: В Мозилата вече след като си вляза в профила пише Вие влязохте успешно, а след това зарежда пак началната страница на форума без да е в профила ми :cry:
Изображение

Потребителски аватар
denis_tes
Сериозен
Регистриран: 04 апр 2009, 21:34

Re: Проблем с форума?!

Мнение от denis_tes » 24 фев 2010, 11:16

Нещо тотално се бъгна!Не можах 10 минути да си влезна в акаунта!Просто това е...нямам думи какво е! :-|
Toq dole prili4a na MC Ren, kopele myahahah
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan

Мнение от stallion » 24 фев 2010, 12:28

ОК, питах и един познат, антивирусната му даже не го пуска във форума. Надявам се скоро да се оправи форума и да не е някакъв сериозен бъг :? Сикс е информиран :wink:
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 24 фев 2010, 14:02

При мен същото едвам флязох :?
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ
Регистриран: 06 окт 2009, 20:37

Мнение от yodaag » 24 фев 2010, 14:04

Аз си влизам, и ми показва (за първи път ми се случва) съобщение, че форума използва Java, а после антивирусната ми побеснява
Изображение -Това ми го показва около 10-15 пъти и на всичкото отгоре от сканиране на компа ми намира 5 вируса
Да не би пък някой да е пуснал вирус :roll: Тогава... :die:
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan

Мнение от stallion » 24 фев 2010, 14:13

Окей, вече е наред! :)
Изображение

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Регистриран: 16 юни 2004, 22:14
Контакти:

Мнение от sixkiller » 24 фев 2010, 19:12

Тази сутрин форума беше хакнат. Резултат от това бяха грешките в хедъра и другите проблеми.
Вирус (или нещо подобно) найстина имаше но се зареждаше от друг сървър, който бе блокиран от антивирусите, повечето мрежови устройства и други работи. Това ще рече, че на вашите компютри проблем не би трябвало да има.
Изображение

Заключена

Върни се в “The Forum”