GTA-BG.com Представя...

Новини, въпроси и предложения. Критики, хвалби и свежи идеи.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Re: GTA-BG.com Представя...

Мнение от bone_G » 02 сеп 2010, 09:03

Супер шефе! Аз съм започнал със CARBON Modding и скоро ще представя нещу :wink:
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 02 сеп 2010, 10:29

bone_G написа:Супер шефе! Аз съм започнал със CARBON Modding и скоро ще представя нещу :wink:

Като те знам к'ви машини правиш за ГТА, си мисля, че ще направиш или няква Силвиа или някво БМВ :mrgreen: Айде, дано да се получи от първия път. Ще стискаме палци. Изображение

btw, гледам във nfscars някъв nfs360 щял да прави мод за PS. Ако научиш нещо можеш да почнеш и с ПроСтрийт модинг... :rock:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан

Мнение от bone_G » 02 сеп 2010, 10:53

Е то кажи речи е същото, при мен за сега се получава - в смисъл по начина който рабоя е да правя частите (имена пивоти там трето пето) както оригиналните от карбон ако е само това значи ще се получи :wink:
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 02 сеп 2010, 21:40

bone_G написа:Супер шефе! Аз съм започнал със CARBON Modding и скоро ще представя нещу :wink:

Ти па ся дан земеш да вкараш мотори в Need For Speed Carbon :mrgreen: И да ти кажа от днеска нямаш основание да ме упрекваш че седя много пред компютъра,щото почнах нова работа :D

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан

Мнение от bone_G » 02 сеп 2010, 21:45

LibertyCityStories написа:

Ти па ся дан земеш да вкараш мотори в Need For Speed Carbon :mrgreen: И да ти кажа от днеска нямаш основание да ме упрекваш че седя много пред компютъра,щото почнах нова работа :D

Аааа аз не те упреквам, това е хубаво :roll:
Изображение

Потребителски аватар
gabrovo94
Напреднал
Регистриран: 20 мар 2010, 09:00

Мнение от gabrovo94 » 16 сеп 2010, 17:20

Хайде хора влизаите в форума,видях че имаше желаещи за тема с рекордите на Carbon и аз направих http://www.nfs-bulgaria.com/forums/view ... ?f=16&t=52.Също така sixkiller направи тема за най-красива кола http://www.nfs-bulgaria.com/forums/view ... p=241#p241. :rock:
Изображение
Искаме ПИСТА! Улиците не са място за състезания.
http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.ph ... 04&start=0

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 06 фев 2011, 22:57

Вие добре го изхвалихте сайта и форума, ама ще е добре да го посещавате по-често. Форума замря! Мяркаме се само аз, Sixkiller, Zone и SaideR. Ей, изгубихте се като старите пари. Никакви ги няма. Дайте малко да живне форума :wink:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 06 фев 2011, 23:25

Е, аз когато преглеждам този форум съм винаги и там. ;)
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Отговори

Върни се в “The Forum”