Наказание, проблем с потребител

Новини, въпроси и предложения. Критики, хвалби и свежи идеи.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Re: Наказание, проблем с потребител

Мнение от thestig93 » 20 юли 2010, 21:18

bobi_tes написа:Компенсация ще има.Ше събера 12 лв и ще ги пратя по пощата, ако трябва.
Иначе аз се махам от тук.Зад гърба ми сам олицемери виждам.Току-що изгубихте един от най-активните си потребители.Аре със здраве.Ще поддържам връзска с пичовете тука, но не мисля да седя тука и да ви развалям настроението.
Аре чао на всички.Бъдете живи и здрави. :wink:

А то така става, казваш "писна ми" и се махаш. Колко такива като тебе имаше които се отказваха, и ако вичките го бяха направили форума щеше да е 30% по неактивен. Нали се сещаш че тва е супер тъпото държание, заради едно недуразомение да обръщаш гръб на цял форум. Я се осъзнавай по бързо и не се прави на засегнат че изглеждаш смешен.

Потребителски аватар
M_Power
L.Vance
Регистриран: 02 апр 2009, 14:26

Мнение от M_Power » 21 юли 2010, 00:13

12лв. Нямаме на джоб пък сделки правим за моделчета :mrgreen: Ама здраве да е !
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 21 юли 2010, 00:35

bobi_tes написа:Компенсация ще има.Ше събера 12 лв и ще ги пратя по пощата, ако трябва.
Иначе аз се махам от тукa.Зад гърба ми само лицемери виждам.Току-що изгубихте един от най-активните си потребители.Аре със здраве.Ще поддържам връзска с пичовете тука, но не мисля да седя тука и да ви развалям настроението.

Чао, чао :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Мнение от heaher » 21 юли 2010, 08:25

Иначе аз се махам от тук.Зад гърба ми сам олицемери виждам.Току-що изгубихте един от най-активните си потребители.Аре със здраве.Ще поддържам връзска с пичовете тука, но не мисля да седя тука и да ви развалям настроението.

Нали знаеш че всеки който е напускал форума рано или късно се е връщал :)
Изображение
Изображение

1van40o
Новодошъл
Регистриран: 30 юли 2007, 14:43

Мнение от 1van40o » 04 авг 2010, 16:36

Вече повече от две седмици събира тея 12лв. :mrgreen: Явно е, че няма да получа нищо, но поне му отредете някакво наказание, не може да се размотават така хората :x

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 04 авг 2010, 16:50

Абе като гледам е спрял да влиза, което значи, че няма нужда от наказание, а пък и мисля, че това си е м/у вас. :wink:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

1van40o
Новодошъл
Регистриран: 30 юли 2007, 14:43

Мнение от 1van40o » 04 авг 2010, 22:23

nrjboyan написа:Абе като гледам е спрял да влиза, което значи, че няма нужда от наказание, а пък и мисля, че това си е м/у вас. :wink:

Колко пъти да казвам, че щом има раздел за търговия се предполага, че трябва да има и определени санкции за въпросните "менте купувачи или продавачи". Няма как аз да съм на над 10лв. чиста загуба, а човекът да си продължава да върти далавери, защото е "само между нас"... Дори във най-простият градски форум има отредени наказания за нарушения, още повече, че има специални правила за този подфорум ;) Стегнете го малко тоя раздел, за да няма такива проблеми ;)

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 05 авг 2010, 23:07

Иванчо добре, преебал те е недей да мислиш че тук трябва да му е наказанието :roll: тук рекламираш разбирам но той не е згафил за да получи наказание това си е между вас.
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
M_Power
L.Vance
Регистриран: 02 апр 2009, 14:26

Мнение от M_Power » 05 авг 2010, 23:29

Аве Иване бой му тряа на тоя е брат ми.... докато не отидеш да му начупиш главата няма да са опраят нещата само бой и това е .... тоя е некъф олигофрен чесно ти казвам.. чуй ся питай го де живей и без да му са обясняваш мн мн отиваш на адреса питаш ти ли си ве .. Аз съм и едни юмруци му вкарваш в главата и това е оправията друг начин не мога да ти кажа :wink:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 06 авг 2010, 01:05

M_Power написа:чуй ся питай го де живей и без да му са обясняваш мн мн отиваш на адреса питаш ти ли си ве .. Аз съм и едни юмруци му вкарваш в главата и това е оправията друг начин не мога да ти кажа :wink:

Yeah, that's the spirit !!!

Ахахаххахаха :lol: Ебати смеха. You son, just made my day !!!

Потребителски аватар
miami4life
Прекаляващ
Регистриран: 16 юни 2008, 15:54

Мнение от miami4life » 06 авг 2010, 02:57

Така се прави бизнес...
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 06 авг 2010, 09:35

M_Power написа:Аве Иване бой му тряа на тоя е брат ми.... докато не отидеш да му начупиш главата няма да са опраят нещата само бой и това е .... тоя е некъф олигофрен чесно ти казвам.. чуй ся питай го де живей и без да му са обясняваш мн мн отиваш на адреса питаш ти ли си ве .. Аз съм и едни юмруци му вкарваш в главата и това е оправията друг начин не мога да ти кажа :wink:

да,и така ше си вземе и парите нали,все ми е на акъла :mhihi:

Потребителски аватар
Боги
Вманиачен
Регистриран: 11 юни 2008, 13:31

Мнение от Боги » 07 авг 2010, 00:23

Това е риска да пазаруваш/купуваш/продаваш от/по интернет. И всеки трябва да го има впредвид. А нещата най-малко се решават с бой. Това е най-глупавата и неандарталска постъпка от страна на някого.
National
Organisation of
Man
Against
Amazonian
Masterhood

NO MA'AM

Отговори

Върни се в “The Forum”