Някой масово ни преследва и краде пароли!!!!

Новини, въпроси и предложения. Критики, хвалби и свежи идеи.

Модератор: GTA-BG Модератори

Бил ли сте жертва на масова кражба на пароли?

Да
9
41%
Не
13
59%

Общо гласове: 22

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Re: Някой масово ни преследва и краде пароли!!!!

Мнение от stallion » 09 сеп 2010, 16:07

LibertyCityStories написа:Скивайте,не само нашия форум е засегнат
Изображение
Тоз дан преследва специално мен :doubt:
Да, комшийката е видяла кво и се каниш :lol:
Изображение

Потребителски аватар
GaM[e]R
Новодошъл
Регистриран: 27 юли 2010, 21:59

Мнение от GaM[e]R » 09 сеп 2010, 16:12

Тоя линк го пробвах, Mozilla-та ми "каза", че линка може да ми навреди...
Изображение

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем
Регистриран: 24 мар 2009, 19:25

Мнение от bobi_tes » 09 сеп 2010, 16:19

stallion написа:Да, комшийката е видяла кво и се каниш :lol:
Комшийката крадец ;d.МАжду другото И-мейлът вече е готов.Остава vbox7 и блогът му. (Ако си мислите че съм аз грешите, защото когато колето ми беше в компа и като написа името на блога си не излезе нищо.Следователно не съм влизал там нито веднъж.Чак днес влязох, но блога не му е откраднат днес а отпреди) Ако има някой който също е жертва ще се опитаме да му върнеме акаунта/скайпа и тн. :D
Step into the light and then you'll know
You were stopped and dropped by the Walls of Jericho

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 09 сеп 2010, 16:30

Блога го оправих, а модератора на вибокса ми оправя в момента профила :wink: жалко немога да си върна клиповете и публикацийте......
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 09 сеп 2010, 16:39

bone_G написа:Блога го оправих, а модератора на вибокса ми оправя в момента профила :wink: жалко немога да си върна клиповете и публикацийте......
Браво.Скоро чакам имейл да видя IP-то на тоя крадец. :evil:

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 09 сеп 2010, 16:40

Точно в момента ми е доста жал за вас, нито сте наясно кой съм и какво правя, да кажем, че ти винаги ще си останеш част от сивата маса....просто една мравчица
Виж сега .. :mhihi: Ти май наистина приемаш всичко и всекиго за конкуренция, всичко, написано срещу теб (целта ми не е точно такава),
го уголемяваш няколко пъти и задължително ТРЯБВА да напишеш нещо. Ако не се покажеш, небето ще падне. При теб винаги трябва да има
възможност да се изявиш, защото знаеш какъв си всъщност. Не аз се правя на голяма работа пред монитора. А ти. :wink:
Всъщност даже показваш какъв си. Не те знам как изглеждаш, мисля, че не искам да знам. Но с тези мнения единствено показваш простотията си.
А и щом съм, може би, малък за теб, защо си хабиш времето да пишеш? Предполагам не съм в категорията ти (100% ще цитираш това ;dd).
Ей, напълнихте ми душичката двамата, айде ходете да си играете на стражари и да си гледате мъдите, че от тия монитори умствения ви капацитет може да се мери единствено с тоя на другите :razz:
Хмм, ето отново. Айде пак да се докажеш! Айде пак да се сравниш с някого или да сравняваш! OMG, какво ти става? :lol:
Да си гледаме мъдите?! Това определено ме разби. :mhihi:

Затова, преди да пускаш някакво мнение, те съветвам да помислиш малко .. не мога да те разбера, наистина! Веднъж приеми факта, че може някой да ти говори по този начин! Което ми напомня, че това може ви е вследствие на ограничаване. Ще излъжа, ако кажа, че си глупав. Не мисля, че си такъв, но не бива и да използваш този твой плюс (в днешно време наистина българския език се забравя .. :-| ), за да нагрубиш някого. Не, не ти се подмазвам, надявам се да не си го помислиш.
Защото не ми пука, за простите ви сеири, това, че се нагазили в г*вната въобще не ме засяга...
Да ви видим колко сте близо с тия 30 пароли, на мама хакерчетата
А като не ти пука, защо пускаш мнения? Като това за теб е сеир, не се включвай и ти, защото ти го поддържаш жив :lol:
Помня, когато баба ми го каза тоя ''лаф'' сигурно бях на 6-7
Оо, ама ти помниш? Баба ти била много забавна, значи? :lol:
Старомоден си като шафер на циганска сватба. :lol: ;d;d .
И ограничен (в някои насоки) .. :wink:
Умолявам те да намериш, наистина, пожелавам ти успех. И запетая се пише преди ''когато'' :lol: Колкото до това с оня, сигурно точно, защото съм умен ми рева на скайпа...
Хмм, аз със сигурност намерих някои. :mhihi: Ама не искам да стана като теб.
Охо, ама ти си признаваш, че си умен. Мисля, че затвърдих мнението си, че си комплексар, или може би зубар. :mrgreen:

Все пак в това няма нищо лошо .. :mhihi:

Много искам да има наказания! Наистина, ще се пръсна от кеф. :razz: sixkiller, stallion, модератори, моля, погледнете тази тема и направете нещо!

Не ми се пише повече, защото трябва да отида до магазина за хляб. :lol:

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 09 сеп 2010, 16:50

stallion написа:Ако продължите да се карате, ще локна темата :!:
Изображение

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 09 сеп 2010, 17:00

Готово.Добри новини:
Изображение
Едното IP е моето, а другото....хаха еми спипахме терориста дами и господа. :mhihi: Само дано не е със динамично IP, че тогава става лошо.Чакам сега и главния админ да изпрати съобщение (Ако това е той де.Да не се окаже че съм пратил съобщение на ABV бота :lol: ) и готово.Ако някой може да проследи IP-то ще съм благодарен. :)
Ето успях да го проследя:
Изображение
Странното е че или не е българин, или е с динамично IP. :? Но вече му знаеме домейна, което е добре според мен.Разследването е приключено за мен!Достатъчно помогнахме със Ico_BG.Надявам се да не възразите да поостана още малко тук? :roll:
П.П:
[17:11:18] (- (^^) -)Today's Hero ;d: Ице успяхме!
[17:11:28] (- (^^) -)Today's Hero ;d: Доброто възтържествува
[17:11:28] Xpucmo: ;д
[17:11:34] (- (^^) -)Today's Hero ;d: не се хили
[17:11:43] (- (^^) -)Today's Hero ;d: радвам се че успяхме да помогнем :)
[17:11:49] Xpucmo: Да, и аз :)
[17:12:22] (- (^^) -)Today's Hero ;d: Имам чувството че е някой от форума обаче
[17:12:31] Xpucmo: хмм..
[17:12:44] (- (^^) -)Today's Hero ;d: Не знам после ще помислиме над това
CSI!Не напускайте града.yeaaaah :mhihi:
Едит: Джонка, аре да потърсиш грешките по-бързо, че имам един епизод на CSI да гледам. :-|
Последна промяна от bobi_tes на 09 сеп 2010, 17:19, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Мнение от heaher » 09 сеп 2010, 17:12

На мен до сега не са ми крали пароли защото не пиша по скайпа с тъпаци и не влизам из разни сайтове
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 09 сеп 2010, 17:14

Нито едно от двете съм направил.. :wink: Пиша си само с Бобито и един Любо, който разбира на 3d studio max.. :)

EDIT: Боби, не знаех, че ще пуснеш хронологията, ама то една хронология.. :mhihi: Радвам се, че успяхме да помогнем (aко сме помогнали). :)

Потребителски аватар
GaM[e]R
Новодошъл
Регистриран: 27 юли 2010, 21:59

Мнение от GaM[e]R » 09 сеп 2010, 17:26

General IP Information

Hostname: 69-92-249-202.cpe.cableone.net
ISP: CABLE ONE
Organization: CABLE ONE
Proxy: None detected
Type: Broadband
Assignment: Static IP

Geolocation Information

Country: United States Изображение
State/Region: New Mexico
City: Rio Rancho
Latitude: 35.3275
Longitude: -106.7177
Area Code: 505
Postal Code: 87144
Изображение

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 09 сеп 2010, 17:27

GaM[e]R написа:General IP Information

Hostname: 69-92-249-202.cpe.cableone.net
ISP: CABLE ONE
Organization: CABLE ONE
Proxy: None detected
Type: Broadband
Assignment: Static IP

Geolocation Information

Country: United States Изображение
State/Region: New Mexico
City: Rio Rancho
Latitude: 35.3275
Longitude: -106.7177
Area Code: 505
Postal Code: 87144
Това вече го постнах. -.- Погледни по-горе.

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 09 сеп 2010, 17:31

Ico_BG написа: Виж сега .. :mhihi: Ти май наистина приемаш всичко и всекиго за конкуренция, всичко, написано срещу теб (целта ми не е точно такава),
го уголемяваш няколко пъти и задължително ТРЯБВА да напишеш нещо. Ако не се покажеш, небето ще падне. При теб винаги трябва да има
възможност да се изявиш, защото знаеш какъв си всъщност. Не аз се правя на голяма работа пред монитора. А ти. :wink:
Всъщност даже показваш какъв си. Не те знам как изглеждаш, мисля, че не искам да знам. Но с тези мнения единствено показваш простотията си.
А и щом съм, може би, малък за теб, защо си хабиш времето да пишеш? Предполагам не съм в категорията ти (100% ще цитираш това ;dd).

И как точно се правя на голямата работа и те приемам като конкуренция...? :lol: И пиша, заради сеира, не виждам къде е проблема. Сега ми стана ясно, колко лесно се палите. Никога не съм се заяждал, провокация, да, но заяждане....имаш особена представа
Ей, напълнихте ми душичката двамата, айде ходете да си играете на стражари и да си гледате мъдите, че от тия монитори умствения ви капацитет може да се мери единствено с тоя на другите :razz:
Хмм, ето отново. Айде пак да се докажеш! Айде пак да се сравниш с някого или да сравняваш! OMG, какво ти става? :lol:
Да си гледаме мъдите?! Това определено ме разби. :mhihi:
Как точно се доказвам? :mhihi: И какво сравнявам, просто казвам, че облъчването ви влияе зле, а това, че си правя асоциация с животинка, която съм сигурен, че е значително по-умна от вас, по никакъв начин не ме засяга пряко. Научи се да усмисляш това, което четеш, че в момента за пореден път показваш хлапешкия си нрав.
Затова, преди да пускаш някакво мнение, те съветвам да помислиш малко .. не мога да те разбера, наистина! Веднъж приеми факта, че може някой да ти говори по този начин! Което ми напомня, че това може би е вследствие на ограничаване. Ще излъжа, ако кажа, че си глупав. Не мисля, че си такъв, но не бива и да използваш този твой плюс (в днешно време наистина българския език се забравя .. :-| ), за да нагрубиш някого. Не, не ти се подмазвам, надявам се да не си го помислиш.
По същата логика може и ти да спреш, но не го правиш, нали? На мен ми коства точно 0.2% усилия, за да ги пиша тия мнения, за това мога да си продължа до утре, въпроса е, че това, което ти говориш са общо взето празни приказки, защото кажи-речи през цялото време си противоречиш.
Защото не ми пука, за простите ви сеири, това, че се нагазили в г*вната въобще не ме засяга...
Да ви видим колко сте близо с тия 30 пароли, на мама хакерчетата
А като не ти пука, защо пускаш мнения? Като това за теб е сеир, не се включвай и ти, защото ти го поддържаш жив :lol:
Защото най-ми е кеф, да гледам как пубери се опитват да пишат грамотно :lol:
Помня, когато баба ми го каза тоя ''лаф'' сигурно бях на 6-7
Оо, ама ти помниш? Баба ти била много забавна, значи? :lol:
Всъщност да, имала е докторантура по литература и е преподавала в СУ от 1976 до 1995. Жива и здрава да е жената.
Старомоден си като шафер на циганска сватба. :lol: ;d;d .
И ограничен (в някои насоки) .. :wink:
Имаше една поговорка: ''Който свири добре на свирка - не му трябва тъпан''....сам си я тълкувай, щом съм аз ограничения :lol: , само гледай да не разтегнеш мускул
Умолявам те да намериш, наистина, пожелавам ти успех. И запетая се пише преди ''когато'' :lol: Колкото до това с оня, сигурно точно, защото съм умен ми рева на скайпа...
Хмм, аз със сигурност намерих някои. :mhihi: Ама не искам да стана като теб.
Охо, ама ти си признаваш, че си умен. Мисля, че затвърдих мнението си, че си комплексар, или може би зубар. :mrgreen:

Все пак в това няма нищо лошо .. :mhihi:
1-во, покажи ми грешките, smartass.
2-ро, да, умен съм, завиждаш ли...?
3-то, въобще наясно ли си какво значи зубар? :o
Много искам да има наказания! Наистина, ще се пръсна от кеф. :razz: sixkiller, stallion, модератори, моля, погледнете тази тема и направете нещо!

Не ми се пише повече, защото трябва да отида до магазина за хляб. :lol:
[/quote]
От хляба по-умен няма да станеш, вЕрвай ми. :D

Много се дразня, че винаги, когато ми се дървите седите и плюете, а въобще не може да дадете адекватни примери или доказателства, за плиткоумните ви тези, които сте си изградили, доакто аз ти гарантирам, че мога да се застъпя за всичко, което съм казал по ваш адрес.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 09 сеп 2010, 17:36

Не е денчо терориста!Някой друг е.Искам да му се извините.И му се извинявам, защото по едно време и аз мислех че е той.Не е.Проверих IP-то.Няма нищо общо с това на терориста, защото като си смениш динамично IP не го сменя точно Random. :-|

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 09 сеп 2010, 18:16

bobi_tes написа:Не е денчо терориста!Някой друг е.Искам да му се извините.И му се извинявам, защото по едно време и аз мислех че е той.Не е.Проверих IP-то.Няма нищо общо с това на терориста, защото като си смениш динамично IP не го сменя точно Random. :-|
а за дето ти открадна скайпа макар че после си го въстанови,и за това ли му прощаваш,аз не,така и не си върнах скайпа.ама вече съм си свикнал с новия и не ми трябва стария,а и да ми го върне пак няма прошка,той ако беше свестен нямаше въобще да го прави това което направи

Заключена

Върни се в “The Forum”