Новия дизайн на сайта

Новини, въпроси и предложения. Критики, хвалби и свежи идеи.

Модератор: GTA-BG Модератори

Отговори
Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Новия дизайн на сайта

Мнение от stallion » 16 ное 2010, 20:18

Как е според вас? Аз мисля че няколкото дни липса на достъп до сайта си струваха, а желаните от някои хора профили, вече са факт. :) Иначе цветовете са супер, всичко е ясно и изчистено. :razz:
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Re: Новия дизайн на сайта

Мнение от Ico_BG » 16 ное 2010, 20:35

Предлагам секцията с уроци да се обнови.. Иначе всичко си е супер направено. :wink:
Изкефи ме текста, когато отидох до ХОУМ - "Някакъв сайт за NFS". :D Както и да е, нека сайтчето да си върви все така и без никакви проблеми. :)

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 16 ное 2010, 20:39

Не е зле, но ще кажа, че предния дизайн беше по-добър. (причината е, че новия е адски неподреден)

п.п.
Това Joomla ли е? :D
Последна промяна от nrjboyan на 16 ное 2010, 21:09, променено общо 1 път.
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
M_Power
L.Vance
Регистриран: 02 апр 2009, 14:26

Мнение от M_Power » 16 ное 2010, 20:51

Ще бъда съвсем искрен и ще кажа,че не ми харесва.Не е добре подреден.Цветовете също не ми допадат струва ми се доста мрачен.Би било добре ако се направи нещо подредено като GTA Inside или Kot's Chop Shop например.Тая галерия ми се струва безсмислена.В Раздела с уроците задължително да се добавят уроците на Ico_BG.
Eто вижте как изглежда КСS:http://s1.zetaboards.com/Kottons_Chop_Shop/site/
По средата са новините ,от едната страна са активните теми ,а от другата новите файлове и уроци(Най-важното за един ГТА Сайт)
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 20 ное 2010, 08:27

Страхотен е,само дето и тук така и не разбрах как мога да качвам картинки в галериите,Claude е качвал онези HD снимки от GTA 3 но не знам сам или ги е пращал на sixkiller и той ги е качвал.
P.S. sixkiller,сега остава и тираджийски форум да направиш и ще си велик :rock: :D

Потребителски аватар
punks7er
Регистриран: 07 ное 2009, 08:54

Мнение от punks7er » 20 ное 2010, 15:45

Ама то и сайт ли има? о.О
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 20 ное 2010, 16:18

punks7er написа:Ама то и сайт ли има? о.О
мчи да бе,не виждаш ли че пише сайта а не форума,нали sixkiller първо махна регистрациите в сайта,а сега реши явно като обнови сайта пак да има регистрации

Потребителски аватар
DoubleV_80
Новодошъл
Регистриран: 01 юни 2010, 12:58

Мнение от DoubleV_80 » 20 ное 2010, 16:18

nrjboyan написа:Не е зле, но ще кажа, че предния дизайн беше по-добър. (причината е, че новия е адски неподреден)
Напълно съм съгласен :wink: Стария дизайн поне за мен беше по-удобен, по-подреден и някак си "по-весел" от този ...
punks7er написа:Ама то и сайт ли има? о.О
:mhihi: ... Ама наистина ли не знаеш или се правиш на луд :D
Liverpool FC, Sporting CP, Atletico de Madrid

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Регистриран: 16 юни 2004, 22:14
Контакти:

Мнение от sixkiller » 20 ное 2010, 22:46

Приемам критиката, но все пак дайте му малко време. Всички бяхме свикнали на стария и сега когато нещата не са там където бяха е малко куцо но мисля, че така ще е по-удобен за всички.
Колкото до цветовата схема - въпрос на вкус :)

Отговарям:

Ico_BG, ще обновя уроците, просто нямам време да ги преработвам на HTML, а се налага за да ги кача. Всяка помощ в тази насока е добре дошла.

nrjboyan, да Joomla е ;)

M_Power
За всичко друго мога да се съглася, но и двата (GTA Inside и Kot's Chop Shop) са със стар и дървен дизайн. Особенно дизайна на GTA Inside, огромен сайт с доста посетители, дизайна му не е променян от (много) години и е базиран на таблици, което е нещо като телевизор с кинескоп през 2010г...

LibertyCityStories, Claude ми прати снимките и аз ги качих. В галерията може да качват хора на който дам права, преди много се натискаха и в крайна сметка има 7 снимки качени от потребители...

punks7er, и сайт има ;)

DoubleV_80, виж началото на поста ми ( ;) ) и не се базикай с punks7er, в крайна сметка не всеки знае за най-големия, съвременен, препълнен с информация, всеизвестен, превърнал се в институция сайт - GTA-bg.com :D
Изображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 20 ное 2010, 23:22

На мен дизайна ми допада, но някак си стария ми по харесва. Може би, защото бях свикнал с него. Както и да е, цветовата схема е добра, но малко трудно ще се свикне с подредбата. :D Колкото до M_Power - напълно съм съгласен с шефа. GTA Inside е с адски дървен дизайн(прилича на сайтовете правени през 2001ва година. ;D) и не е с нищо по-хубав от GTA-BG. Единственото му предимство е, че има много повече модове, но като дизайн не може да се сравнява с този сайт. :wink:

EDIT:
Другият споменат отгоре сайт- KCS е пък мноооого "сух" и прилича едновременно на блог и на форум, което е адски грозно, също. :wink:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ChRRRRp
Сериозен
Регистриран: 07 авг 2008, 23:22

Мнение от ChRRRRp » 22 ное 2010, 16:06

Шефе, бе къде е Backup Area-та? Редовно я ползвах.
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 22 ное 2010, 16:40

ChRRRRp написа:Шефе, бе къде е Backup Area-та? Редовно я ползвах.
Аз също иначе ето ти директен линк към бекъпа: http://ftdata.data.bg/p/files/SA%20BACKUP
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Отговори

Върни се в “The Forum”