Дата и час: 27 Мар 2017, 00:44

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 5 от 5 [ 69 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Къде искате да се чакаме за форумната ни среща?
Анкетата свършва на 21 Яну 2012, 22:35
 Mall Of Sofia  17%  17%  [ 1 ]
 Mall Serdika  17%  17%  [ 1 ]
 The Mall (Tsarigradski)  17%  17%  [ 1 ]
 Площад Славейков  0%  0%  [ 0 ]
 Паметника на Руската армия  0%  0%  [ 0 ]
 Пред самото заведение  50%  50%  [ 3 ]
Общо гласове : 6

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Форумна среща - София
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2012, 12:54 
Прекаляващ
Аватар

Пичове, не забравяйте, че утре имаме форумна среща. Пуснете по едно коментарче тея които ще идвате, за всеки случай.

Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Яну 2012, 13:38 
Прекаляващ
Аватар

Момчета, виждам, че никой не пише, затова не съм тръгнал към срещата. Немога да се свържа с никой който щеше да дойде. Сикс неможе. Няма да отида аз да си чакам сам там, при положение, че никой не е потвърдил, че ще се появи. :evil:

Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Яну 2012, 21:10 
Неконтролируем
Аватар

'Айде стига бе. Само аз прецакан да отида. Отидох там, направих няколко hot laps около НДК-то и не видях никой. По едно време едни пичове се бяха спряли покрай пилоните, ама не бяха от нашите. Един час стоях там... нямаше никой. Получих един голям трибуквен орган пълен с разочарование. Дано следващия път да дойде поне някой ейтака за лафче. (:

Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Яну 2012, 21:55 
Умопобъркан
Аватар

Ба*ти и прецакването... :mhihi: :(

Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Яну 2012, 23:52 
Прекаляващ
Аватар

Извинявай, че така се получи, но както виждаш, никой не ми съобщи, че ще е там. Аз последните дни посещавам форума главно за да видя кой какво е писал тази тема. Както виждаш никой не ми отговори. Предположих, че всички са се отказали. А и никой не ми остави телефон, че да ви потърся. Пак казвам, извинявай, че така се получи, аз щях да съм там, ако ми бяхте съобщили, но темата беше практически мъртва, а това ми беше единствения начин за комуникация с повечето от вас. Веско не го знам къде се загуби. Бях му писал в скайп на 24 януари и оттогава не ми е пристигнало съобщението. Боян ми каза, че не му се идва в тоя сняг, но така и не съобщи в темата. Сикс си е в Плевен. yodaag хич не го знам кво прави, пък теб те забравих. Можеби някой друг път. Незнам дали ще има интерес от твоя страна, но какво ще кажеш да насочиме някоя нова дата за среща, за някой по-топъл ден, в който и Боян ще се навие да дойде, пък и да успеем да установим връзка с другите които не се появиха.

Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Яну 2012, 02:08 
Баш Мастера!
Аватар

Като се върна обещавам да организирам една среща както си пише по книгите. :)

МнениеПубликувано на: 29 Яну 2012, 19:12 
Неконтролируем
Аватар

Спокойно, няма проблеми. Мислех, че ще дойдат поне двама-трима. Но както ти каза някой слънчев ден ш'се с'берем. :)

Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Яну 2012, 20:14 
Сериозен
Аватар

Първо, съжалявам, че не отреагирах своевременно, писах на стиг ПМ ден преди срещата, че няма никакъв шанс да дойда, понеже бях болен пети ден (и още съм де, но поне мога малко да ставам от леглото) и нямаше никакъв изглед да се оправя за 2 дена. За жалост не си го видял явно, но просто не писах във форума, тъй като телефонът не поддържа кирилица. Отново съжалявам за получилата се ситуация.

Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Яну 2012, 15:40 
Прекаляващ
Аватар

Като гледам прогнозата за София, в тоя сибирски студ не си е работа за такива мероприятия.

Другото което е, като седнем в китайския ресторант и почне една разпалена дискусия за GTA или коли между ЖиТиА фанатици (Let's face it, за това ще си лафим) времето ще мине бая бързо и докато се усетим сметката ще набъбне бая.

От моя гледна точка, ако ще се прави форумна среща (а аз съм с две ръце ''за'', тъй като преди няколко години, отправих подобно предложение) ще е най-добре да я планираме от далече с идеята хора от провинцията, които имат желание да дойдат да могат от далече да си планират пътуването. И примерно средата на април (тогава и аз ще мога да се докарам) да се видим накуп.

Отделно, ще е хубаво да имаме конкретен план: къде ще ходим, как ще ходим и какво ще правим след това? Едва ли ще е много приятно за хора, били път от майната си да минат през няколко чинии столичен ориз, две-три думи и да се ометат. Ако има хора, които за първи път идват в София, ще е хубаво столичаните да ги помотат насам-натам, да видят и те, че има хляб в GTA със софийски сетинг :D

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 5 от 5 [ 69 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Часовете са според зоната UTC + 2 часа